Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

POLONYADAYIZ | Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu! Polonya Forum Ehliyet ve Araç Türk ehliyetini Polonya ehliyetine çevirme işlemi

 • Türk ehliyetini Polonya ehliyetine çevirme işlemi

  Posted by Anonim . on 23 Aralık 2019 saat 14:31

  Merhabalar gene ben 🙂 Gene ehliyet konusu…

  Buradaki bilgilerden de faydalanarak başvuru yaptım yetkili makama, yeminli tercüman falan bütün evraklarımı Urzad Miasta’da görevli hanıma eksiksiz teslim ettim. Yaklaşık 2 ay sürer dediler. 2 aydan fazla oldu aradım ne oldu diye dediler ki; “Biz sizin evrakları gerekli yerlere verdik fakat Türkiye’den onay yazısı gelmedi.

  Buradan Türkiye’deki ailemi arayıp yardımcı olmalarını istedim. Benim evraklarımı İstanbul Kadıköy’de bulmuşlar, fakat evraklar Lehçe olduğu için polis işlem yapamıyormuş.

  Yani nasıl olur anlamıyorum, kim ve nasıl sadece Lehçe olarak gönderebilir benim evraklarımı Türkiye’ye? Konsolosluğu aradım 2:00 ile 4:30 arası arayın diyorlar. Çok sabırsızlanıp bekleyemediğim için size danışayım dedim. Acaba sizce bu nasıl gerçekleşmiş olur ve ne yapabilirim? Vakit ayırıp okuduğunuz için şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum.

  sevdayen cevap verdi 1 yıl, 3 ay önce 2 Üye · 1 Cevap
 • 1 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.