İLETİŞİM

Bizimle İletişime Geçin

Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu

Her türlü soru, görüş, öneri, reklam, yazarlık ve danışmanlık talepleriniz için en geç 24 saat içerisinde sizlere dönüş sağlanacaktır. (Üniversite kayıt dönemlerinde gönderdiğiniz maillere geri dönüşlerimiz yoğunluk sebebiyle 24 saatten uzun sürebilir, bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Ayrıca site içerisinde telefon numarasını görememenizin sebebi ise, tamamen bizim tercihimizdir. Dolayısıyla sağlıklı bir bilgilendirme yapabilmemiz için, göndereceğiniz mailde sorunuza ilişkin tüm detayları açıklamanızı rica ederiz. Daha sonrasında sizlerle telefon numarası paylaşarak görüşme sağlanacaktır)

Yaşam, Eğitim, Gezi, Lehçe veya İngilizce gibi her türlü konudaki soru ve sorunlarınızı, Soru-Cevap sayfamızda yer alan Soru Sor bölümünden direkt olarak paylaşabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Soru-Cevap sayfası, Polonya’da ilk ve tektir.

Reklam, Danışmanlık, Şikayet gibi konular için lütfen info@polonyadayiz.com adresini ya da aşağıdaki iletişim formumuzu kullanın.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Ofis Adresi: Ul. Leszczynskiego 4/29 50-078 Wroclaw/Poland
Polonyadayiz Ender Taş NIP: 8982208308, REGON: 022463763

Kurumsal Bilgiler

Yazıları Beğendiyseniz
Abone Olmak İster Misiniz?

Böldüğüm için özür dilerim. Polonya hakkında özenle hazırladığım yazıları beğeniyorsanız eğer, 6000+ abone arasına katılabilir ve yeni yazılardan öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz!