Alıntı Şartları

Polonya'da Eğitim Almak İstiyor Musunuz?

Alıntı Şartları

Polonyadayiz.Com’da yer alan içeriğin alıntılanması, makul sınırlarda kalmak ve kaynak gösterme ve ilgili içeriğe ilişkin sitemize bağlantı vermek kaydıyla mümkündür.

Makul sınır, eserin veya sair içeriğin basit bir özetinden ibaret olup, içeriğe vakıf olunması için Polonyadayiz.Com’un ziyaret edilmesi ihtiyacını ortadan kaldırmayacak düzeyde olmalıdır.

Her durumda, Polonyadayiz.Com’da yer alan içeriklerden herhangi birinin tamamının alıntılanması Polonyadayiz.Com’un yazılı izni olmadıkça, yukarıdaki şartlara uyulsa dahi mümkün değildir. Konuya ilişkin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri saklıdır.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act Gereği (Site Telif Hakları Konusunda) Yasal Uyarı:

Polonyadayiz.Com’un isim hakları, içeriği, şablonu, sloganı, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, kar amaçlı veya kar gütmeden, yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Sitenin hiç bir unsuru içinde yer alan dokümanlar site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.

Sitemizdeki içerikleri kullanmak isterseniz İLETİŞİM sayfamızdan izin konusu ile ilgili mesaj atabilirsiniz. İzinsiz kullanım yapan emek hırsızları ile yasalar çerçevesinde sonuna kadar uğraşmaktayız.

Ayrıca Polonyadayiz.Com ziyaretçilerinin, “Kullanıcı Sözleşmesi” sayfasında yer alan maddeleri de kabul ettiği var sayılmaktadır.

Polonyadayiz.Com’da yer alan içerikler DMCA ile koruma altına alınmıştır.