Hakkımızda

2014 yılından bu yana Polonya hakkında verdiğimiz detaylı bilgile sayesinde “Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu” olmayı haketmiş bir kurumuz ve Polonya hakkında en detaylı bilgileri paylaşan ekibe sahibiz.

Polonya hakkında merak ettiği konularda yeterli bilgilere ulaşamayınca kendi platformunu kurmaya karar veren ve elde ettiği bilgileri karşılıksız paylaşmayı amaç edinen bir gönüllü.
Ender Taş
Founder & Entrepreneur & Mechanical Engineer
Bu platformun kuruluşundan bu yana teknik destek veriyorum ve Polonya hakkında her gün yeni bilgiler öğrendiğim platforma gönüllü olarak destek vermeye devam edeceğim.
Xayal Ibrahimov
Software Specialist & Entrepreneur & Investor
Polonya kültürünün yaygınlaştırılması, geliştirilmesi, doğru anlaşılması ve Polonya'da yaşayan yabancıların sorunlarına yardımcı olmak için gönüllü olarak desteğimi sunuyorum.
Patrycja Kuźnik
Public Relations Coordinator & Veterinary Surgeon
Her zaman öğrencilerin sorunlarını gidermek için çabalayan ve verdiği üst düzey danışmanlık hizmetleri ile Polonya'da tek olan böyle bir platformun parçası olmak gurur verici...
Merve Ercil
Consultant & Foreign Student Advisor
Polonya denildiğinde ilk akla gelen ekip içerisinde olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Polonya hakkında her konuda tam desteğim kesintisiz devam edecektir...
Cannur Kartum
Consultant & Foreign Student Advisor
Öğrencilere üniversite başvuru süreçlerinden, vize işlemlerine kadar her adımda profesyonel destek sağlıyor ve onların Polonya'daki eğitim hayatlarını en iyi şekilde planlamalarına yardımcı oluyoruz. Polonya'da kaliteli eğitim almak isteyen öğrenciler için güvenilir bir rehber olmayı hedefliyoruz.
Sevda Yen
Consultant & Foreign Student Advisor
Polonya eğitim sistemi, üniversite başvuru süreçleri ve burs olanakları konusunda derinlemesine bilgi sahibiyim. Öğrencilere bireysel danışmanlık hizmetleri sunarak, onların yurtdışında başarılı bir eğitim deneyimi yaşamalarını sağlıyorum.
Özer Güvenir
Consultant & Foreign Student Advisor
Polonya’da eğitim almak isteyen öğrencilere yardımcı olmak benim için gerçekten özel bir deneyim. Hayallerinizi gerçekleştirme yolunda size destek olmak, sorularınızı yanıtlamak ve her adımda yanınızda olan eğitim danışmanlığı firmasının bir parçasıyım.
Nurefşan Yozcu
Consultant & Foreign Student Advisor

3 soruda

farkımızı görebilirsiniz

Ne Yapıyoruz?

Polonyadayiz.Com, 2014 yılından bu yana Türkçe/İngilizce dillerinde Polonya hakkında bilgi ve tecrübe paylaşımı yapan Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformudur.

Kuruluşumuzun öncelikli amaçlarından birisi ise, Polonya’da yaşayan ve yaşamayı planlayan tüm yabancılar için karşılıksız tecrübe paylaşan en iyi bilgi merkezi haline gelmektir. Polonya hakkında sahip olduğumuz tüm bilgi ve tecrübeyi, makalelerimiz ve videolarımız aracılığıyla sizlerle buluşturmak, karşılığında ise sizlerden gelen övgü dolu cümleleri duymak bizim için gurur verici bir durumdur.

Neden Yapıyoruz?

Polonya’ya gelmeden önce ve geldikten sonra karşılaşabileceğiniz tüm zorlukların farkındayız. Dolayısıyla kendi kendinize çözemeyeceğiniz zorlukları aşma konusunda bizlere ilettiğiniz talepler doğrultusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak istiyoruz.

Polonyadayiz.Com içerisinde yer alan makaleleri ve videoları hazırlarken, sizlerin de merak ettiğiniz konulara öncelik veriyoruz. Tüm hazırlıklarımız esnasında ciddi araştırmalar yapıyor ve sizlere bilgi sağlarken, aynı zamanda bizler de devamlı bir şekilde öğreniyoruz. Sizlere en doğru bilgiyi vermek için oldukça dikkatli olmamız da gerekiyor.

Bu yüzden alanında uzman çeşitli hizmet gruplarından yüzlerce kurum ve kuruluş ile partnerlikler kuruyor, doğru ve detaylı bilgileri anlaşılır bir dil ile Türkçe/İngilizce bir şekilde sizelere aktarıyoruz. Verdiğimiz detaylı bilgiler sayesinde her türlü zorlukla baş edebilmenize katkıda bulunduğumuz için, sorunları giderme konusunda başka kişilere ihtiyaç duymuyorsunuz.

Nasıl Yapıyoruz?

Polonyadayiz.Com olarak uzun yıllardır Polonya’da bulunan üniversiteler, büyükelçilikler, avukatlık ve muhasebe büroları, iş geliştirme ve iş bulma ajansları, özel ve devlete bağlı dernekler, emlak ofisleri, valilik ve belediyeler gibi çok çeşitli alanlarda hizmet sunan kurumlar ile resmi partnerliklerimiz bulunmaktadır.

Özellikle de site ziyaretçilerimize sağladığımız tamamen ücretsiz bilgi ve danışmanlık hizmetleri sayesinde, birçok üniversite ve kurum tarafından “kültür elçisi“ konumunda olduğumuzu ve bu sayede birçok konuda en net bilgileri alabildiğimizi de belirtmemiz gerekir. Polonyadayiz.Com, Polonya merkezli resmi bir danışmanlık firması olmasının yanı sıra, aynı zamanda tamamen gönüllü hizmetler de veren bir kurumdur. Hangi şehri seçmeniz gerek, hangi üniversite size uygun, hangi alanda yatırım yapabilirsiniz, hangi yurtlarda kalabilirsiniz, yaşam maliyetlerinizi karşılayabilir misiniz, çalışma imkanlarınız olacak mı, vize alabilir misiniz… gibi her türlü konuda bilgiyi tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde alabilirsiniz.

Polonyadayiz.Com, Polonya’da bulunan köklü eğitim kurumlarıyla resmi partnerlikler kurmuş bir şirket olmasının yanı sıra, aynı zamanda eğitim kurumları tarafından tanınan Polonya Üniversiteleri Başvuru Merkezi’dir. Dolayısıyla başta Türkiye olmak üzere; Hindistan, Pakistan, Vietnam, Sri Lanka, Çin, Ukrayna gibi çeşitli ülkelerden gelen öğrencilere de danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hakkımızda Ne Dediler?

Polonyadayiz.Com olarak uzun yıllardır tecrübelerimizi hiçbir karşılık beklemeden ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Sunduğumuz detaylı içeriklerden ve sunduğumuz kaliteli danışmanlık hizmetlerinden faydalanan öğrencilerimizin ve aynı zamanda ziyaretçilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca GOOGLE veya FACEBOOK üzerinden yapılan değerlendirmelerimizi ayrıca inceleyebilirsiniz.

Ramazan
WSB Üniversitesi, Poznan
Read More
Ender Bey'den bu sene ücretsiz danışmanlık aldım. Polonya'da üniversite okuma hedefimde bana birçok konuda karşılıksız yardımcı oldu, kafamdaki soru işaretlerini giderdi. Okul kayıt sürecini müthiş bir titizlikle takip etti ve okul kabulümü gönderdi. Ender Bey ve Polonyadayiz.com ile karşılaşmasaydım bu süreç benim için çok daha yorucu olabilirdi. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Yurtdışında üniversite okuma hedefi olan bütün öğrencilere tavsiye ederim.
Nurefşan
WSB Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Yaklaşık 2 senedir Wroclaw'da yaşıyorum ve bütün sürecimde ENDER TAŞ ve ekibi benimle çok iyi ilgilendiler, sürecimi çok kolaylaştırdılar. 🙂 İyi ki Polonyadayız ekibi ile hareket etmişim, buraya geldikten sonra daha iyi anladım, ve şu an içim çok rahat. Birçok arkadaşım da Polonyadayız'dan danışmanlık alarak ilerlediler ve hepsi çok memnun. Zaten Ender Abi dürüstlüğüyle bilinir ve öğrencilerine çok değer verir. İyi ki Ender Abiye ve ekibine güvenerek ilerlemişim. Buradan da tekrardan teşekkür ediyorum
Baturay
WSB Üniversitesi, Poznan
Read More
2018 yılının ilk ayından beri danışmanlık aldığım Polonyadayiz.com(Ender abi) ile, bütün süreçlerde profesyonel bir biçimde devam ettik ve en kısa sürede en verimli geri dönüşleri aldık. Profesyonelliğin yanı sıra Ender abi ile olan abi-kardeş ilişkisinden dolayı aşırı memnun kaldım. Yeri geldi birlikte çektiğimiz videolar ile çok güldük, yeri geldi ciddi konularda çok gerildik. Ama herseyin sonunda kaliteli zamanlar geçirdik. Polonya'da danışman olarak görebileceğiniz en kaliteli ve samimi insan Ender Taş'dır ve bu konu tartışmaya kesin surette kapalıdır. Çektiğimiz videoyu Polonyadayiz YouTube kanalında görebilirsiniz; https://youtu.be/vxEnq8Bd9jI
Can
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Bu mesajı Wroclaw'dan yazıyorum. Ender Taş sayesinde, kendisinden ücretsiz danışmanlık aldım, sağolsun ilgilendi. Okulla ilk başta kendim iletişime geçmeye çalışmıştım, ama geri dönüş alamadım. Ender Abi, bana bir Skype görüşmesi ayarlayıp, geçtikten sonra okula ödemeyi yaptım, hızlı bir şekilde kabulü bana gönderdi. Buradaki diğer öğrencilerden de duyduğum kadarıyla kendisi Wroclaw'ın en iyi danışmanıymış. Tekrardan çok teşekkür ederim.
Burak
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Harika birikimiyle kafamda hiç soru işareti bırakmayan ve yurtdışında yalnız olmadığımızı hissettiren harika bir insan ve harika bir ekip. Ender Taş ve ekibine üniversite kaydımda, oturum işlemlerimde ettikleri yardımlardan ve kafama takılan her soruyu en ince ayrıntısına kadar hiç sıkılmadan cevaplamalarından dolayı çok teşekkür ederim. Çocuklarını Polonya'ya gönderecek ailelere kesinlikle tavsiyem, çocuklarını Ender abilerine emanet etmeleri. Ciddi anlamda tüm öğrencilerine abilik eden, kol kanat geren ve gece gündüz demeden her ihtiyaçlarında yardım eden süper bir insan. Kar amacı gütmeyen samimi bir kuruluş. Mükemmelsiniz!
Ahmet B.
Wroclaw Üniversitesi, Wroclaw
Read More
2020 Yılının Mayıs ayından itibaren polonyadayız.com ve Ender Taş'ın danışmanlığından faydalanıyorum. Daha önce böyle bir tecrübem olmadığı için hizmet kalitesini Polonya'ya gelip eğitimime başladıktan sonra fark ettim. Diğer firmalarla çalışan okul ve sınıf arkadaşlarımın tamamından evvel yurduma yerleştim, okuluma başladım, banka hesabı ve telefon hattı edindim kısacası tüm yaşamsal ihtiyaçlarıma diğer arkadaşlarımdan önce ulaştım. Hatta diğer tüm arkadaşlarımın aksine henüz hazırlık öğrencisi olmama rağmen vizeyle birlikte çalışma izni edinebildim. Hala tüm ihtiyaçlarımda gerek firma sahibi Ender Abi'yi gerek firma çalışanlarına doğrudan ulaşabiliyorum. Danışmanlık sözleşmemiz sona ermiş olmasına rağmen tüm ihtiyaçlarımda samimiyetle yardımcı oluyorlar. polonyadayiz.com müşterisi olan diğer arkadaşlarımın da pandemi şartlarında dahi hiçbir sıkıntı cekmediklerine şahidim. Bunun en büyük sebebi iş ve müşterileriyle bizzat ilgilenmeleri ve Polonya'daki öğrenci hayatını ve kurumları tanımalarıdır. Kendilerinin bana verdiği güven sebebiyle artık kurumları ve şartları tamamen öğrenmiş olmama rağmen hala resmi başvurularımda polonyadayiz.com danışmanlığından faydalanıyorum. Hiçbir tereddüt yaşamadan polonyadayiz.com u tercih edebilirsiniz. herkese başarılar...
Süleyman
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonya'da her türlü durumda yardımınıza koşacak birinin olmasını bilmek gerçekten güzel bir şey, paradan ziyade bizlerin işi görülsün ve bizlere burada sahip çıkma amacıyla işlerini özenle yapıyorlar. Diğerleri bir şirket, ama polonyadayiz.com bir ailedir!
Göksel
Veli
Read More
Merhaba Ender Bey, Oğlumuz da burs kazanan öğrenciler arasında. Burs ailemize moral oldu, oğlumuz Polonya’da yalnız değil duygusunu yaşattı. Bu vesileyle oğlumuzun Wroclaw Teknoloji Üniversitesi Hazırlık Bölümü’ne başvurusundan kabul, konaklama ve oryantasyon sürecine kadar tüm aşamalarda verdiğiniz desteğe ve doğru yönlendirmelerinize bir kez daha teşekkür etmek istedim. İyi ki oğlumuzu size emanet etmişiz. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
Mehmet
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender bey ve Merve hanım başta olmak üzere çok teşekkür ederim. Hangi konu olursa olsun elinden geldiği kadar yardımcı oluyorlar. Sizi burda yalnız bırakmıyorlar. Tekrardan teşekkürler her şey için 🙏
Polonya Tecrübelerim
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Her konuda bence diğer danışmanlık şirketlerinden öndeler. Her şeyden önce hiçbir zaman yapmacık davranıyorlar ve ellerinden ne geliyorsa en iyisi şekilde davranıyorlar. Teşekkür ederim.
Ferman
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonya ya öğrenci olarak gitmeye karar verdiğimden beri her konuda sıkılmadan, usanmadan bana yardımcı olan Polonyadayız ekibine ve kurucusu Sayın Ender Taş'a teşekkür ederim. En saçma en basit konularda bile ona danışmamıza rağmen sıkılmadan aynı hoşgörüyle hep yanımızda oldu. Sorunlarımızı kendi sorunlarıymış gibi halletti. Gerçekten artık öğrencilere daha iyi nasıl yardımcı olunur challenge yapıyorsunuz resmen. Samimi söylüyorum Polonyadayız a ne kadar teşekkür etsek azdır 🙂
Can
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Çok fazla danışmanlık şirketi gördüm ama Polonyadayız'ın tartışmasız en iyi danışmanlık şirketi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Hiç tereddütsüz güvenebilir ve yardım alabilirsiniz.
Emre
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender hoca Polonya’da olan ve Polonya’ya gelecek olan öğrencilerin danışmanı değil, en büyük dostudur. Ücretli servisini almadığım taktirde dahi her soruma süratle cevap veren ve en doğru şekilde yönlendirmeye çalışıp her türlü kayıt işlemini yapan gerçekten “ender” bir hocadır.
Hande
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender bey, öncelikle her şey için çok teşekkür ederim. Bütün sorularımı ve sorunlarımı büyük bir ilgiyle çözüme kavuşturdu. Bir kız öğrenci olarak başlarda cesaret edememiştim, fakat Ender beyi seçtiğim için ne kadar şanslı oldugumu geldikten sonra fark ettim, düşünmeden güvenebilirsiniz.
Görkem
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonya'daki en iyi danışmandır kendisi. Diğer danışmanlık şirketleri sizinle yeteri kadar ilgilenmiyor, her sorunuzu cevaplamıyor ve kesinlikle verdiğiniz parayı haketmiyorlar. Kaliteli bir danışmanlık hizmeti istiyorsanız Ender Taş'a güvenebilirsiniz.
Büşra
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonya’da eğitim almak gibi bir düşünceniz varsa ve bazı çekinceleriniz mevcutsa muhakkak Ender bey ile görüşmelisiniz. Ender beyden danışmanlık alarak Polonya’da eğitimime başladım ve geldim her şey buraya kadar bitti gibi bi durum asla yasanmadı. Sürekli irtibat halinde olup mümkün olduğunca her soruya ve soruna yanıt verdiler. Hatta geçtiğimiz aylarda çok kötü hastanlanmıştım hastane prosedürünü bilmiyordum (bir de bu tarz yerlerde polis, hastane lehçe bilen birinin varlığı önem arz ediyor derdinizi anlatmak için vs) direkt danışmanımla irtibata geçtim elinden gelen her şeyi en acil şekilde halletti, o yüzden ailenizin de gözü arkada kalmayacaktır eminim. Yabancı bir sehirde tek başına kaldığınız hissine kapılmıyorsunuz, her derdinizle ilgileniyorlar elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Hatta bunlara ek olarak her yıl danışmanlık alan öğrencilerden kura ile seçip burs veriyorlar 🙂
Samet Can
Wroclaw Ekonomi Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonya'ya başka danışmanlarla gelmiş fakat dolandırılmış öğrencilerle karşılaşıyorum. Ben de bunlardan biriydim. Lütfen danışman firmanızı dikkatle seçin. Polonya'ya attığım ilk adımdan beri, eğitim-yasam hayatım boyunca benzersiz karakteriyle her zaman arkamda olan bana tüm sorunlarımla ilgilenen Ender abiye ve firması Polonyadayız'a teşekkürü borç bilirim.
Kuzay
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Bütün Polonya’ya tek başına yeten tek danışman. Dürüstlüğü, efendiliği, saygısı ve en önemlisi iş ahlakı çok yüksek olan bir danışman. Diğer danışmanlar veya şirketler gibi yarı yolda bırakmayan yegane insan. Polonyada bulabileceğiniz en iyi danışman.
Alparslan
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Eğer Polonya'da Eğitim almayı düşünüyorsanız, Ender bey size danışmanlıktan öte davranıyor, aklınızda ne kadar sorun sıkıntı varsa he zaman yadımcı oldu. Polonya'ya gelene kadar polonyadayiz.com'dan öte biz bir aile gibiyiz, burda hiç şüpheniz olmasın gönül rahatlığıyla iletişime geçip aklınızda ki soruları sorup gelmeyi tercih edebilirsiniz. Bana karşı bir abi gibidir kesinlikle, gelip Polonya'da okumalısınız hayatım da yaptığım en doğru karardır buraya gelmek.
Samet
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Gelmeden önce kafamda bir çok soru işareti vardı, güvensizlikten tutunda nasıl barınacağıma, vize islemlerime kadar geçen sene yılbaşında geldiğimde kalacak yer problem olmuştu geç saatte Wroclaw'a vardığım için, sadece 1 gün hostel'de kaldım, ertesi gün hemen problemi çözdüler. Geldiğim günden beri her konuda yardımı oldu, diğer firmalarla iyi ki gelmemişim çünkü fiyatları hem yüksek, hem de buraya onlarla gelen öğrencilerin nasıl problemlerle karşılaştığını ben de gordum. Neyse ki Polonyadayiz.Com ile geldim.
Özge
SWPS Üniversitesi, Varşova
Read More
Polonyadayiz.Com, Ender bey üniversite araştırma, kayıt sürecimde ve sonrasında da bana yardımcı oldular. İyiki bu site var. Sizler sayesinde çok rahat bir şekilde işlerimi hallettim. Tekrar Çok teşekkürler.
Yavuz
Lower Silesia Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Öncelikle merhaba, bu benim için değerlendirmeden çok düşündüklerimi ifade ettiğim bir yazı sanırsam. Ben kendim için kararlar alıp bunun doğrultusunda araştırmaya başladığım zaman, Ender abi gibi harika bir insanla tanışma şansım oldu. İnsan yaptığı birçok şeyde amacı finalde bir şeyler değiştirmek olur genelde. Bunun birçok alanı var gerek dürtü uyandırarak gerek ilham vererek ve daha birçok şey. Ender abi de bunu aynı şekilde gördüm. Bana bu değişiklikte o kadar yardımcı oldu ki... Bence bu çok saygı duyulacak bir şey. İnsanın adım atınca karşısına çıkan değerli insanlardan. Aklımda o kadar çok şey vardıki merak ettiğim, bilmediğim henüz. Ender abi hepsini samimi bir şekilde bana anlattı ve yardımcı oldu. Umarım böyle insanlar hep olur ve o içindeki duygu hep devam eder. Buradan tekrar teşekkür ederim.
Aykhan
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonyadayiz.Com gerçekten de alanında 1 numara.
Selin
Wroclaw Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polanyadayız sitesi ve Ender Taş beyle kızımın polonyada okuyan arkadaşı sayesinde irtibata geçtik. Daha önce çok yurtdışı egitim danışmanlık bürolarına gittik çok uçuk fiyatlar sundular. Ama Ender bey ve polanyadayız sitesinden çok memnun kaldık. Kendisi dürüst ve bu konularda bilgi sahibi ilgisini hiç eksik etmeyen, her an ulaşabileceğiniz, sıcak ve içtenlikle sorularınızı cevaplayan bir insan. Maddi olarak da uygun danışmanlık yapıyor. Eğer benim gibi çocuğunun Polonya'da eğitim almasıni isteyen aileler varsa sizin için en kaliteli seçim Polanyadayız sitesi ve Ender Taş bey diyebilirim. Gerçekten aradığınız danışman. Kendisine çok teşekkür ederim. Saygılarımla.
Bahtiyar Ali
WSB Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender Bey ile 2018-2019 döneminde iletişime geçtim, okul tercihi, başvuru süreci, vize işlemleri ve bir çok konuda kendisinden değerli ve önemli bilgiler aldım. Polonya ya geldikten sonra bir abi, arkadaş gibi bana yardımcı oldu ve olmaya da devam ediyor. Kendisi karakteri ve kişiliği ile örnek alınabilecek bir insan.
Engin
Veli
Read More
Oğlu bu sene Wroclaw Üniversitesi`ne başlamış bir babayım. Sadece online olarak tanıştığımız Ender beyden inanılmaz bir destek aldık. Belki bir hafta sürecek işler onun gerek telefonda gerekse mesajları ile yönlendirmesi ile neredeyse 1 günde bitti. Sadece profesyonel ve işbilir yaklaşımının ötesinde "insan gibi insan" birine denk gelmenin kıymetini bilirsiniz. Polonya'da daha en az 3-4 sene işimiz var ve Ender beyle yolumuzun daha çok kez kesişeceğini biliyoruz.
 Onun profesyonel desteğinden yararlanmak bizim için bir keyif olacak. Şimdiden teşekkürler Ender bey 🙂
Semih
Ziyaretçi
Read More
Erasmus ile ilgili bütün ama bütün sorularıma cevabı burada buldum. Sitedeki makalelerden birçok şey öğrendim. Yetmedi, bizzat Ender Hocama sordum. Her sorunumu sahiplendi hatta vize için ayrı ilgilendi. Teşekkür ediyorum 🙂
Yiğit
Jagiellonian Üniversitesi, Krakow
Read More
Polonya'da alacağım eğitim için Ender Taş hocam ile iletişime geçtiğim andan itibaren her şey olumlu yönde değişti ve doğru adımları atmam için beni cesaretlendirdi. Kendisi hem çok yardımsever hem çok iyi bir insan bunu anlayabilmek gerçekten zor değil 🙂 Ben Ender hocam ile tanıştıktan sonra danışman nedir? ne konuda yardımcı olur? sorularının cevabını tam olarak aldım diyebilirim. Ek olarak Polonyadayiz.Com zengin bir içeriğe sahip, site üzerinden Polonya'da yaşam, eğitim ve bir çok konuda bilgi sahibi olmak mümkün. Her şey için teşekkürler, Polonya'da görüşmek üzere.
Şükran
Ziyaretçi
Read More
Gördüğüm en iyi polonya bloglarından birisi. İçeriği çok zengin. Birçok konuda aradığınız sorunun cevabını bulabiliyorsunuz ve dili çok yalın akıcı. En önemlisi size gerçekten yardımcı oluyor.
Uygar
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Gerçekten polonya hakkında bilgi alabileceğiniz hiçbir kar gütmeyen mükemmel bir site 🙂
Emre
Ziyaretçi
Read More
Kendisi benim için master arayıp kısa zamanda geri döndü, tekrardan teşekkür ediyorum. Bu işi sadece para için yaptığını düşünmüyorum.
Alkın
Ziyaretçi
Read More
Polonyadayiz.Com ile tanışana kadar kafamda pek çok soru işareti vardı, her soruma ilgiyle ve anında cevap verdiniz , daha önce dediğim gibi onlarca ınsana ve bana umut oldunuz , iyi ki varsınız 🙂
Deniz
Wroclaw Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Çok kaliteli bilgiler edindim sayenizde... Teşekkürler 🙂
Murat Can
Ziyaretçi
Read More
Polonya'yı ben bu sayfayla öğrendim bildim gördüm yani kısaca Polonya ile bütün bilgileri Polonyadayız sayfasından edindim. Tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum elinize sağlık.
Barış
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender Abi ile Polonya da eğitim için danışmanlık hizmeti aldım. İşinin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Polonya'ya gelmeden önce birçok danışmanlık firmasıyla görüştüm. Ancak en samimi gelen Ender Abi oldu. Tabi ki bu işler sadece samimiyetle yürümüyor. Ancak samimiyetinin arkasında iş bitirici tavrınıda buraya geldiğiniz ilk dakikada anlıyorsunuz. Polonya ile ilgili aklınıza takılan sorular var ise ilk önce Polonyadayiz.Com ve YouTube kanalını ziyaret etmenizi öneririm. Ben kahve alacağım Ender Abi sana da alayım mı 🙂
Patrycja
Ziyaretçi
Read More
So good website and sharing lots of interesting things about Poland 🙂Means a lot!
Bersu
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender Bey'i aradığım andan itibaren tüm süreç boyunca o kadar ilgiliydi ki her şeyimi sayesinde çok çabuk hallettik. Her zaman elinden gelenin fazlasını yapan ve çok pozitif bir insan. Her şey icin çok teşekkür ederim.
Sevda
Ziyaretçi
Read More
Ben hazırlık kursu ve sonrasında yüksek lisans yapmak için Wroclaw’a gelmeyi planlıyorum. Şu an için danışmanlığa ihtiyacım olmadı ama olduğu noktada sizinle iletişime geçeceğim. Ve sizin orada olduğunuzu bilmek, böyle bir danışmanlık firması olduğu bilmek içimi çok rahatlatıyor. Türkiye’de danışmanlık firmalarıyla görüştüğümde söyledikleri paketleri siz ücretsiz yapıyorsunuz, diğer paketleriniz de çok uygun fiyatlı. Çok teşekkür ederim, böyle bir kuruluş olduğunu görmek ve hala böyle insanlar olduğunu görmek gerçekten güç veriyor. Sizi canı gönülden tebrik ediyorum umarım yaptıklarınızın karşılığını daima alırsınız. Kendinize iyi bakın.
Yiğit
Lower Silesia Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonya ya geldiğim, 2018'den beri kendimi yabancı bir ülkede bir başıma kalmış hissetmedim. Bunda en büyük paya Polonyadayiz.com'a ve onun sahibi Ender dostuma borçluyum. Dostum diyorum çünkü şu iki buçuk, üç senelik süreç iyi bir danışman olmasının yanı sıra dostum da oldu. Türkiye'de vize sürecimden, geldiğim ilk güne, hatta danışmanlığın bitiminden sonra bile herhangi sorunumda hiç sıkıntı yaşamadım. Hatta polonyadayiz.com un en sevdiğim yanı balık vermeyi vaat edip de hiçbir şey yapmayan onca firmanın yanı sıra öğrencilerine balık tutmayı da öğretmesi, yani danışmanlık servisi sonrası, gündelik hayata dair öğrencilerini hazırlamasıdır. Umarım gelecekte de bu alanda insanlara rehber olmaya devam eder 🙂
Berkay
Varşova Teknik Üniversitesi, Varşova
Read More
Ender abiye yardımları için gerçekten çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Hakikaten çok samimi ve güler yüzlü.Ne zaman yardım istesem müsait olduğu anda hemen aklımdaki soruları cevapladı, yardım etti. Okul ile iletişim kurmamı sağladı.Başvuru aşamalarını da okulla iletişime geçerek kendisi yaptı. Toplamam gereken belgeler hakkında da beni yönlendirerek belgeleri doğru toplamamı sağladı. Zaten kendisiyle whatsapp üzerinden ilk konuşmanızda dahi yapılacak işleri çok iyi bildiğini, konuya hakim olduğunu anlıyorsunuz ve bu size güven veriyor.Birçok danışmanla görüştüm fakat hiçbiri Ender abi gibi olamaz. Gerçekten yaptığı işi taktir ediyorum. İyiki Ender abiyle tanışmışım. Umarım bu platform da büyüyerek çok daha iyi yerlere gelir.
Cemal
Horyzont Üniversitesi, Wroclaw
Read More
I was supposed to be here at 8pm the first day I came to Poland, but because of my fault I was here at 3am. Mr Ender greeted me even though it was 3 o'clock at night and arranged and placed a hostel for me to stay overnight. From first day, we took care of all the necessary things together (phone line, bank account etc.). However, thanks to the orientation day, I spent the first days I came here without feeling foreign. Unlike some companies, Polonyadayiz.com is with you not only until you come here, but after you come here and continues to provide you with quality service. Long story short. In my opinion, the best consulting company in Poland you can choose.
Uğur
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Öncelikle Ender Bey'e çok teşekkür ediyorum yardımları için. Hiçbir kâr gütmeden gerçekten size yardımcı olunuyor ve her türlü sorununuza oldukça hızlı bir şekilde geri dönüş yapılıyor. Gerçekten Polonya ile her türlü bilgiyi almanızı sağlayan kaliteli bir platform.
Burak
WSB Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Turkiye'de ofisi olmadığı için başlarda güvenemesem de, şu an Polonyadayiz.com aracılığı ile Polonya'dayım. Soran herkese düşünmeden önerebileceğim bir şirket.
Batuhan
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
İşlerini gerçekten çok profesyonel yapıyorlar. Okul kaydı ve danışmanlık özellikle ücretsiz. Eğer ekstradan başka şeyler isterseniz onlarda diğer danışmanlara göre gerçekten çok uygun. Ben hiçbir ücret ödemeden okul kaydımı yaptılar. Kendim belki bu kadar kısa sürede yapamazdım. Sırf kabul mektubunu erken almak için Ender abi kendi okula gidip geldi. Ben çok memnunum. Herkese kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkürler 🙂
Arzu
Veli
Read More
Biz bu platformu tesadüfen keşfettik, iyiki de keşfettik. Oğlum, Ender beyin aracılığı ile istediği üniversitede istediği bölümde okuma şansı yakaladı (Varşova Teknik Üniversitesi). Ender beye sonsuz teşekkürler.
Burak
Veli
Read More
Merhaba, Ender Taş ve beraber çalıştığı Efe ve Merve Hanım, bizlere karşı olan çok samimi, içten ve profesyonel davranarak yardımcı olmuşlardır. Polonya ile ilgili sorularınıza kesinlikle yardımcı oluyorlar. Kendilerine çok teşekkür ederiz.
Orhan Ali
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonya'ya gelmeden önce aklımda çok fazla soru işareti vardı ve buraya gelmenin çok zor olduğunu düşünüyordum. Ender abiyle tanışmam bütün ön yargılarımı kırdı ve şu an Polonya'dayım. Polonyadayız ekibi beni geldiğim günden beri hiç yalnız bırakmadı, her türlü sorumu ve sorunumu çözüme kavuşturdu. Polonyadayız'dan her ay 125 zloti gibi bir rakam burs alıyorum. Hiç aksamadan aldım ve çok ihtiyacımı gördü. Polonyadayız sanki bir danışmanlık şirketi değil de bir aileymiş gibi geliyor insana. Her şey için teşekkür ederim... Net öneririm. Hem geleceğiniz için hem de yanlış danışmanların eline düşmemeniz için öneririm.
Recep Enes
Lodz Üniversitesi, Lodz
Read More
2018 yılı eylül ayından itibaren Ender Abi'den danışmanlık almış bulunmaktayım. Şu an bu tavsiyeyi kabul mektubum elime geçmiş bir şekilde yazıyorum. Ender abi Polonya'ya gelmeyi düşünenlerin ilk başvurması gereken kişilerden biri. Kendisi çok yardımsever, fikir alışverişine açık ve kendi işinde en iyisi. Polonya'da sizin için uğraşan biri olduğunu hissedebiliyorsunuz.Eğer Polonya'ya gelmeyi düşünüyorsanız, kesinlikle Polonyadayız ile iletişime geçmelisiniz. Her şey için sonsuz teşekkürler!
Kutay
WSB Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender bey ile olan iletişimimiz ben henüz Polonya'ya adam atmadan 1 sene önce, daha liseyi bitirmeden başladı. Yurtdışına çıkıp orda eğitim almak isteyen 17 yaşları arasında bir çocuktum, herhangi bir anlaşma veya sözleşme olmadan dahi kendisini defalarca kez arayışım ve mesajlaşmamıza rağmen her zaman sabırlı şekilde bana cevap verip sorduğum her soruya ilgiyle cevap verip bugün buralara gelmem için elinden gelenin en iyisini yaptı. Kendisine ve kişiliğine olan saygımdan dolayı kendisine Ender "bey" den "abi" demeye gönlüm el vermese de, zaman geçtikçe daha samimi olduk. Kendisi 1.5 yıl sonra dahi her ihtiyaç ve soruma ilk zamanki ilgi ve alakası ile yaklaşıp elinden geleni yapıyor. Uzun bir yazı olduğunun farkındayım, fakat böyle samimi ve güzel bir ilişkiyi satırlarca anlatmak denizi kovayla boşaltmaya benziyor. Polonya'ya gelicek veya sadece bu düşünceyi benimsemiş herkese Ender bey'i öneriyorum. Kendisi size sunulmuş veya sunulabilecek en iyi davranış ve ilgiyi göstericektir. Yeni öğrencileri aramızda görmeyi, diğer öğrenci kadar ben de dört gözle bekliyorum. Umarım bu yazım size faydalı olmuştur, herkese başarılı eğitim yılları ve sağlıklı bir hayat diliyorum...
Oray
Horyzont Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ücretsiz danışmanlık hizmeti aldım. Birçok danışmanın istediği binlerce lirayı almadan okul ve yurt kaydımı yaptı. Buraya geldikten sonra kendisini daha yakından tanıma fırsatım oldu. Başka danışmanlık şirketleriyle gelen ve sorun yaşayan birçok öğrenci tanıdım. Eminim ki Polonya içerisinde en iyi danışmanlık hizmeti sunan kişidir.
Merve
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender abiyle bundan üç sene önce tanıştık. Polonya’ya tek başıma gelmiştim ama buradaki işlerin zorluğunda danışmanlık verdiği öğrencisi olmasam bile her zaman yardıma koşan canım abim 🖤
Uğurkan
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Şu an Polonya'dan düşüncelerimi yazıyorum. Polonyadayiz’dan önce bir sürü firmayla görüştüm ve aralarında Ender abiyi seçtim. Çünkü bana anlattıkları, ettiği yardımlar ve Polonya'da oluşu bir avantajdı. Bize ne anlattıysa videolarda ne anlatıydıysa hepsi doğru olduğunu gördüm. Sizde bu yorumu okursanız rahatça güvenebileceğiniz birisi Ender abi. Burada bize her anlamda yardım etti ve ediyor işi dışında da yardım ediyor bizi yalnız bırakmıyor bize abilik yapıyor. Bence buranın en iyisi POLONYADAYIZ’dır. Burdan teşekkür etmek istiyorum.❤️
Aykun
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Her şey gerçekten mükemmel ortada büyük bir iş var büyük bir fedakarlık var ücretsiz bir şekilde kayıt işlemleriyle uğraşan birileri yok denilecek kadar az olan bu ülkede 'Polonyadayız' kurucu veya kurucuları bunu başarmış vaziyette her şey için teşekkürler güzel yürekli insanlar...
Aslı
Ziyaretçi
Read More
Sabrettiğinize değecek inanın, ben de oğlumu polonyadayız ile yolladım gerçekten mükemmel ötesiler. Ender beyin hakkını ödeyemeyiz, ne kadar teşekkür etsem azdır iyi ki tanımışız sizi 👏
Aslı
Ziyaretçi
Read More
Sabrettiğinize değecek inanın, ben de oğlumu polonyadayız ile yolladım gerçekten mükemmel ötesiler. Ender beyin hakkını ödeyemeyiz, ne kadar teşekkür etsem azdır iyi ki tanımışız sizi 👏
Rana
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender Bey kesinlikle bir danışmandan daha fazlasıydı. Kar amacı gütmeyen, insanlara olabildiğince yardım etmeye çalışan abartmıyorum tek danışmandır. Yani Polonyadayız ile karşılaşmam kesinlikle büyük bir şanstı. Sayfanın içeriğine baktığınızda bile her şey ama her şey ayrıntılı bir şekilde anlatılmış; örneklenmiş bir şekilde var. Sizlere tavsiyem başka kaynaklara-sayfalara bakmanıza gerek bile yok. Zaman kaybı yani 🙂 Emekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim.
Ege Efe
SWPS Üniversitesi, Varşova
Read More
Ender abi hiç kimsenin yapmadığı kadar yardım etti son derece memnunum! Gerçekten abilik etti kendisi her şey için teşekkürler...
Mert
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonya'ya gelmeden önce mutlaka Ender abiyle bi konuşmanız gerekiyor bence. Gerek samimiyeti olsun gerek bilgisi, her konuda mükemmel bi insan ve mükemmel bi danışman. Yardımları için sonsuz teşekkür borçluyum kendisine ☺
Burçak
Ziyaretçi
Read More
Merhaba, Sabahtan beri sitenizde dolanıyorum. Daha genç olsaydım, kesin Polonya'da eğitime gelirdim. Tabi şu an hayallerim henüz 11 yaşında olan kızım için, zaman çabuk geçiyor. Bununla birlikte paylaşımlarınız, yaptıklarınız ve çabanız takdire şayan. Sizi gönülden , sevgi ve saygıyla tebrik etmek istedim. Kolaylıklar diliyorum.
Mehmet Akif
Ziyaretçi
Read More
Polonya hakkında hiçbir bilgiye sahip değilken bana en kısa sürede ve en doğru bilgileri veren, karşılaştığım her türlü sorunumu sanki kendi sorunuymuş gibi benimseyip bana yardımcı olan ve tüm bunları yaparkende danışmanlık firmaları gibi tecrübesiz insanları yürüyen para olarak görmeden bu işi insanlık vazifesi kabul ederek yapan ve bana hala dünyada böyle iyi insanlar kalmış mı dedirten "Ender Taş" a ve "polonyadayız" sayfasına çok teşekkür ederim.
Bora
Wroclaw Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Buraya gelmeden önce birçok site ve danışmanlık şirketlerinden Polonya hakkında bilgiler aldım. Daha sonrasında Facebookdan gruplara üye oldum ve danışmanlar hakkında bilgi aldım. Birçok kişi Ender abiyi önerdi. İyiki de önermişler 🙂 Daha sonrasında Ender abiyle iletişime geçtim. Kayıt işimi, vize işimi halletti. 1 yıldır Wroclaw`dayım ve hala bir sorum olduğunda Ender abi seve seve yardımcı oluyor.
Mazlum
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Polonya'ya gelmeyi düşünüyorsanız Polonyadayiz.Com internet sitesine mutlaka göz atın derim. Bir sürü yararlı bilgi var. Sitede anlamadığınız nokta olursa da Ender abiye sorun hiç çekinmeyin. Ender abiyle arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Aslında İngiltere'ye gitmeyi düşünüyordum ama Ender abi Polonya'nın daha iyi bir seçenek olacağına ikna etti 🙂 Açıkçası danışmanlık ücreti ilk başta biraz fazla geldi ama kesinlikle hakkını veriyor. Aradığınız zaman bazen ulaşılamıyor, malum bir sürü öğrencisi var 🙂 Ama ulaşamasanız da mesaj bırakın mutlaka geri döner. Ender abi belki aradığınız danışman değildir, ama ihtiyacınız olan danışman bundan eminim 🙂TEŞEKKÜRLER ENDER ABİ SEVİYORUZ SENİ 🙂
Funda
Ziyaretçi
Read More
Ne zaman Polonya'yla ilgili başka hiç bir yerde bulamadığım spesifik bir bilgiye ihtiyaç duysam anında destek aldığım mükemmel bir site. Kuruculara çok teşekkür ediyorum iyi ki varlar...
Barış
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Erasmus için Polonya’ya gidiyorum ve bu sayfa sayesinde hem prosedürleri hem de edinmem gereken bilgileri fazlasıyla öğrendim. Hızlı cevap gelmesi de şaşırtıcı ve güzel. Çok ilgili birisi, çekinmeyin kafanıza takılanı sorun derim. Ben öyle yapıyorum...
Onur
Ziyaretçi
Read More
Özel mesajlarınıza en kısa zamanda ayrıntısı ile dönüş yapabilen Polonya danışmanınız 🙂
Cahit
Ziyaretçi
Read More
Polonya hakkında doğru ve samimi bilgilere ulaşmak istiyorsanız eğer Polonyadayiz.Com 'dan başka bir yer aramanıza gerek yok. Gerçekten çok ilgililer ve samimiler. Sizlere karşı umut tacirliği yapmıyorlar ve doğruları söylüyorlar. Polonya' ya giden Türklerin bir arada durabilmesi ve kültürlerini yaşayabilmesi açısından da çok hayırlı bir iş yaptıklarını düşünüyorum. Her şey için teşekkürler, umarım ilk kayıt döneminde görüşürüz.
Baki
Ziyaretçi
Read More
Sorularınıza en hızlı ve en doğru yanıtları bulabileceğiniz faydalı bir sayfa...
Onur Can
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Her türlü sorunuza en kısa sürede cevap vermeye çalışan, ince detaylara kadar bilgiler veren harika bir kuruluş. Bugüne kadar bana verdiği bilgiler için Ender Taş'a sonsuz teşekkürler... 🙂
Fatih
Ziyaretçi
Read More
Sitenin tasarımı gayet güzel, bilgiler oldukça faydalı. Ancak asıl en çok hoşuma giden soruların hızlı ve detaylı şekilde cevaplanması. Yabancı bir ülke hakkında ister istemez insanın danışması gerekiyor. Polonyadayiz.Com da bunu kendi dilimizde gayet iyi yerine getiriyor. Siteyi ve sayfayı hazırlayanlara çok teşekkür ediyorum.
İlkay
Ziyaretçi
Read More
Ender Bey, tesadüf sonucu sitenizi keşfettim ama nerdeyse tum gün başından kalkamadım, çok tebrik ediyorum. Bildiginiz her şeyi nerdeyse karşılıksız paylaşmışsınız, ek olarak bir de burs vermek gibi amaçlar edinmek olgun insan davranışıdır. Bir kez daha tebrik ediyorum.
Atakan
SWPS Üniversitesi, Varşova
Read More
Ender abiye her şey için çok teşekkür ederim ve danışmanlık için ayrı teşekkür ederim, her şey ile ilgilendi ve Speak Up dil okuluna kaydımı yaptı ve geldiğimden beri samimi bir iletişim içerisindeyiz ve okul ilen ilgili görüşmelerim ile halen kendisi ilgileniyor, tekrar her şey için teşekkürler.
Birgül
Veli
Read More
Ender Bey oğlum Ozan Cem Polat sizin yaptığınız kayıt sonucu 15 gün önce Poznan Teknik Üniversitesinde Yapay Zeka Mühendisliği ne başladı, emeğinize sağlık, dürüstlüğünüz, abi olarak yaklaşımınız ve süreç boyunca beyefendiliğinizi hiç bozmayışınız taktire şayandır, siz ve Merve hanıma sonsuz teşekkür ediyorum, saygılarımla....
Tuğba
Speak Up Dil Okulu, Wroclaw
Read More
Merhabalar 🙂 Öncelikle harika bir site olduğunu söylemekle başlayım. Polonya’da öğrenciyim. Özellikle öğrenciler lütfen dediklerimi dikkate alın. Şehir seçerken büyük şehirleri seçin. Wroclaw, Varşova gibi çünkü dil eğitimi için bu çok önemli bir faktör. Her türlü sıkıntıyı yaşamış biri olarak bu site ve sitedeki beni bilgilendiren insanlar çok yardımı oldu. Her yerde Polonya hakkında bilgi bulabilirsiniz ama Polonya hakkında doğru ve dürüst bilgi bulmak için ideal yer burası.
Ayşe Nur
Veli
Read More
Polonya'ya gitme kararı alan herkese önerilebilecek tek isim. Polonya'ya dair kafama takılan her soruyu detaylı bir şekilde cevaplayan Ender bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Üniversite eğitiminden, çalışma hayatına her alanda profesyonel bilgi ve birikimiyle her alanda yardımcı olan ve insana güven veren, güvende hissettiren şahane bir ekip. Her şey için sağolun, iyi ki varsınız :))
Hansa
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Her şeyden önce Polonyadayız ekibi ile birlikte çalışmaktan çok mutluyum. Bir öğrenci olarak aklıma takılan her türlü soruyu samimiyetle ve dürüstlükle yanıtladıkları için kendilerine çok teşekkür ederim. İletişime geçtiğimiz andan itibaren her türlü konuda inanılmaz şeffaf bilgilendirmeler aldım. Hem üniversiteye hem de bölüme karar verirken gerçekten her türlü açıdan yardımcı oldular. Verdikleri hizmetin arkasında kaliteli bir tecrübenin var olduğu aldığınız her bilgiden kendini gözler önüne seriyor zaten. Hem okul kaydı yapılırken hem de üniversite ile iletişime geçilirken gözüm kapalı bir şekilde kendilerine güven duyduğumu söyleyebilirim. Ayrıca hem danışmanlık hizmeti alırken hem de üniversite kaydı yaparken herhangi bir ücret ödemediğimi özellikle belirtmek istiyorum. Ücretsiz danışmanlık hizmeti vermeleri de ayrıca güven veren bir unsur ve diğer danışmalık firmalarıyla aradaki kalite farkını inanılmaz derecede gösteriyor. Kendilerine tekrardan her türlü hizmetleri için minnettarım . Eğer Polonya'da eğitim almayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden Polonyadayız Danışmanlık ile birlikte çalışabilirisiniz. Tekrardan teşekkür ederim
Hakan
Veli
Read More
Merhaba, Ender Bey ile 2018 yılında başlayan birlikteliğimiz ile oğlum Gökçen önce Wroclaw Teknoloji Üniversitesi İngilizce Hazırlık ve sonrasına Poznan Teknoloji Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ile yoluna devam ediyor. Kendisi ile Wrocław'da tanışma fırsatı buldum ve yaptığı işin sadece bir iş değil kardeşleri gibi gördüğü öğrencileri kucaklamak olduğunu gördüm.
Yusuf Mirza
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
İşini iyi yapan bir müessese.
Mehmet Ertürk
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ender bey ve Merve hanım başta olmak üzere çok teşekkür ederim. Hangi konu olursa olsun elinden geldiği kadar yardımcı oluyorlar. Sizi burda yalnız bırakmıyorlar. Tekrardan teşekkürler her şey için
Enes
Ziyaretçi
Read More
Polonyadayız. com'u çok araştırdım. Bir kaç örnek verecek olursak, orada yaşayan bir youtuber'la iletişime geçtim. Bu rehberlikten hizmet almış bir öğrencinin velisi ile görüştüm. Çok olumlu geri dönüşler aldım. Herkesin genel kanaati: Sitenin Polonya hakkında en kapsamlı site olduğu ve verilen rehberlik hizmetinin de Polonya'da ki en ucuz ve en güvenilir hizmet olduğu konusunda hem fikirler. Ancak ben maddi durumumun yetersizliği sebebi ile değerlendiremedim. Yolu oraya düşen insanların değerlendirmelerini öneririm. Sitenin sahibi olan ve rehberlik hizmeti veren Ender abi ile hala konuşuyorum. O kadar samimi ki benimle irtibatını kesmedi. Bende kesmeyi düşünmüyorum. Benim şahsi kanaatim güvenebilirsiniz.
Eray
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Kesinle Polonya'ya gelecekseniz Ender abiyi tavsiye ederim, fiyatlar aşırı uygun aynı zamanda çok ilgili ve sıcak kanlı insanlar 🙂
Angelina
Ziyaretçi
Read More
Polonya'daki çalışmalarımda Ender ile tanıştık. Çok dürüst, iyi ve sorumlu bir kişi olduğu için onu bir danışman ve iş ortağı olarak tavsiye ederim. İyi şanslar Ender!

Мы познакомились с Эндером во время моей учебы в Польше. Я очень рекомендую его как консультанта и партнера по бизнесу, так как это очень честный, порядочный и ответственный человек. Удачи тебе, Эндер!

We met Ender during my study in Poland. I highly recommend him as a consultant and business partner, as it is a very honest, decent and responsible person. Good luck, Ender!
Batuhan
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
O kadar çok danışmanla görüştüm ki hiçbiri Ender abi gibi olamaz. Özellikle belirtiyorum hiçbir ücret ödemedim. Okulla kendisi görüştü resmen kaydımı kendisi yaptı. Yüksek lisans için de tabi ki Ender abiye danışacağım. Müsait olduğu her zaman bana cevap verdi (usanmadan, sıkılmadan). Gerçekten hizmetleri kaliteli ve bu işi bildiğini size hissettiriyor. Tüm yakınlarıma ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim tek isim. Tekrardan çok teşekkürler Ender abi.
Onur
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Ücretsiz danışmanlık hizmeti aldım, sağolsunlar tüm ekip olarak çok yardımcı oldular. Skype görüşmesi, üniversite ücretinin ödenmesi, üniversite kabul mektubu gibi önemli şeyleri kısa sürede hallettiler. Yurdumu ayarlamak zorunda değildiler onu da ayarladılar sağolsunlar 🙂 Her şey için teşekkürler.
Yiğithan
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Öncelikle Ender Bey'e vermiş olduğu kaliteli hizmet ve yardım severliği için çok teşekkür ederim 🙂Kendisi ile yapmış olduğum görüşmelerde yaptığı bilgilendirmeler ve benim için en iyi olanı bulmamız konusunda kendi tecrübelerinin oldukça faydası oldu. Kendisinden aldığım danışmanlık kapsamında herhangi bir ücret ödemediği mi özellikle belirtmek istiyorum, böyle bir dönemde okul kaydı yaptırmak ve genel bir bilgilendirme almak özellikle bu hizmetin ücretsiz sunulması şaşırılacak şey doğrusu 🙂Ender Beyin farkı burada ortaya çıkıyor uzun lafın kısası meyve veren ağaç bu sefer taşlanmasın. Tüm samimiyetimle söylüyorum işini layıkıyla yapan ve her şeye rağmen hala bu işe ücretsiz devam eden bir kişi takdir ve teşekkürden çok daha fazlasını hak ediyor. Buradan huzurunuzda Ender Bey'e tekrardan teşekkürlerimi borç bilirim yaptığı şeylerle nice güzel başarılara ulaşmasını temenni ederim saygılarımla...
Deniz
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Gerçekten her seferinde bilgilendirmede yardımcı oluyorlar, ararsanız anında size yardımcı olabilirler. Ücretsiz kayıt özelliği en beğendiğim özelliği gerçekten öneririm.
Gültekin
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Birden fazla danışman ile konuştum, bir çoğu ücret almadan bilgi vermiyor, para göz ve sürekli rahatsız eder gibi arıyorlardı. En sonunda Ender abiyi buldum, gerek efendiliği gerek insanlarla olan iletişimi ve buraya geldikten sonra gerçekten bize abilik yapıp her konuda yardım etmesinden dolayı iyi ki Polonyadayiz.Com ‘u seçmişim diyorum.
İlayda
Ziyaretçi
Read More
Sizin sayenizde danışmanlık şirketine 9 bin tl vermekten kurtuldum. Bu yaptığınızı kolay kolay hiç kimse yapmaz inanın o kadar minnettarım ki size şu an size olan sevgimi nasıl anlatsam bilemiyorum. Gece gece sizi keşfetmesem az daha 9bin tl’yi kredi çekip verecektik. Kısacası bana sitenizle el uzattığınız için teşekkür ederim çok özelsiniz ağlicam hahaha ❤️😂
Mert
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Selam. Ben birkaç yıldır kafamda yurtdışında okuma fikriyle beraber araştırmaya başladım ve Ender Abi’yle tanıştım. Aklımdaki bütün soruların cevabını buldum. Polonya’ya gelmek istiyorsanız Ender Abi’yi tercih edebilirsiniz.
Efekan
Wroclaw Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Yurtdışında okuma kararı aldığımda ülkeleri araştırırken polonyadayiz.com sitesine denk geldim. Biraz araştırma yaptıktan sonra Ender abiyle iletişime geçtik. Okul ile alakalı bütün sorularımı tamamen tarafsız bir şekilde yanıtladı. Buraya geldikten sonra da her ihtiyacım olduğunda Ender abi yalnız bırakmadı 🙂 Şu an Wroclaw Üniversitesinde okuyorum ve gayet memnunum. Kafasında şüphesi olanlar varsa Ender abinin danışmanlığını kesinlikle öneriyorum. En azından ne zaman isterlerse iletişime geçebilirler. Teşekkürler Polonyadayız! 🙂
Aysun
Ziyaretçi
Read More
Ender beye çok teşekkür ederim. Ender bey sayesinde Wroclaw'da hiç yabancılık çekmedi. Kızıma çok yardımcı oldu, çok teşekkürler.
Deniz
Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Eğer Polonya'da eğitim almayı düşünüyorsanız iletişime geçmeniz gereken tek kişi Ender bey. Polonya'ya gelene kadar her konuda bilgi veren, yardımcı olan, geldikten sonra da her konuda elinden geldiğince ilgilenen çok iyi biri. Buraya geleceklere kesinlikle tavsiye ediyorum.
Berke
Ziyaretçi
Read More
Polonya'ya onun sayesinde gelen arkadaşım aracılığıyla tanıştım, her sorduğum soruyu cevaplayan ve her sorunuma yardımcı olan, Polonya hakkında her bilgiyi size sağlayan diğer danışmanlık şirketlerinden çok farklı mükemmel bir insan gerçekten.
Melih
Speak Up Dil Okulu, Wroclaw
Read More
Şu anda bu değerlendirmeyi Polonya'dan yazıyorum. Ender bey bir danışmandan ziyade bize bir arkadaş gibi yaklaşan gerçekten çok kaliteli bir insan. Buraya gelmeden önce Polonya hakkında verdiği bilgiler kesinlikle doğru diğer danışmanlık firmalarında karşılaştığım gibi yanıltıcı bilgiler ile kafamı kesinlikle bulandırmaya çalışmadı. Güven konusunda şüphesi olan arkadaşlar içinde benim güvenmemdeki asıl sebep ise ücretsiz üniversite kaydı yapmasıydı, bu eğitim'e verdiği önemi gösteren bir şey, ben bunu gördükten sonra kendi kendime bu işi ücretsiz olarak da yapan birisinin yanlış bir şey yapma ihtimali pekte mümkün gelmedi açıkcası ve avantajlı paketi satın aldım. Danışmanlık firması olarak Polonyadayiz.Com'u kesinlikle öneriyorum.
Tuğkan
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Bütün adımlarınızda sizinle ilgilenen ve tamamen güvenebileceğiniz insandır kendisi, tanışmayı dört gözle bekliyorum. Diğer şişme fiyat veren danışmanlık firmalarına aldırmadan buraya bi bakın derim kesinlikle değecektir.
Bilimseli
Ziyaretçi
Read More
Polonya'da okumak gibi bir düşüncesi olanın Ender Bey ile yolu bir kesişsin. Sabırla içtenlikle en önemlisi maksimum empati ile soruları yanıtlıyor. Ayrıca gerektiğinde okullar ile birebir bir görüşüp en sağlılı sonuçlara ulaşılmasını sağlıyor. Sanki orada bir dostunuz sizin için koşturuyormuş hissine kapılıyorsunuz. Bu böyle zorlu yolculuklarda az bulunur bir duygu. Ben kendi adıma teşekkürü borç bilirim.
Serhat
Ziyaretçi
Read More
Polonya hakkında çok güzel bilgiler veren ve her sorununuzu halletmeye çalışan birisi kendisinin ilgisi için teşekkür ediyorum.
Helen
Lisan Dil Okulu, Varşova
Read More
Ben Polonya’ya gelmeden önce İrlanda için baya bir zorlandım, bir acente tarafından yardım aldım ve baya bir para harcadım, fakat olumsuz sonuç aldım. Polonya için araştırma yapmaya başladım. İlk olarak polonyadayız sitesine denk geldim, tek tek okudum yazılanları. Gerçekten buraya gelebilmek için bir acenteye para dökmeye gerek yokmuş, Ender yardımcı oldu her aşamada ve tabi ki hiçbir çıkar gözetmeksizin. Başvuru sürecinde zorlanmadım, gereken belgelerden tutun uçak biletime kadar her şey için danıştım ve şu an polonyadayım. Bu polonyadayiz.com sayesinde. Eğer sizin de böyle bir amacınız varsa, bırakın paranız cebinizde kalsın bu siteden yararlanmanız yetecektir…
Veysel
Ziyaretçi
Read More
Özellikle Ender bey, aklınıza takılan herhangi bir soru için sizi hiçbir zaman kırmayan, sorduğunuz sorulara güzellikle cevap veren bir insan. Çok güzel bir site.
Berkan
Ziyaretçi
Read More
Polonya hakkındaki her türlü sorunuza içtenlik ve sıcaklıkla cevap veriyorlar. Danışmanlık şirketlerinin aksine bu işi gönüllü olarak yapıyorlar. Umarım en kısa süre içerisinde daha çok insan sizi keşfeder, sizde onlara yardım edebilirsiniz. Şimdiden bütün yardımlarınız için teşekkür ederim. Umarım başarılarınız yıllar geçtikçe katlanarak devam eder... 👏 👏 💕
Samet
Wroclaw Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Öyle biri düşünün ki sizden bir beklentisi olmadan her sorunuza ivedilikle yanıt veriyor ve bu yanıtlar icin firmalar binlerce euro istiyor. Yurtdışına gidenler veya gitmeye çalışanlar bilir doğru ve faydalı tavsiyenin kıymetini. Çok teşekkürler Polonya icin aklınızdaki her soru icin en faydalı adreslerden biri belkide birincisi . Her şeyi sorabilir misiniz, naçizane tavsiyem araştırın neti, siteyi anahtar noktaları ise direk sorun daha yararlı olur iki taraf içinde, teşekkürler dostum yolun açık olsun...
Meltem
Ziyaretçi
Read More
Polonya hakkında öğrenmek istediğim tüm bilgiyi elde ettiğim muhteşem site.
Bilal
Ziyaretçi
Read More
Sevgili Ender Taş, yani Blog'un sahibi kisi bizzat iletişime geçerek beni binlerce Euro kaybetmekten kurtardı ve hiç bir karşılık beklemedi. Kendisiyle hala iletişimde olacağımdan çok eminim. Burdan da teşekkür ediyorum Ender Taş'a. Sevgiler.
Kerem
Ziyaretçi
Read More
Şirketlerin yüksek ücretlerle yaptığı işi tek başına yapan bunu yaparken de çok hızlı geri dönüş maili alabildiğiniz fevkalade bir oluşum. Hızını merak ediyorsanız sadece sorunuzu yazın, kronometrenizi başlayın 🙂
Ertuğrul
Wroclaw Teknik Üniversitesi, Wroclaw
Read More
Elinize sağlık, gayet bilgi verici bir site olmuş... Hemen hemen aradığım birçok şey mevcut.
Ünal
Ziyaretçi
Read More
Polonya hakkında bilgi alabileceğiniz en iyi kaynak sayfası, sorularınızı en hızlı şekilde cevaplıyorlar, herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca kendim adıma kendilerine şükranlarımı sunmayı bir borç bilir teşekkür ederim 🙂
Levent
Ziyaretçi
Read More
İçerik olarak çok kaliteli ve düzenli paylaşımlarda bulunuluyor. Yararlı bilgiler içeren faydalanma olasılığınız %100 olan bir grup. Üyesi olduğum için çok memnunum 🙂
Xayal
Wroclaw Ekonomi Üniversitesi
Read More
Polonya’da 3 yıldan fazla süredir yaşamama rağmen, hala bu ülke hakkında yeni bilgiler edindiğim ve her gün yeni bir şeyler öğrenmeme vesile olan bir platforma, böyle devam etmesi dilekleriyle.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.