Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

POLONYADAYIZ | Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu! Polonya Forum Eğitim Polonya’da İngilizce hazırlığı atlamak mümkün mü?

 • Polonya’da İngilizce hazırlığı atlamak mümkün mü?

  Posted by Anonim . on 15 Ocak 2020 saat 12:24

  Merhabalar,

  Ben Varşova Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okumak istiyorum. Hem Bulgaristan, hem de Türkiye vatandaşlığım var. Bulgaristan vatandaşlığımı kullanarak daha ucuza gitmek istiyorum, fakat sanırım AB vatandaşlarına hazırlık verilmiyor (İngilizce okuyacağım). orta seviyede bi ingilizcem var ielts sınavından 6 almak yada bi ingilizce kursundan b2 seviyesinde ingilizceye sahiptir belgesi almak yetiyormuş sanırım.

  Türk vatandaşlığımdan okursam hazırlık 12bin tl ye geliyor ki bu benim için çok. Direk hazırlığı geçmek için online bi teste sokuyorlarmış sanırım bunun hakkında beni bilgilendirir misiniz ? Ve kabul edildikten sonda üniversite harcını yatırıyorsunuz demişsiniz bu beni aldıkları hazırlığı geçme sınavından sonra mı oluyor? Şimdiden teşekkürler.

  Ender Taş cevap verdi 4 yıl, 4 ay önce 2 Üye · 1 Cevap
 • 1 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.