Polonya Danışmanlık Hizmetleri

Polonya'da Eğitim Almak İstiyor Musunuz?

Tam 5 Yıldır Ücretsiz Danışmanlık Yapıyoruz

Polonya Danışmanlık Hizmetleri

Polonyadayiz.Com, 3 Ocak 2014 tarihinde Polonya’da eğitim almak isteyenlere yönelik bilgi içerikli ve tamamen tecrübeye dayanan paylaşımlarla yayın hayatına başladı. Her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile Polonya’nın yaşam koşulları, eğitim sistemi, görülmesi gereken güzellikleri, Lehçe ve İngilizce gibi çeşitli konularda güncel yayınlar yapan Polonyadayiz.Com, Polonya hakkında bilgi edinmek isteyen ziyaretçilerine detaylı ve doğru bilgi sunması nedeniyle Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu olmayı başarmıştır. Yayın hayatına başladığı günden bu güne kadar, her zaman kaliteli içerik üretmeyi amaç edinmiş olan Polonyadayiz.Com, Polonya hakkında sahip olduğu tüm tecrübesini, hiçbir karşılık beklemeden ziyaretçileri ile paylaşmaktan da büyük bir onur duymaktadır. Aynı zamanda Polonyadayiz.Com, yazdığı güven veren kaliteli içeriklerle birçok kişi ve kurum için referans kaynağı olmayı hak etmiş bir platformdur.

Polonya Eğitim Danışmanlığı

“Polonya Eğitim Danışmanlığı” adı altında yıllardır BİNLERCE EURO ücret alan ve haksız kazanç elde eden danışmanlık şirketlerine karşı çıkıyor ve Polonyadayiz.Com olarak gerçek eğitim danışmanlığının nasıl yapılması gerektiğini gösteriyoruz. Polonya’da eğitim almak için artık binlerce Euro danışmanlık ücreti ödemek zorunda değilsiniz…

Polonyadayiz.com, Polonya merkezli resmi bir danışmanlık firması olmasının yanı sıra, aynı zamanda tamamen gönüllü hizmetler de veren bir kurumdur. Hangi şehri seçmeniz gerek, hangi üniversite size uygun, hangi yurtlarda kalabilirsiniz, yaşam maliyetlerinizi karşılayabilir misiniz, çalışma imkanlarınız olacak mı, vize alabilir misiniz… gibi her türlü konuda bilgiyi tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde alabilirsiniz. 


Polonyadayiz.com, Polonya’da bulunan köklü eğitim kurumlarıyla resmi partnerlikler kurmuş bir şirket olmasının yanı sıra, aynı zamanda eğitim kurumları tarafından tanınan Polonya Üniversiteleri Başvuru Merkezi’dir. Dolayısıyla başta Türkiye olmak üzere; Hindistan, Pakistan, Vietnam, Sri Lanka, Çin, Ukrayna gibi çeşitli ülkelerden gelen öğrencilere de danışmanlık hizmeti vermektedir.

Polonya Vize Danışmanlığı

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında öğrenci ve çalışanlar için profesyonel vize danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Polonya Oturum Danışmanlığı

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında öğrenci ve çalışanlar için profesyonel oturum izni danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Polonya Emlak Danışmanlığı

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında öğrenci ve çalışanlar için profesyonel emlak danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Polonya Yatırım Danışmanlığı

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında öğrenci ve çalışanlar için profesyonel yatırım danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Polonya Ehliyet Danışmanlığı

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında öğrenci ve çalışanlar için profesyonel ehliyet danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Polonya Tercüme Danışmanlığı

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında öğrenci ve çalışanlar için profesyonel tercüme danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Polonya Turizm Danışmanlığı

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında öğrenci ve çalışanlar için profesyonel turizm danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Polonya Danışmanlık Hizmetleri Konusunda En Doğru Adrestesiniz

Polonya denildiğinde akla ilk gelen kurum olan Polonyadayiz.Com, uzun yıllardır sahip olduğu dürüst hizmet anlayışı sayesinde ziyaretçilerinin güvenini kazanmış bir platformdur. Polonya danışmanlık hizmetleri konusunda çeşitli alanlarda sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hak Edilen Ücret Politikası

Polonya danışmanlık hizmetleri konusunda hak edilenden çok daha yüksek ücretlerle hizmet verildiğinin farkındayız ve buna karşıyız...

Şeffaflık, İyi Niyet ve Tecrübe

Polonya danışmanlık hizmetinden yararlanan ziyaretçilerimize, tecrübemizi tüm şeffaflığı ve iyi niyetimiz ile birlikte aktarıyoruz…

Güven ve Hoşgörü

Hem paylaştığımız makalelerde, hem de ziyaretçilerimizle yaptığımız görüşmelerde güven ve hoşgörü ilk önceliğimizdir…

Kurumsal Anlayış

Polonya Cumhuriyetinde kayıtlı resmi bir şirket olarak, yılların bilgi birikimini kaliteli ve en güvenli şekilde sizlere sunuyoruz…

Doğru ve Detaylı Bilgilendirme

Yılların verdiği bilgi birikimini makalelerimiz aracılığıyla sizlerle tamamen ücretsiz bir şekilde paylaşmaktan gurur duyuyoruz…

Farklı ve Değer Katan Hizmet

Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde Polonya danışmanlık hizmetlerine yeni bir bakış açısı kazandırıyor ve sizlere güvenle sunuyoruz…

8 YıldaNeler mi Başardık?

Polonyadayiz.Com, uzun yıllardır Türkçe/İngilizce dillerinde Polonya hakkında bilgi ve tecrübe paylaşımı yapan Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformudur. Kuruluşumuzun öncelikli amaçlarından birisi ise, Polonya’da yaşayan ve yaşamayı planlayan tüm yabancılar için karşılıksız tecrübe paylaşan en iyi bilgi merkezi haline gelmektir. Polonya hakkında sahip olduğumuz tüm bilgi ve tecrübeyi, makalelerimiz ve videolarımız aracılığıyla sizlerle buluşturmak, karşılığında ise sizlerden gelen övgü dolu cümleleri duymak bizim için gurur verici bir durumdur.

3.500+
Öğrenciye ücretli/ücretsiz danışmanlık hizmeti
8.000+
Mail abonesi
3 Milyon+
Tekil ziyaretçi
300+
Kurum ile resmi partnerlik

Polonya Danışmanlık Hizmetleri Hakkında Merak Edilenler

Polonyadayiz.Com Resmi Bir Şirket Midir?

Polonyadayiz.Com, Polonya’nın Wroclaw şehrinde kurulmuş olan resmi bir şirkettir ve detaylı bilgiyi Hakkımızda sayfasında görebilirsiniz. Polonya’da resmi olmayan yollarla danışmanlık yapan bazı kişilerin, kendilerini şirket olarak tanıttıkları gerçeğini sizlerle paylaşmak isteriz. Resmi kaydı bulunmayan kişilerden danışmanlık hizmeti alan öğrenci ve velilerden gelen şikayetler doğrultusunda, yasal kaydı olmayan ve danışmanlık sözleşmesi düzenlemeyen kişi ve kurumlardan uzak durmanızı da ayrıca tavsiye ederiz.

Neden Şeffaflık Vurgusu Yapıyorsunuz?

Şeffaflığın, günümüzde elde edilmesi zor olan ve bir kurumun ne kadar güvenilir olduğunu bizlere en net şekilde gösteren parametrelerden bir tanesi olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla Polonyadayiz.Com içerisinde gizli saklı hiçbir detayın kalmadığına emin olmaya özen gösteriyoruz. Özellikle Polonya danışmanlık hizmeti ücretleri konusunda mümkün olduğunca şeffaf olmaya çalışarak, diğer danışmanlık şirketlerinden kendimizi tamamen ayırmış oluyoruz…

Neden Bu Kadar İyi Niyetlisiniz?

Sizlerden sıkça gelen ve gururumuzu okşayan güzel sorulardan bir tanesi 🙂 Bildiğiniz gibi Polonyadayiz.Com, 2014 yılından bu yana sahip olduğu tüm bilgi birikimini kesintisiz bir şekilde ziyaretçileriyle paylaşıyor ve paylaşmaya da devam edecektir. Bu güne kadar sizlerle paylaştığımız makalelerde de görebileceğiniz gibi, sizlere en doğru bilgiyi verebilmek için yazılarımızı her zaman detaylı yazıyoruz. Özellikle Polonya'da Yaşam ve Polonya’da Eğitim konularında hiçbir karşılık beklemeden tüm bilgimizi sizlerle paylaşmaktan ayrıca gurur duyuyoruz. İyi niyetimizi görmeniz ve bizlere bu tip güzel sözler söylediğiniz için teşekkürler.

Size Neden Güvenmeliyim?

Bildiğiniz gibi Polonyadayiz.Com, 2014 yılından bu yana Polonya’nın kültürü, eğitim sistemi, dili ve daha birçok konu hakkında kesintisiz olarak yayın yapmakta ve tüm bilgisini sizlerle paylaşmak için çaba göstermektedir. Hem Polonya Hakkında paylaştığımız yüzlerce makalede, hem de sizler tarafından yapılan olumlu değerlendirmelerde sizlere karşı her zaman samimi ve dürüst olduğumuzu fark etmeniz mümkün. Aynı zamanda Polonya danışmanlık hizmetlerini resmi bir şirket olarak yürütüyor olmamız ve danışmanlık hizmetleri için sizlerle karşılıklı imzaladığımız sözleşme sayesinde, karşılıklı olarak yasal haklarımızı güvence altına alıyoruz.

Hangi Konularda Danışmanlık Veriyorsunuz?

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetleri aşağıda görebilir, detaylı bilgi için bizimle İletişim kurabilirsiniz;

> Polonya Eğitim Danışmanlığı
> Polonya Vize Danışmanlığı
> Polonya Oturum Danışmanlığı
> Polonya Emlak Danışmanlığı
> Polonya Yatırım Danışmanlığı
> Polonya Ehliyet Danışmanlığı
> Polonya Tercüme Danışmanlığı
> Polonya Turizm Danışmanlığı

Nerede Yaşıyorsunuz ve Ofisiniz Var mı?

2012 yılından bu yana Polonya’nın Wroclaw şehrinde yaşıyoruz. Aynı zamanda Wroclaw şehrinde kayıtlı resmi şirketimize ait ofisimizde Polonya danışmanlık hizmeti veriyoruz. Türkiye'de bir şubemiz yok ve açmayı da gereksiz bulduğumuz için düşünmüyoruz.

Neden Tüm Bilgileri Bizlerle Paylaşıyorsunuz?

Polonyadayiz.Com’un kuruluş amaçlarının başında hiçbir karşılık beklemeden en doğru bilgiyi ziyaretçiler ile paylaşmak yer alıyor. Polonya Hakkında yayın yapan diğer sitelerin ve danışmanlık yapan kişilerin, sizleri kendilerine muhtaç hale getirmeye çalıştıklarını görüyoruz.

Bilgiye erişmenin zor olduğu bu günlerde, sizlerin hiçbir kişi veya kuruma muhtaç kalmanızı istemiyoruz ve tüm bilgileri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Bilgi paylaşımını site içerisinde yer alan makalelerimiz ile ve ÜCRETSİZ verdiğimiz danışmanlık hizmetleri ile sağlayarak, sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. 2014 yılından bu yana sizlerle destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz.

Partnerlik Kurduğunuz Kurumlar Güvenli midir?

Polonyadayiz.Com olarak, sizlerin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için Polonya ve Türkiye merkezli birçok kurum ile partnerlikler kurduk. İş ortaklığı yaptığımız kişi ve kurumların bizlerle aynı bakış açısına sahip olması gerektiğine inanıyor ve seçimlerimizi özenle yapıyoruz.

Dolayısıyla güvenmediğimiz ve fayda sağlayacağına inanmadığımız kişi ve kurumlarla partnerlikler kurmuyoruz. Polonya resmi olarak Partnerlik yaptığımız kişi ve kurumları ve dataylarını yakın zamanda sizlerle paylaşacağımız İş Ortaklarımız sayfasından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Ücret Politikanızı Neye Göre Belirlediniz?

Fark ettiyseniz eğer, Polonya danışmanlık ücretlerimiz, Polonya’da danışmanlık hizmeti veren diğer kişi ve kurumlardan en az 2 kat daha düşüktür. Danışmanlık ücretlerimizin düşük olmasının sebebi, sizlerden binlerce Euro danışmanlık ücreti talep eden diğer danışmanlık firmalarına tepki göstermemiz ve Polonyadayiz.Com olarak bir nevi gönüllülük hizmeti veriyor olmamızdandır.

Bizler için bilgimizi paylaşmak, her zaman paradan önce gelir. Polonya danışmanlık hizmetleri veren kurumların, uzun yıllardır sizlere sunduğu hak edilmeyen fiyatlara o kadar alıştınız ki, sizlere sunduğumuz fiyatlara inanmakta zorluk çekebiliyorsunuz.

Maalesef pahalı olanın, aynı zamanda kaliteli olacağı düşüncesinden kurtulmanız zor olabiliyor ve güven duymakta zorluk çekebiliyorsunuz. Ancak her zaman söylediğimiz gibi, artık Polonya danışmanlık hizmetleri için binlerce Euro ücret ödemek zorunda kalmadan hizmet alabileceğiniz bir kuruma sahipsiniz.

Diğer Danışmanlık Firmalarından Farkınız Nedir?

Polonyadayiz.Com olarak, diğer sitelerden ve danışmanlık şirketlerinden farklı olduğumuzu her fırsatta dile getiriyorsunuz. Bu farkı görebilmeniz bizler için gerçekten gurur verici bir durum. Ancak Polonya’da danışmanlık hizmeti veren kişi ve kurumlardan neden farklı olduğumuzu birkaç madde ile açıklamak isteriz…

> Sizlerden hak etmediğimiz şekilde binlerce Euro danışmanlık ücreti talep etmiyoruz,
> Sizlere en doğru bilgiyi sağlayabilmek için çaba harcıyoruz,
> Polonya Cumhuriyeti topraklarında hizmet veren resmi bir şirketiz,
> Polonya danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak isteyen ziyaretçilerimizi yasal olarak koruma altına alabilmek için sözleşmeli danışmanlık hizmeti sunuyoruz,
> Polonya’da yaşıyoruz ve güçlü partnerliklere sahibiz,
> Yılların verdiği tecrübe sayesinde, danışmanlık hizmeti alan ziyaretçilerimizi madur etmiyoruz…

Hakkımızda Ne Dediler?

Polonyadayiz.Com olarak uzun yıllardır tecrübelerimizi hiçbir karşılık beklemeden ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Sunduğumuz detaylı içeriklerden ve sunduğumuz kaliteli danışmanlık hizmetlerinden faydalanan öğrencilerimizin ve aynı zamanda ziyaretçilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Polanyadayız sitesi ve Ender Taş beyle kızımın polonyada okuyan arkadaşı sayesinde irtibata geçtik. Daha önce çok yurtdışı egitim danışmanlık bürolarına gittik çok uçuk fiyatlar sundular. Ama Ender bey ve polanyadayız sitesinden çok memnun kaldık. Kendisi dürüst ve bu konularda bilgi sahibi ilgisini hiç eksik etmeyen, her an ulaşabileceğiniz, sıcak ve içtenlikle sorularınızı cevaplayan bir insan. Maddi olarak da uygun danışmanlık yapıyor. Eğer benim gibi...

Selin

Wroclaw Üniversitesi

Ender Abi ile Polonya da eğitim için danışmanlık hizmeti aldım. İşinin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Polonya'ya gelmeden önce birçok danışmanlık firmasıyla görüştüm. Ancak en samimi gelen Ender Abi oldu. Tabi ki bu işler sadece samimiyetle yürümüyor. Ancak samimiyetinin arkasında iş bitirici tavrınıda buraya geldiğiniz ilk dakikada anlıyorsunuz. Polonya ile ilgili aklınıza takılan sorular var ise ilk önce Polonyadayiz.Com...

Barış

Lojistik ve Transport Üniversitesi

Oğlu bu sene Wroclaw Üniversitesi`ne başlamış bir babayım. sadece online olarak tanıştığımız Ender beyden inanılmaz bir destek aldık. belki bir hafta sürecek işler onun gerek telefonda gerekse mesajları ile yönlendirmesi ile neredeyse 1 günde bitti. sadece profesyonel ve işbilir yaklaşımının ötesinde "insan gibi insan" birine denk gelmenin kıymetini bilirsiniz. Polonya da daha en az 3-4 sene işimiz var ve Ender beyle yolumuzun daha çok kez kesişeceğine...

Engin

Wroclaw Üniversitesi

Polonya'da alacağım eğitim için Ender Taş hocam ile iletişime geçtiğim andan itibaren her şey olumlu yönde değişti ve doğru adımları atmam için beni cesaretlendirdi. Kendisi hem çok yardımsever hem çok iyi bir insan bunu anlayabilmek gerçekten zor değil 🙂 Ben Ender hocam ile tanıştıktan sonra danışman nedir? ne konuda yardımcı olur? sorularının cevabını tam olarak aldım diyebilirim. Ek olarak Polonyadayiz.Com zengin bir içeriğe sahip, site...

Yiğit

Jagiellonian Üniversitesi

İş Ortaklarımız

Polonyadayiz.Com olarak uzun yıllardır Polonya'da bulunan üniversiteler, büyükelçilikler, avukatlık ve muhasebe büroları, iş geliştirme ve iş bulma ajansları, özel ve devlete bağlı dernekler, emlak ofisleri, valilik ve belediyeler gibi çok çeşitli alanlarda hizmet sunan kurumlar ile resmi partnerliklerimiz bulunmaktadır. Özellikle de site ziyaretçilerimize sağladığımız tamamen ücretsiz bilgi ve danışmanlık hizmetleri sayesinde, birçok üniversite ve kurum tarafından “kültür elçisi“ konumunda olduğumuzu ve bu sayede birçok konuda en net bilgileri alabildiğimizi de belirtmemiz gerekir.

Wroclaw University of Science and Technology

client-image

Speak Up English Language Center

client-image

University of Logistics and Transport

client-image

University of Wroclaw

client-image

SWPS University of Social Sciences and Humanities

client-image

Jagiellonian University in Krakow

client-image

Wroclaw University of Economics

client-image

Nicolaus Copernicus University in Torun

client-image

Gdansk University of Technology

client-image

University of Warsaw

client-image

Poznań University of Medical Sciences

client-image

Warsaw University of Technology

client-image

Bizimle İletişime Geçin

Her türlü soru, görüş, öneri, reklam, yazarlık ve danışmanlık talepleriniz için en geç 24 saat içerisinde sizlere dönüş sağlanacaktır. Aiağıda yer alan formu kullanabilir ya da info@polonyadayiz.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Üniversite kayıt dönemlerinde gönderdiğiniz maillere geri dönüşlerimiz yoğunluk sebebiyle 24 saatten uzun sürebilir, bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Ayrıca site içerisinde telefon numarasını görememenizin sebebi ise, tamamen bizim tercihimizdir. Sağlıklı bir bilgilendirme yapabilmemiz için, göndereceğiniz mailde sorunuza ilişkin tüm detayları açıklamanızı rica ederiz. Daha sonrasında sizlerle telefon numarası paylaşarak görüşme sağlanacaktır.

Adres

Curie-Skłodowskiej 55/61/323
50-369 Wrocław

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi
9:00 - 18:00

Telefon

Mail yoluyla iletişime geçildikten sonra, WhatsApp üzerinden size ulaşılacaktır

Email

info@polonyadayiz.com

Formu Doldurunuz...