POLONYA DİL OKULU DANIŞMANLIĞI

Polonya’da İngilizce ve Lehçe Dil Eğitimi Almak İster Misiniz?

Polonya’da üniversite eğitimi alabilmek için, öncelikle eğitim almak istediğiniz yabancı dile ait en az B2 seviyesinde yeterlilik sertifikasına sahip olmanız gerekiyor. Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyenler ile İngilizce veya Lehçe dil seviyelerini yeterli düzeye çıkarmak isteyenlerin, öncelikle Dil Hazırlık Okulu sayfamızı incelemelerini tavsiye ederiz

POLONYA EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

POLONYA'DA DİL EĞİTİMİ

İngilizce ve Lehçe Dil Eğitimi Konusunda El Ele Verdik

Polonya’da İngilizce ve Lehçe dil eğitiminizi Üniversite bünyesinde alabileceğiniz gibi, Speak Up ve Lisan Dil Okulu gibi alanında uzman özel dil okulunda da alabilirsiniz. “Polonya Üniversiteleri“ne ek olarak, Speak Up ve Lisan Dil Okulu” ile güçlerimizi birleştirerek, Polonya’da alınabilecek en iyi İngilizce ve Lehçe dil eğitimi hizmetini sunuyoruz. Polonya üniversiteleri ile aynı kalitede dil eğitimini çok daha uygun fiyatlarla özel dil okullarından alabileceğinizi biliyor muydunuz? 
Uzman Eğitim Kadrosu

Resmi dili İngilizce olan ülkelerde, Polonya’da ve Türkiye’de uzun süreli ikametler sayesinde dil ve kültür açısından engin tecrübeye sahibiz…

7-8 Kişilik Gruplar

Dil öğreniminde yüksek başarıyı yakalayabilmek ve öğrenciler ile daha güçlü bağ kurabilmek için 7-8 kişilik küçük gruplar ile ders işliyoruz…

Türkçe Dil Desteği

Derslerde sadece İngilizce/Lehçe kullanılmasına rağmen, Türkçe bildiğimiz için daha anlaşılır ve efektif bir şekilde ders işleyebiliyoruz…

Üniversite İş Birliği

Polonya genelinde yer alan Üniversiteler ile var olan iş birliğimiz sayesinde dil eğitiminde en yüksek başarıyı elde ediyoruz…

Polonya’nın Her Yerinde

Varşova başta olmak üzere, Polonya’nın tüm şehirlerinde yer alan kurslarımız, birçok merkeze yürüme mesafesinde yer alıyor…

Uluslararası Dil Sertifikası

Sahip olduğumuz güçlü iş birlikleri sayesinde, Polonya üniversiteleri tarafından da kabul edilen uluslararası dil sertifikası sağlıyoruz…

 

POLONYA’DA İNGİLİZCE DİL KURSU

Polonya’nın En İyi İngilizce Dil Okulları

Polonya’da Eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de, Polonya’da İngilizce hazırlık eğitimi imkanlarıdır… Bildiğiniz gibi Polonya’da üniversite eğitimi alabilmenin başlıca şartı, en az B2 düzeyinde İngilizce dil yeterliliğine sahip olmaktır. Dolayısıyla eğer dil yeterliliğiniz yok ise, Polonya üniversiteleri hakkında araştırma yaparken bir yandan da Polonya’da İngilizce dil hazırlık eğitimi alabileceğiniz kurumları araştırmanız gerekiyor. Sizleri doğru bir şekilde yönlendirebilmek ve doğru bir kıyaslama yapabilmeniz için, Polonya’da İngilizce hazırlık eğitimi alternatiflerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Detaylı Makale: Polonya’da İngilizce Hazırlık Eğitimi

Üniversite Kursları

Polonya’da üniversite bünyesinde İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için

Speak Up

Polonya’da özel dil okulu bünyesinde İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için

Lisan Dil Okulu

Polonya’da özel dil okulu bünyesinde İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için

POLONYA’DA LEHÇE DİL KURSU

Polonya’nın En İyi Lehçe Dil Okulları

Polonya’da eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de, Polonya’da Lehçe hazırlık eğitimi imkanlarıdır… Bildiğiniz gibi Polonya’da üniversite eğitimi alabilmenin başlıca şartı, en az B2 düzeyinde İngilizce veya Lehçe dil yeterliliğine sahip olmaktır. Dolayısıyla eğer dil yeterliliğiniz yok ise, Polonya üniversiteleri hakkında araştırma yaparken bir yandan da Polonya’da Lehçe dil hazırlık eğitimi alabileceğiniz kurumları araştırmanız gerekiyor. Sizleri doğru bir şekilde yönlendirebilmek ve doğru bir kıyaslama yapabilmeniz için, Polonya’da Lehçe hazırlık eğitimi alternatiflerini bu sayfamda bulabilirsiniz.

Detaylı Makale: Polonya’da Lehçe Hazırlık Eğitimi

Üniversite Kursları

Polonya’da üniversite bünyesinde Lehçe dil eğitimi almak isteyenler için

Lisan Dil Okulu

Polonya’da özel dil okulu bünyesinde Lehçe dil eğitimi almak isteyenler için

Speak Up

Polonya’da özel dil okulu bünyesinde Lehçe dil eğitimi almak isteyenler için

Polonya'da Dil Eğitimi Hakkında Merak Edilenler

Polonya’da yabancı dil eğitimi almaya karar verdiyseniz eğer, sizler için hazırladığımız makaleleri mutlaka okumalısınız…

Polonyadayiz.Com Burs Veriyor

Özel Kurslar İle Üniversite Kursları Arasında Ne Fark Var?

Sizlere önerdiğim Polonya’nın en iyi özel dil okullarından Speak Up ve Lisan Dil Okulu ile Üniversite kursları arasında eğitim kalitesi açısından hiçbir fark yoktur! Özellikle Üniversite kursları ile aynı kalitede eğitimi, çok daha uygun fiyatlara özel dil okullarında alabilme imkanınız olduğu için, özel dil okullarının çok tercih edildiğini belirtmek isterim. Ayrıca sizler için seçtiğimiz özel dil okullarının, Polonya’da bilinen en iyi okullar olduğuna emin olabilirsiniz.

Özel Kurslarda Dil Eğitimi Aldıktan Sonra Üniversite Kaydı Yapabilir Miyim?

Evet, Polonya’da Üniversite Kaydı yapabilmek için İngilizce veya Lehçe dil eğitiminizi hangi ülkede aldığınız önemli değil, Üniversite kaydı için aranan şartlardan birisi olan en az B2 düzeyinde dil yeterlilik sertifikası sahibi olmanız yeterlidir. Dolayısıyla Polonya’da özel dil okullarındaki dil eğitimi sonunda sahip olacağınız B2 dil sertifikası ile üniversiteye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca dil hazırlık eğitiminizden sonra üniversite kaydınızı ÜCRETSİZ olarak yaptığımız belirtmek isteriz.

Polonya'da Eğitimde İngilizce Mi, Lehçe Mi?

Polonya’da Eğitim dediğimizde karşımıza çıkan önemli konuların başında yabancı dil bilgisi ve seçecek olduğunuz eğitim dili geliyor. Polonya’da eğitim  almak isteyenlerin öncelikle karar vermesi gereken bir konu var; Polonya’da Eğitim konusunda Lehçe mi İngilizce mi tercih edilmeli? Polonya eğitim danışmanlığı hizmeti almadan önce, bu konunun detaylarını Polonya’da Eğitimde İngilizce Mi, Lehçe Mi? başlıklı yazımdan öğrenebilirsiniz.

Polonya'da İngilizce Hazırlık Eğitimi

Polonya’da üniversite kaydınızı yapabilmeniz için, İngilizce dil yeterliliğinizi kanıtlamanız gerekiyor. Eğer yabancı diliniz, eğitime başlamanız için yeterli değil ise, bu durumda üniversitelerin veya özel dil okullarının açmış olduğu İngilizce hazırlık kursu devreye giriyor ve bu sayede üniversiteden Şartlı Kabul alabiliyorsunuz… Polonya eğitim danışmanlığı hizmeti almadan önce, bu konunun detaylarını Polonya’da İngilizce Hazırlık Eğitimi başlıklı yazımdan öğrenebilirsiniz.

Polonya'da Lehçe Hazırlık Eğitimi

Polonya’da Lehçe eğitim ücretlerinin İngilizce eğitim ücretlerine göre daha uygun olması sebebiyle Lehçe hazırlık kursu, oldukça rağbet görmekte.

Polonya üniversiteleri‘nin neredeyse hepsi Lehçe hazırlık kursu açıyor ve Polonya’da üniversite kaydınızı yapabilmeniz için, Lehçe dil yeterliliğinizi kanıtlamanız gerekiyor. Eğer yabancı diliniz, eğitime başlamanız için yeterli değil ise, bu durumda üniversitelerin veya özel dil okullarının açmış olduğu Lehçe hazırlık kursu devreye giriyor ve bu sayede üniversiteden Şartlı Kabul alabiliyorsunuz… Polonya eğitim danışmanlığı hizmeti almadan önce, bu konunun detaylarını Polonya’da Lehçe Hazırlık Eğitimi başlıklı yazımdan öğrenebilirsiniz.

Neden Özel Dil Okullarını Öneriyorsunuz?

Polonyadayiz.Com olarak en iyi eğitimi, en doğru adreste alabilmeniz için elimizden geldiğince fazla araştırma yapıyoruz. Özellikle son yıllarda Polonya üniversitelerinde yabancı dil hazırlık eğitimi alan öğrenci ve velilerinden fiyatların çok yüksek olduğuna yönelik sitem dolu mesajlar alıyoruz. Dolayısıyla bu durum bizleri, Üniversite kursları ile aynı kalitede eğitimi çok daha uygun fiyatlara veren özel dil okulları ile görüşmek durumunda bıraktı. Kaldı ki, Polonya’nın en iyi özel dil okullarından Speak Up ve Lisan Dil Okulu ile tanışmamıza ve resmi partnerlikler kurmamıza vesile olan bu olay sayesinde, artık uygun fiyatlara üniversite kalitesinde İngilizce veya Lehçe dil eğitiminizi alabiliyorsunuz.

Özel Dil Okullarında Yeterli İngilizce veya Lehçe Öğrenebilir Miyim?

Cevap oldukça net, EVET 🙂 diğer maddelerde de belirttiğim gibi, sizler için Speak Up ve Lisan Dil Okulu gibi Polonya’nın en iyi özel dil okulları ile resmi partnerlikler kurduk. Yabancı dil öğrenemeyeceğiniz, ucuz ve tanınmamış özel dil okulları ile kesinlikle ilgimiz yoktur!

Polonya'da Üniversite Okuyabilmek İçin İngilizce veya Lehçe Bilmem Şart Mı?

Evet, Polonya’da üniversite eğitiminize başlayabilmeniz için gereken şartların başında en az B2 düzeyinde İngilizce veya Lehçe dil yeterlilik sertifikasına sahip olmanız gelmektedir.

Kurs Sonrasında Dil Sertifikasını Nasıl Alabilirim?

İster Üniversite bünyesinde, isterseniz de Speak Up veya Lisan Dil Okulu bünyesinde dil eğitimi alın fark etmez, dil eğitiminizin bitiminde istediğiniz herhangi bir uluslararası geçerliliği olan yabancı dil sınavına girebilirsiniz. Bu sınavlara üniversite veya özel dil okulları bünyesinde girme şansınız da olduğunu belirtmek isteriz.

İngilizce Dil Sertifika Türleri Nelerdir?

İngilizce Dil Sertifikaları ve Lehçe Dil Sertifikaları başlıklı yazılarımız, en yakın zamanda site içerisinde yerini alacaktır.

Lehçe Dil Sertifika Türleri Nelerdir?

İngilizce Dil Sertifikaları ve Lehçe Dil Sertifikaları başlıklı yazılarımız, en yakın zamanda site içerisinde yerini alacaktır.

Polonya'da Üniversite Okumak İçin Gerekenler Nelerdir?

Polonya’da üniversite kaydı konusunda çok fazla merak edilen soru olduğunun farkındayız. Özellikle de Polonya’da Eğitim kategorisi altında yazdığımız yazıların, bu konuda araştırma yapan kişiler için önemli bir bilgi kaynağı olduğunu görmek gerçekten gurur verici…

Polonya eğitim danışmanlığı hizmeti almadan önce, bu konunun detaylarını Danışmanlık Firması Kullanmadan Polonya’da Üniversite Kaydı Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Polonya Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

Klasik Danışmanlık Anlayışına Son Veriyoruz!

“Danışmanlık” adı altında yıllardır haksız kazanç elde eden danışmanlık şirketlerine karşı çıkıyor ve Polonyadayiz.Com olarak gerçek eğitim danışmanlığının nasıl yapılması gerektiğini gösteriyoruz. Polonya’da eğitim almak için artık binlerce Euro danışmanlık ücreti ödemek zorunda değilsiniz…

Polonya’da yaşam ve eğitim hakkında merak ettiğiniz her konuda bilgi vermeyi her zaman öncelikli görevimiz olarak benimsedik ve Polonya hakkında tüm tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz, paylaşmaya da devam edeceğiz. Bu güne kadar sizlerden gelen birçok eğitim danışmanlığı  talebini geri çevirmek zorunda kaldık. Ancak, “Güvenilir danışman şirketi bulamıyorum, sizler yardımcı olur musunuz?” ya da “Hizmet aldığım danışmanlık firması beni dolandırdı” gibi bazı ısrarcı talepleri de cevapsız bırakamadık. Her zaman söylediğimiz gibi tekrar belirtmekte yarar var: Kimsenin bir danışmana ihtiyacı YOKTUR. Sizler kendi kendinize kayıt ve diğer işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bu işlemleri kolaylıkla halledebilmeniz için de, mümkün olduğunca detaylı yazılar paylaşıyoruz. Ancak yine de işi bilen birilerine yaptırmak istemenizi de anlıyoruz. Bu yüzden Polonyadayiz.Com olarak sizlerden gelen eğitim danışmanlığı taleplerini değerlendirmeye karar verdik. Ek olarak, klasik danışmanlık anlayışından kurtulmak ve eğitim için talep ettiğimiz ücretin, eğitiminize katkı sunmasını sağlamak amacıyla KARŞILIKSIZ BURS veriyoruz!

Polonyadayiz.Com Burs Veriyor

Polonya’da Eğitim alabilmek için, öncelikle eğitim almak istediğiniz yabancı dile ait en az B2 seviyesinde yeterlilik sertifikasına sahip olmanız gerekiyor. Polonya dil okulu danışmanlığı hizmetleri kapsamında, öncelikle öğrencinin hangi dilde hazırlık kursu almak istediği, hangi seviyede dil yeterliliğine sahip olduğu ve dil hazırlık kursu ihtiyacı olup olmadığı konusunda araştırma yapıyoruz.

Dolayısıyla Polonya Dil Okulu Danışmanlığı sayfasında belirttiğimiz gibi, Polonya’da üniversite okumak istiyorum ya da hangi seviyede dil yeterliliğine sahip olduğumu bilmiyorum diyorsanız eğer, bizlerle iletişime geçerek İngilizce veya Lehçe dil yeterliliğinizi ÜCRETSİZ bir şekilde öğrenebilirsiniz. Polonya dil okulu danışmanlığı kapsamında verdiğimiz diğer hizmetleri ise, diğer maddelerde görebilirsiniz.

Polonya danışmanlık hizmetleri kapsamında verdiğimiz bir diğer hizmet ise, dil okulu kayıt işlemleridir. İngilizce veya Lehçe dil seviyeniz her ne olursa olsun, sizleri en kaliteli dil eğitim merkezine yönlendiriyoruz.

Ancak, İngilizce bilgisine sahip olanlar için her ne kadar kayıt olmak kolay olsa da, yaklaşık 1 ay süren ve gerekli evrakların toparlanması ve kurs yönetimine sunulması işlemlerinin profesyonel bir danışman tarafından yönetilmesi gerektiğini düşünüyorsanız, tüm bu işlemleri ÜCRETSİZ bir şekilde sizler için yaptığımızı belirtmek isteriz. Polonya dil okulu danışmanlığı kapsamında verdiğimiz diğer hizmetleri ise, takip eden maddelerde görebilirsiniz.

Polonya’da Eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği ve çekindiği konuların başında ise Polonya’da nerede konaklayacakları konusudur. Polonya dil okulu danışmanlığı kapsamında, Polonya’nın çeşitli şehirlerinde yer alan üniversite yurtları, özel yurtlar ve emlak şirketleri ile kurduğumuz resmi partnerlikler sayesinde, konaklama konusunda sizlere en iyi alternatifleri sunuyoruz.

Özellikle de, Polonya’da İngilizce ve Lehçe dil bilginizi geliştirmede ve yabancı dil pratiğini doğru bir şekilde yapabilmeniz için ise, dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerin konakladığı kaliteli yurtlarda sizler için tercihinize göre 1-2-3-4-5 kişilik odalar ayırtıyoruz. Polonya eğitim danışmanlığı kapsamında verdiğimiz diğer hizmetleri ise, takip eden maddelerde görebilirsiniz.

Polonya’da Ev Kiralama hakkındaki detaylı yazımıza ek olarak, konaklama alternatiflerini yakın zamanda sizlerle paylaşacağımız Polonya Öğrenci Yurtları başlıklı yazımda görebileceksiniz.

Polonya’da Eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği ve çekindiği konulardan bir diğeri ise, Polonya vize başvurusunu nasıl yönetecekleridir. Polonya dil okulu danışmanlığı kapsamında, vize başvurunuzu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için gereken tüm prosedürü sizin adınıza yönetiyoruz. Dolayısıyla vize başvurunuzdan red almadan, kolay ve hızlı bir şekilde olumlu cevap alabilmeniz için her zaman yanınızdayız.

Bazı sorumsuz danışmanlar yüzünden vize alamayan ve daha da kötüsü, vize başvuru yasağı ile karşılaşan öğrenciler olduğunu biliyoruz. Bu nedenle danışman seçiminizde bu konuya dikkat etmenizde yarar vardır.

Polonya D Tipi Vize İşlemleri hakkındaki detaylı yazımıza ek olarak, konaklama alternatiflerini yakın zamanda sizlerle paylaşacağımız Polonya Vize İşlemleri başlıklı yazımda görebileceksiniz.

Polonya dil okulu danışmanlığı kapsamında sizlere sunduğumuz bir diğer hizmet olan havaalanı karşılaması, Polonya’daki ilk gününüzde zorluk çekmemeniz için gerekli olan hizmetlerden bir tanesidir.

Üniversite veya dil okulu kaydınızı gerçekleştirdikten hemen sonra, kolay ve hızlı bir şekilde vize alabilmeniz için en uygun uçak bileti araştırması yapıyor ve size sunuyoruz. Uçağınız Polonya’nın hangi şehrine inerse insin, sizin için havaalanına geliyoruz ve konaklama yerinize kadar sizinle birlikte oluyoruz.

Polonya’daki öğrencilik hayatınız süresince yanınızda olduğumuz gibi, ilk günlerinizde de sizleri yalnız bırakmıyoruz. Eğitim almak istediğiniz şehri daha iyi tanıyabilmeniz ve şehre hızlı bir şekilde adapte olabilmeniz için, Polonya dil okulu danışmanlığı hizmetleri kapsamında 2 günlük şehir oryantasyonu sağlıyoruz.

Eğitim almaya ve yaşamaya başlayacağınız şehrin ulaşım alternatiflerinden, en güzel eğlence merkezlerine kadar tüm olanaklarını sizlere tanıtıyoruz ve şehir konusunda aklınıza takılan tüm sorulara cevap arıyoruz.

Yakın zamanda Polonya Ulaşım Sistemi hakkındaki yazımızda da görebileceğiniz gibi Polonya, ulaşım konusunda rahat edebileceğiniz bir ülkedir. Polonya’daki yaşamınızı kolaylaştırabilmek için ise, sizler için en iyi ve uygun fiyatlı ulaşım alternatiflerini sunuyoruz.

Polonya’da Eğitim aldığınız şehirde konaklama yeriniz ile eğitim aldığınız yere ait tüm detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Bunun yanında Polonya dil okulu danışmanlığı kapsamında şehirde gezmek istediğiniz merkezi noktalara birlikte seyahat ederek, Polonya’daki ilk günlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Yakın zamanda Polonya Telefon Hatları hakkındaki yazımızda da görebileceğiniz gibi Polonya, telefon hatları konusunda rahat edebileceğiniz bir ülkedir. Polonya dil okulu danışmanlığı kapsamında uygun fiyatlı internet, konuşma ve sms hizmeti sağlayan telefon hatları alternatiflerini sizlere sunuyor ve seçim yapmanızı kolaylaştırıyoruz.

Yakın zamanda Polonya Bankaları ve Polonya’da Bankacılık İşlemleri hakkındaki yazımızda da görebileceğiniz gibi Polonya, bankacılık işlemleri konusunda da çeşitli imkanları sizlere sunuyor. Polonya dil okulu danışmanlığı kapsamında Polonya’da yer alan bankalar konusunda en doğru bilgileri sizlerle paylaşıyor ve banka hesabı açıyoruz.

Özellikle de Türkiye – Polonya arasındaki para gönderimlerinizde ve Oturum İzni İşlemleri sırasında çok ihtiyaç duyacağınız bankacılık işlemleri konusunda yalnız değilsiniz.

Yakın zamanda Polonya Sigorta Şirketleri hakkındaki yazımızda da görebileceğiniz gibi, Polonya’da yaşayabileceğiniz herhangi bir sağlık problemlerinde hazırlıklı olabilmeniz ve Oturum İzni İşlemleri konusunda kolaylık sağlaması nedeniyle, Polonya dil okulu danışmanlığı kapsamında sizin için sigorta işlemlerini biz yapıyoruz.

Yakın zamanda Oturum İzni İşlemleri hakkındaki yazımızda detaylı bilgi vermiş olsak da, Polonya’da oturum işlemleriniz sırasında sorun yaşamamanız ve hzlı bir şekilde oturum alabilmeniz için tüm işlemlerinizi sizin adınıza bizler yönetiyoruz. Polonya’da oturum izni başvurusu önemlidir ve doğru bir şekilde başvuru yapılmadığı taktirde sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Polonya Eğitim Danışmanlık Ücretleri

Polonyadayiz.Com olarak her zaman eğitime destek olmaya çalışıyoruz. Bu güne kadar sizlerle paylaştığımız ve paylaşmaya devam edeceğimiz detaylı yazılarımızda Yaşam, Eğitim, Gezi, İngilizce ve Lehçe gibi önemli konularda tüm bilgimizi hiçbir karşılık beklemeden sizlerle paylaştık. Her ne kadar detaylı bilgi veriyor olsak da, Polonya’da güvenebileceğiniz gerçek bir danışmana ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Yıllardır Polonya eğitim danışmanlığı adı altında sizlerden BİNLERCE EURO ücret alınmasına karşı çıkıyoruz.

Bu nedenle, sizlerle detaylarını şeffaf bir şekilde paylaştığımız şirket bilgileri ile birlikte, danışmanlık ücretlerini mümkün olan en düşük seviyeye çektik ve sizler için ÜCRETSİZ, 550 EURO ve 750 EURO ücretli olmak üzere 3 paket hazırlamaya karar verdik.

Eğitim için talep ettiğimiz ücretin bir kısmını ise, eğitiminize katkı sağlaması için KARŞILIKSIZ BURS olarak size veriyoruz!

Polonyadayiz.Com Burs Veriyor

0 EURO

Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen ziyaretçilerimiz için hazırladığımız ve hiçbir danışmanlık ücreti ödemeden hizmet almalarını sağlayan bu Polonya Eğitim Danışmanlık Hizmet paketi kapsamında sunduğumuz hizmetler…
 1. Dil Hazırlık Kursu İhtiyacının Belirlenmesi
 2. Üniversite Araştırması
 3. Üniversite Kayıt İşlemleri
*Seçilen üniversite bünyesinde Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimi öncesinde dil hazırlık eğitimi alan öğrencilerin, dil hazırlık eğitimleri sonrasında Lisans ya da Yüksek Lisans kayıtları ÜCRETSİZ bir şekilde yapılacaktır.

550 EURO

Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen ziyaretçilerimiz için hazırladığımız ve 550 Euro danışmanlık ücreti ile hizmet almalarını sağlayan bu Polonya Eğitim Danışmanlık Hizmet paketi kapsamında sunduğumuz hizmetler…
 1. Dil Hazırlık Kursu İhtiyacının Belirlenmesi
 2. Üniversite Araştırması
 3. Üniversite Kayıt İşlemleri
 4. Konaklama Yerinin Ayarlanması
 5. Vize Başvuru İşlemleri
*Seçilen üniversite bünyesinde Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimi öncesinde dil hazırlık eğitimi alan öğrencilerin, dil hazırlık eğitimleri sonrasında Lisans ya da Yüksek Lisans kayıtları ÜCRETSİZ bir şekilde yapılacaktır.

750 EURO + BURS

Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen ziyaretçilerimiz için hazırladığımız ve 750 Euro danışmanlık ücreti ödeyerek hizmet almalarını sağlayan bu Polonya Eğitim Danışmanlık Hizmet paketi kapsamında sunduğumuz hizmetler…
 1. Dil Hazırlık Kursu İhtiyacının Belirlenmesi
 2. Üniversite Araştırması
 3. Üniversite Kayıt İşlemleri
 4. Konaklama Yerinin Ayarlanması
 5. Vize Başvuru İşlemleri
 6. Havaalanı Karşılaması
 7. Şehir Oryantasyonu (2gün)
 8. Ulaşım Kartı İşlemleri
 9. Telefon Hattı İşlemleri
 10. Banka Hesabı Açma İşlemleri
 11. Sigorta İşlemleri
 12. Oturum İzni Başvuru İşlemleri
*Seçilen üniversite bünyesinde Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimi öncesinde dil hazırlık eğitimi alan öğrencilerin, dil hazırlık eğitimleri sonrasında Lisans ya da Yüksek Lisans kayıtları ÜCRETSİZ bir şekilde yapılacaktır.
*AVANTAJLI PAKET ile Polonya Dil Okulu Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanan öğrenciler, Polonyadayiz.Com tarafından her sene düzenli olarak verilen toplamda 1.125 PLN değerindeki KARŞILIKSIZ BURS imkanından yararlanabilecektir. Burs detayları için Polonya Eğitim Bursu Veriyoruz! başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Polonya danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilmek için bizlere info@polonyadayiz.com mail adresinden ulaşabilir ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık hizmeti taleplerinize karşılık detaylı bilgilendirme için en geç 24 saat içerisinde sizlere dönüş sağlanacaktır.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Ofis Adresi: Ul. Leszczynskiego 4/29 50-078 Wroclaw/Poland
Polonyadayiz Ender Taş NIP: 8982208308, REGON: 022463763

Yazıları Beğendiyseniz
Abone Olmak İster Misiniz?

Böldüğüm için özür dilerim. Polonya hakkında özenle hazırladığım yazıları beğeniyorsanız eğer, 6000+ abone arasına katılabilir ve yeni yazılardan öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz!