Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

POLONYADAYIZ | Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu! Polonya Forum Eğitim Polonya üniversitelerine yatay geçiş işlemleri

 • Polonya üniversitelerine yatay geçiş işlemleri

  Posted by Anonim . on 9 Haziran 2019 saat 13:28

  Merhaba ben Can,

  Öncelikle sitenizi çok kullanışlı bulduğumu ve inanılmaz işime yaradığını belirtmeden edemeyeceğim. Çok teşekkürler. Benim bir sorum olacaktı; yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım.

  Ben Kadir Has Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum, normalde 3.sınıf bahar döneminde okuyor olmam gerekirken ben şu an 1. ve 2. sınıf alttan derslerimi almak zorundayım. Ortalamam ne yazık ki düşük. Yaşam standartları ve maliyetler sebebiyle eğitimimi ve hayatımı Polonya’da geçirmek istiyorum.

  Yatay geçiş için, transkriptimi not ortalamama bakmak için mi istiyorlar bunu anlamadım. İzlemem gereken adımlar sadece Üniversite ile irtibata mı geçmek. Teşekkür ederim.

  sevdayen cevap verdi 1 yıl, 3 ay önce 2 Üye · 1 Cevap
 • 1 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.