Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

 • Polonya’da çalışmak istiyorum

  Posted by Anonim . on 18 Ocak 2020 saat 18:36

  Merhabalar,

  Yaşım 34 evli ve 2 çocuk babasıyım, 6 yıllık pasaportum hazır, orta seviye İngilizcem, A1 seviye Almanca sertifikam var. Çift B, G ehliyetim var, bilgisayar ofis programları sertifikam var. Belgesiz kaynakçıyım, 2 yıldır işsiz olduğum için evimde bilgisayar akıllı telefon, tablet televizyon vs yazılım ve parça değişimi işleri yapıyorum, fakat piyasada para durumu çok düşük, elektronik ve elektrik işlerinden anlarım.

  Çaresiz kaldım, 7-8 asgari ücretle geçinmeye denedim ama olmuyor, başaramadım. 2 yıldır çaresizce evde bekliyorum, 4-5 ay önce OBM firmasına Almanca diline tercüme ettirdigim tüm belgelerim Almanca diline çevrilmiş olarak hazır. Lütfen Polonya’da yaşayan kardeslerimden bir iş yardımı istiyorum.

  Bana yardım eden kardesime orda çalışırken aylığımdan istediği kadar para da verebilirim. Polonya veya diğer Avrupa ülkeleri ve hatta Rusya, eski Sovyet ulkeleri bile olur, çok çaresiz bir durumdayım. Türkiye’de asgari ücretle ev kirası ve geçim masrafları derken gecinemedim. Nisan, Mayıs ayına kadar iş bulmam lazım lütfen bana bir yardım eli uzatın. Yol ve vize harcı sorun değil, kullandığım bir aracım var onu satıp gelecegim son şansım artık.

  Anonim . cevap verdi 2 yıl, 8 ay önce 1 Üye · 0 Cevap
 • 0 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.