Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

 • Berlin’den Polonya’ya ulaşım

  Posted by Anonim . on 29 Aralık 2019 saat 21:18

  İyi günler,

  Öncelikle sorulan soruları bıkmadan gayet içten bir şekilde cevaplandırdığınız için teşekkür ederim.

  Daha öncede yazmıştım size, Erasmus programı kapsamında Szczecin’e gideceğim. Szczecin’e gitmek için kafamı karıştıran 2 yol var: Birincisi aktarmalı olarak uygun fiyatlarla Varşova’ya gidip trenle Szczecin’e gecmek, diğeri ise Berlin’den Szczecin’e gecmek.

  Ben gerek ücret bakımından uygun olması, gerekse daha az bir zamanda Szczecin’e ulaşım için Berlin’e bilet almayı düşünüyorum. Fakat Berlin’den Szczecin’e geçiş için bir kaç yöntem var. Bu yöntemlerden biri Polskibus. Fakat Polski bus da bagaj sıkıntısı var, 20 kg bagaj hakkı veriyor. 20 kg’yi geçince ücretlendirme hakkında bir bilgiye ulaşamadım. Sizin bir bilginiz var mı? Açıkçası bu da beni korkutuyor. Uygun uçak bileti alıp Polski bus’a fazla ücret ödemek istemiyorum. Berlin’den Szczecin’e ve Wroclaw’a geçiş hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

  sevdayen cevap verdi 1 yıl, 3 ay önce 2 Üye · 1 Cevap
 • 1 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.