Yurtdışına Yaşamak İçin En İyi Ülkeler

Internations tarafından yayımlanan Expat insider survey 2023 raporuna göre yurtışında yaşamak için en iyi ülkeler sıralaması yapıldı. Dünyanın en yaşanılır ülkelerini belirleyebilmek için ayrıca: "İnsanlar Neden Taşınır?" "Günlük Yaşantınız Nasıl?" "Hayatınızdan Ne Kadar Tatmin Olabiliyorsunuz?" benzeri bir dizi soru soruldu.
Yurtdışına Yaşamak İçin En İyi Ülkeler
Konu Başlıkları

Internations tarafından yayımlanan Expat insider survey 2023 raporuna göre yurtışında yaşamak için en iyi ülkeler sıralaması yapıldı. Dünyanın en yaşanılır ülkelerini belirleyebilmek için ayrıca: “İnsanlar Neden Taşınır?” “Günlük Yaşantınız Nasıl?” “Hayatınızdan Ne Kadar Tatmin Olabiliyorsunuz?” benzeri bir dizi soru soruldu.

Yurtdışında yaşamak için en iyi ülkeler arasında Polonya kaçıncı sırada dersiniz?

Yurtdışında Yaşamak için En İyi Ülkeler

Makalenin sonunda yer alan fotoğrafta da gördüğünüz gibi yurtdışında yaşamak için en iyi ülkelerin ilk 3 sırasında Meksika, İspanya ve Panama yer alıyor. Aşağıda ilk 10 sıralamasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Dünyanın En Pahalı Pasaportu başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

  1. Meksika
  2. İspanya
  3. Panama
  4. Malezya
  5. Tayvan
  6. Tayland
  7. Costa Rica
  8. Filipinler
  9. Bahreyn
  10. Portekiz

Görüldüğü üzere Polonya, 35. sırada yer alarak dünyanın en çok tercih edilen ülkeleri arasında fena da olmayan bir yere sahipken,  51. sırada yer alan Türkiye için aynı şeyleri söylemek pek mümkün görünmüyor…

Yorumlar

Polonya’da sınavsız üniversite eğitimi almak ister misiniz? İletişim formunu doldurun, 30 dakikalık ücretsiz telefon görüşmesiyle size 10 yıllık tecrübemizi ücretsiz aktaralım ve tüm sorularınızı cevaplayalım.
Polonya Eğitim Bursu

Eğitime katkı sunmayı amaç edinmiş bir platformuz ve üniversite başvurularınızı tamamen ücretsiz yaparken, aynı zamanda eğitim bursu imkanı da. sunuyoruz...

Burs Başvurusu Yapın
Polonya Üniversiteleri Listesi

13,000'den fazla hazırlık, lisans, yüksek lisans, doktora programını bir arada görebilirsiniz...

Üniversite Arayın

En Son Makaleler

İlginizi Çekebilir
Student Contact Form

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.