Wroclaw Tıp Üniversitesi kabul şartları nelerdir?

En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Polonya’da Tıp eğitimi almak için üniversitelerin belli şartları vardır ve Wroclaw Tıp Üniversitesi için gerekli şartları İngilizce olarak burada görebilirsiniz. Özellikle Lise hayatınızda aldığınız Kimya, Biyoloji, Fizik ve Matematik derslerinde ne kadar başarılı iseniz, diploma ve transkript belgelerinizi inceleyen kurul tarafından o kadar kolay kabul alabilirsiniz 🙂

Wroclaw Tıp Üniversitesi de, diğer tıp üniversiteleri gibi en az B2 düzeyinde İngilizce yeterlilik sertifikası ister. Kabul edilen sertifikaların listesini burada görebilirsiniz.  İngilizce dil yeterliliğine erişebilmek için ise isterseniz üniversite bünyesinde hazırlık kursu alabilir, isterseniz de önerdiğim Speak Up isimli özel dil eğitim merkezinde hazırlık kursu alabilirsiniz.

Polonya Eğitim Danışmanlığı ve Polonya Dil Okulu Danışmanlığı sayfalarımda da belirttiğim gibi, üniversite araştırması ve üniversite kayıt işlemlerini destek olabilmek amacıyla tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde yapıyorum 🙂 Bu şekilde bir talebiniz var ise info@polonyadayiz.com adresine mail atabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Polonya Eğitim Bursu | Polonyadayiz.Com Burs Veriyor

Umarım yeterli bilgi verebilmişimdir. Aklınıza takılanları yazmaktan çekinmeyin lütfen 🙂


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*