Wroclaw Teknoloji Üniversitesi hazırlık kursu şartları

Cevaplandı
En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Normalde Polonya Üniversiteleri içerisinde İngilizce Hazırlık Kursu alabilmek için herhangi bir seviyede İngilizce bilmeniz gerekmez. Ancak Wroclaw Teknik Üniversitesi, İngilizce hazırlık eğitimi almak isteyen öğrencilerinden en azından başlangıç seviyesinde (A1) İngilizce anlıyor-konuşabiliyor olmalarını bekliyor. Bu amaçla da, öğrencilerini kursa kabul etmeden önce 5-10 dakikalık bir Skype görüşmesi gerçekleştiriyor 🙂

Bu görüşmeden korkmanıza hiç gerek yok, kaldı ki neler bildiğinizi görebilmek amacıyla sohbet havasında ilerleyen bir görüşme olacaktır. Genellikle sizi tanımak için eğitim ve gündelik hayatınızla ilgili konuşmalar gerçekleşir.

Bunun dışında hazırlık kursu kaydı için öncelikle üniversite yetkilileri ile iletişim kurmalısınız. Daha sonrasında toparlamanız gereken tüm belgeler size iletilecektir. Yani başlangıç olarak; Başvuru Formu, Pasaport Fotokopisi ve Başvuru Ücretini yatırdıktan sonra, sizinle skype görüşmesi yapılır ve kabul alıp almadığınız en kısa zamanda tarafınıza bildirilir. Eğer kabul alırsanız, gerekli olan diğer belgeler de sizden istenir.

Umarım yeterli cevap verebilmişimdir. Aklınıza takılan sorular olursa yazmaktan çekinmeyin lütfen 🙂


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*