Varsova'da İngilizce hazırlık okulu veren üniversiteler

En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Polonya Üniversiteleri, eğitim almak isteyen öğrencilerin eğitimlerine başlayabilmeleri için en az B2 seviyesinde İngilizce yeterliliklerinin olmasını bekler. Ancak anladığım kadarıyla siz zaten B2 düzeyindesiniz ve İngilizce bilginizi C1-C2 gibi daha da ileri seviyelere taşımak istiyorsunuz.

Polonya’da İngilizce Hazırlık Kursu veren üniversitelerin neredeyse hepsi, öğrencilerin B2 seviyesine erişmesini düşünerek kurslarını açar. Yani siz zaten B2 seviyesinde iseniz, açılan kurlardan yüksek verim elde edemeyebilirsiniz. Kaldı ki, üniversite kurslarına başlangıçta gelen öğrencilerin İngilizce seviyelerinin de ortalama A2 düzeyinde olduğunu düşünürseniz eğer, var olan seviyenize pek bir şey katamayabilirsiniz 🙂

Tabi ki bu yazdıklarım her üniversite için geçerli değildir. Özellikle de Polonya’nın En İyi Üniversiteleri ve Dünyanın En İyi Üniversiteleri listelerinde yer alan Polonya okulları ile tek tek iletişime geçmenizi öneriyorum. Yüksek kalitede eğitim veren üniversitelerde daha fazla sayıda kurs açılması söz konusudur. Dolayısıyla bu yazılarımda ilk sıralarda yer alan üniversitelerle görüşmek durumundasınız.


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*