Varşova üniversitesi İngilizce yeterlilik belgesi

Cevaplandı
0
0

Hali hazırda bir üniversitede okumaktayım ve 2. sınıfın, 2. dönemini geçmek için gerekli olan 1.50 ortalamayı yakalayamadım. Medya ve iletişim okuyorum. Varşova Üniversitesi’nde Psikoloji okumak istiyorum. Vakıf üniversitesinde hazırlığı 85 gibi bir puanla geçerek atlamıştım. Ne gibi bir İngilizce yeterlilik belgesine ihtiyaç duyarım? Ne zamana kadar başvuru yapabilirim ve danışmanlık şirketi olmadan işlemlerimi kendim halletmem mümkün mü?

  • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Anladığım kadarıyla İngilizce bilginiz oldukça iyi. Varşova Üniversitesi‘nin kabul ettiği sertifika türlerini burada liste halinde görebilirsiniz. Vakıf üniversitesinde aldığınız 85 notu ile de başvurma şansınız var, ancak üniversite ile iletişime geçip, sahip olduğunuz sertifikayı değerlendirmelerini istemelisiniz.

Varşova Üniversitesi başvuruları, diğer Polonya Üniversiteleri ile benzerdir ve genellikle Mayıs – Haziran – Temmuz aylarında gerçekleşir. Eğitim almak istediğiniz bölüm ile alakalı genel sorularınızı ve kayıt işlemlerini [email protected] adresine mail atarak gerçekleştirebilirsiniz.

Danışmanlık Şirketi Olmadan Kendi Kendinize Kayıt Olma hakkında detaylı yazımı bitirmek üzereyim. Elimden geldiğince hızlı bir şekilde yazımı tamamladığımda eminim işinize yarayacak bilgiler bulabileceksiniz 🙂

İngilizce bilginizin olduğunu var sayarsak, size verdiğim e-mail adresindeki yetkiliye durumunuzu açıklamanız yeterlidir. Size tüm ihtiyacınız olan bilgileri verecekler.

Umarım yeterli bilgi verebilmişimdir. Aklınıza takılan soruları yazmaktan çekinmeyin lütfen.


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*