Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi başvurusu

Cevaplandı
0
0

Ben Erasmus ile Varşova’ya geleceğim fakat;

 1. Üniversitenin yurduna nasıl başvuracağımı bilmiyorum. Bunun için kimlerle iletişime geçmeli, nereye başvurmalıyım?
 2. Warsaw University of Life Sciences Başvuruları online mı yapılıyor, yoksa kabul mektubu+Evraklar, iç yazışmalar ile mi oluyor ?
 • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Normalde Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi, kendi öğrencileri için kendi yurtlarında yerlerini ayırtır. Ancak Erasmus öğrencisi olmanız sebebiyle büyük ihtimal kendi yurtlarında size yer ayırmıyorlar.

 • Öncelikle üniversitenin web sitesindeki Accommodation bölümünü okumanızı tavsiye ederim. Daha sonrasında ise yine üniversitenin web sitesindeki Contact bölümünden ya da üniversitenin resmi Facebook Sayfasındaki mesaj bölümünden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. White Tower özel öğrenci yurtları konusunda ise herhangi bir bilgim yok açıkçası. Ancak en kısa zamanda bu yurtla iletişime geçerek detaylı bir yazı hazırlayacağım 🙂
 • Sizin Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimi için mi, yoksa Erasmus programından yararlanmak için mi üniversite ile iletişime geçmek istediğinizi tam anlayamadım.
  • Eğer Erasmus programından yararlanmayı düşünüyorsanız, Türkiye’deki kendi üniversitenizde yer alan Erasmus ofisi ile görüşmenizde fayda var.
  • Eğer üniversiteye Lisans, Yüksek Lisans eğitimi ya da hazırlık kursu kaydı yaptırmak amacıyla başvurmayı düşünüyorsunuz, yine üniversitenin web sitesindeki Contact bölümünden yetkili ile iletişime geçebilir ve buradaki online başvuru formunu doldurarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz 🙂

Aklınıza takılan soru olursa yazmaktan çekinmeyin lütfen 🙂Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

 • Bu yorum için yapabilirsin
1
0
 1. Yurt işini sordum ve White Tower özel öğrenci yurduyla irtibata geçmemi istediler. Okulun kendi yurdu yok sanırım.
 2. Hazırlık için başvuru yaptım ben, ama yalnızca ödeme işlemim kaldı. Erasmus konusu hakkında fikrim yok ama İnternet üzerinden yaptım. Ek olarak contact bölümünden ulaşabileceğiniz yetkililer var mail yoluyla ulaşın yardımcı oluyorlar.
 • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 2
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*