Türkiye'den Polonya'ya eşya götürmek

Cevaplandı
0
0

Türkiye’den Polonya’ya kullanılmış elektrikli ev aletlerini karayoluyla götürebilmem mümkün müdür? Örneğin blender, katı meyve sıkacağı, tv….

  • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
-1
0

Merhabalar,

Tabi ki bahsettiğiniz eşyaları kara, hava, deniz yollarından herhangi biriyle Polonya’ya getirmeniz mümkün. Ancak sanırım siz bu işi ticaret olarak yapacağınız için çok sayıda ürün getireceksiniz. Dolayısıyla sizden gümrük vergisi istenecektir.  Ayrıca getirmek istediğiniz ürünlerin tüm resmi evraklarının da yanınızda bulunması şart. Faturalar, Sağlık Belgeleri, Sigorta, ISO Standart Belgeleri… vs.

Tabi isterseniz uluslararası taşımacılı yapan özel şirketlerle de görüşebilirsiniz. Onlar tüm bu belgeleri hazırlar ve belli bir komisyonla eşyalarınızı Polonya’ya taşıyabilirler.Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Ben bu işi ticaret olarak değil sadece ihtiyacım olan bazı eşyaları Polonya’ya götürmek için yapacağım. Bu durumu yanıtlarsanız sevinirim. saygılarımla… Bahri Karataş.

Not: Sitenizin harika olduğunu belirtir ve başarılarınızın devamını dilerim.

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Sadece ihtiyacınız olan ürünleri getirecekseniz eğer sorun olmayacaktır. Ancak aynı üründen örneğin 10 tane getirmek istediğiniz zaman, sizin bu ürünleri satmak amacıyla getirdiğinizi düşünebilirler. Yani ürün çeşitliliği olması sorun yaratmaz; ancak aynı üründen onlarca olması sorun olabilir. O yüzden mümkün olduğunca aşırıya kaçmadan getirmenizi tavsiye ederim 🙂

Bu arada site hakkındaki yorumunuz için de çok teşekkür ederim 🙂 Polonya’daki yaşantınızı kolaylaştırabilmek için yazmayı düşündüğüm çok fazla yazı sırada bekliyor.

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Rica ederim 🙂 Tekrar görüşmek üzere.

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 5
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*