Teşekkür :)

1
0

Yaza doğru başvurumu yapıcam, ancak aracı firma olmadan nasıl yapılır diye 40 takla atıyordum şansa bu site çıktı karşıma. Her şeyi o kadar açık ve net anlatılmış ki şaşırdım. Şimdilik sorum yok ama ilerde olur harika bir sayfa hazırlamışsınız 🙂

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Merhabalar Kadir,

Öncelikle güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler 🙂 Polonyadayiz.Com‘u kurarkenki tek amacım, Polonya hakkında bilgi almak isteyenler için en iyi ve en güncel bilgi kaynağı olabilmekti. Sanırım bu hedefime yavaş yavaş ulaşıyorum 🙂 Tabi ki siteyi kurmamdaki bir diğer neden ise, Polonya hakkında yayınlar yapan diğer sitelerde kendi aradığım soruya bile cevap bulamamamdı 🙂

Site içerisindeki tüm yazılar için belirli zaman aralıklarıyla büyük bir güncellemeler yapıyorum. Dolayısıyla 2 sene önceki yazdığım yazılarla, bugün yazdığım yazılar her zaman güncel ve detaylı kalabiliyor. Özellikle Polonya’da Eğitim konusunda ayrıca özeniyorum. Önümüzdeki günlerde hiçbir şekilde danışman şirkete ihtiyaç duymadan kendi kendinize nasıl kayıt olabileceğinize ilişkin çok detaylı yazılarla karşılaşacaksınız 🙂 Aynı şekilde diğer kategorilerde yeni yazılarla Polonya’da Yaşam hakkında tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.

Aklınıza takılan her konuda soru sormaktan çekinmeyin lütfen. Bana daha iyi yazılar yazma konusunda büyük bir motivasyon kaynağı oldunuz 🙂 Tekrar teşekkürler. Görüşmek üzere.

  • Bu yorum için yapabilirsin
1
0

Ben de bu başlık aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. Eğer Polonya’da bir okula kabul edilirsem, zamanla edineceğim tecrübe sayesinde burada soru soran arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağım.

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Rica ederim, umarım kabul alırsınız 🙂 Düşünceniz de çok güzel. Öğrencilerin gerçekten de “çakal” danışmanların ellerinden bir şekilde kurtulması gerek. Eğer başka insanlara yazı yazarak yardımcı olmak isterseniz kapımız her zaman size açık olacaktır 🙂 Bu arada takip ettiğiniz için ben teşekkür ederim.

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 3
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*