Polonya'da Yüksek Lisans Öncesi İngilizce Hazırlık Eğitimi

En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Polonya’daki diğer üniversitelerde de olduğu gibi, SWPS Üniversitesi bünyesinde lisans ya da yüksek lisans eğitimi alabilmek için, en azından B2 düzeyinde İngilizce yeterliliğinizin kanıtlanmış olması gerekiyor. Eğer bu yeterlilik yoksa, ister özel dil okulu bünyesinde, isterseniz de üniversite bünyesinde hazırlık eğitimi alabilirsiniz.

İngilizce hazırlık eğitiminizi, yüksek lisans eğitimi almak istediğiniz üniversitede alabileceğiniz gibi, isterseniz farklı şehirde, farklı bir üniversite ya da kurum bünyesinde alabilirsiniz. İngilizce hazırlık eğitiminizi nerede aldığınız değil, hazırlık sonrasında elde edeceğiniz sertifika önemlidir.

Mail adresinize kendi iletişim bilgilerimizi gönderdik ve müsait olduğunuzda sizinle Whatsapp üzerinden görüşerek daha net bilgiler vermiş oluruz 🙂 Sizin profilinizi inceledikten sonra ne tür bir hazırlık eğitimi almanız gerektiğini netleştirmiş olursunuz.

Polonya’da üniversite ya da dil okulu kayıt kabul işlemlerinde ücretsiz danışmanlık verdiğimizi, Polonya Eğitim Danışmanlığı sayfamızda inceleyebilirsiniz.

 

İlgili Konular: 

 


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*