Polonya'da şirket kurarak oturum izni alma

Cevaplandı
0
0

Merhaba.

Biz iki arkadaş, Türk vatandaşı olarak Polonya’da kırtasiye ürünleri ithalatı yapmak üzere limited şirketi kurmak istiyoruz. Ben şirket yöneticisi olarak Polonya’da oturum izni almak istiyorum. Mümkün müdür? Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

  • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Polonya’da Şirket Kurmak Hakkında Her Şey başlıklı yazımda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm işlemlerden detaylı bir şekilde bahsettim 🙂

Ayrıca bu yazılarıma da bakabilirsiniz:

Umarım yeterli bilgi verebilmişimdir. Aklınıza takılanları yazmaktan çekinmeyin lütfen 🙂


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Ancak ortağım ve ben Türk vatandaşıyız. Okuduklarımdan Polonya’da şirket kurabilmek için PESEL numarası gerekiyor oturum iznine bağlı. Biz nasıl pesel numarası alacağız şirket kurmak için? Bilgilendirirseniz sevinirim.

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Rica ederim,

Polonya Oturum Kartı başvurusunu yaptıktan sonra, size verilecek olan oturum kartı içerisinde PESEL numaranız da olacaktır 🙂 Eğer ilk başvurunuzda PESEL numarası verilmez ise, yetkililere vereceğiniz bir dilekçede, “Polonya’da ticari faaliyette bulunmak için PESEL numarasına ihtiyacınızın olduğunu” belirtirseniz, size birkaç hafta içerisinde bir numara verilecektir.

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Ben konuyu biraz daha açmak istiyorum. Benim orada şirket yöneticisi olarak bulunabilmem için oturum iznine ihtiyacım var anladığım kadarıyla. Oturum izni almadan önce şirketi nasıl kurabiliriz. Çünkü şirkette çalışmayı sebep göstereceğim oturum izni almak için. İlginiz için teşekkürler.

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 4
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*