Polonya'da Mimarlık okumak istiyorum

Cevaplandı
0
0

Merhabalar,

Ben bir tanıdığımızın vasıtasıyla (oradaki bir ortak şirketimizin) Varşova’da üniversite eğitimime devam edeceğim. Ben mimarlık okumak istiyorum onların da bana bu konuda önerdikleri üniversite Vistula Üniversitesi. Siz ne önerirsiniz, bu üniversite hakkında değerlendirmeleriniz nelerdir? Paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler.

  • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
1
0

Merhabalar,

Polonya’nın En İyi Üniversiteleri başlıklı yazımda da belirttiğim gibi, Polonya’da Eğitim almak isteyen öğrencilere öncelikli tercihlerini devlet üniversitelerinden yana kullanmaları yönünde tavsiyeler veriyorum. Vistula Üniversitesi, Polonya’nın en iyi özel üniversitelerinden bir tanesidir. Gerçekten iyi bir eğitim almak istiyorsanız eğer, eğitim kalitesi yüksek olan, ancak  bir o kadar da zor olan devlet üniversitelerini seçmeye çalışmalısınız.

Polonya’da Mimarlık Eğitimi veren üniversitelerin listesini buradaki listede görebilirsiniz. İlk sıralarda yer alan üniversitelerin sitelerini inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz şu sırayı da takip ederek okul seçiminizi yapabilirsiniz;

  1. Krakow Teknik Üniversitesi
  2. Poznan Teknik Üniversitesi
  3. Lodz Teknik Üniversitesi
  4. Vistula Üniversitesi

Yakın zamanda Polonya’da Mimarlık Eğitimi ve Vistula Üniversitesi hakkında yazdığım detaylı 2 yazımı site içerisinde okuyabilirsiniz 🙂


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*