Polonya'da İspanya vizesi başvurusu yapma

En iyi Cevap
1
0

Merhabalar,

Polonya’da Erasmus öğrencisi olarak bulunduğunuz süre içerisinde Varşova’da bulunan İspanya Büyükelçiliğinden İspanya vizesi almanız mümkün. Bunun için Polonya Oturum İzni sahibi olmanız gerekmiyor, ancak aynı Polonya Vizesi İçin Gereken Belgeler gibi, toparlamanız ve sunmanız gereken bazı belgelere ihtiyacınız olacaktır.

Ancak size tavsiyem öncelikle Ankara’daki İspanya Büyükelçiliği ile iletişime geçmeniz ve gerekli belgeler konusunda bilgi edinmenizdir. Polonya’daki Erasmus öğreniminiz devam ederken, İspanya vizesi başvurunuzu yapmanız için gerekli tüm belgeler hakkında bilgileri size sunacaklardır 🙂

Umarım yeterli bilgi verebilmişimdir. Aklınıza takılanları yazmaktan çekinmeyin lütfen 🙂


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Peki oturma izni almadan başvurabiliyorsam, herhangi birinin polis v.b pasaportumu sorması durumunda sıkıntı yaşar mıyım? (vize başvurusunda pasaportu teslim edeğim için pasaportum elimde olmayacak). Şimdiden teşekkürler.

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

İspanya vizesi başvurunuz ortalama 2 hafta içerisinde sonuçlanacaktır ve bu bekleme sürecinde sizin vize başvurusu yaptığınızı gösteren bir belge verilecektir. Herhangi bir Polis sorgusunda bu başvuru belgenizi göstermeniz ve pasaportunuzun konsoloslukta olduğunu söylemeniz yeterli olacaktır.

Yine de pasaportunuzun resimli olan ön sayfasının ve içerisinde var olan vizelerin birer fotokopilerinin yanınızda taşımanızda yarar var 🙂

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 3
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*