Polonya'da İngilizce öğrenilir mi?

Cevaplandı
0
0

Hocam Merhabalar,

Ben Marmaris’te yaşıyorum, kendim denizciyim; fakat master yapmak için Polonyayı düşünüyorum. Onun öncesinde İngilizce dil eğitimi alacağım. Merak ettiğim soru İngilizcemi orada ilerletebilir miyim? Bu arada dil eğitimimi Varşova’da almayı düşünüyorum. Eğitim kalitesi bir diğer aklıma takılan soru? Bu konular hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Marmariste yaşıyorsanız eminim İngilizce temeliniz vardır 🙂 En azından A1-A2 seviyesinde İngilizce bilgisi ile Polonya’da İngilizce Hazırlık Kursu alırsanız eğer, kurs bitiminde eğitim için gerekli olan B2-C1 seviyesine çıkabilirsiniz. Ben de dahil tüm arkadaşlarım İngilizce hazırlığımızı Polonya’da aldık ve şu anda gayet rahat bir şekilde Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerimize devam ediyoruz.

Eğitim kalitesi konusu ise çok geniş. Polonya’da Eğitim almak istiyorsanız özellikle Polonya’nın En İyi Üniversiteleri ni tercih etmenizi öneriyorum. Dediğim gibi çok geniş bir soru sorduğunuz için nasıl cevaplayabileceğimi bilemiyorum açıkçası 🙂 Aklınıza takılan soruları bekliyorum.Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*