Polonya'da İngilizce Hazırlık Kursu Almak İstiyorum

En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Bildiğiniz gibi Polonya’da Eğitim alabilmek için, en azından B2 düzeyinde İngilizce yeterliliğinizin kanıtlanmış olması gerekiyor. Eğer bu yeterlilik yoksa, Polonya’da İngilizce Hazırlık Eğitimi alabilir ve seviyeniz yeterli düzeye taşındıktan sonra, (üniversite tarafından belgelerinizin incelenmesi şartıyla) eğitime başlayabilirsiniz.

Polonya’da ister Speak Up bünyesinde, isterseniz de Üniversite bünyesinde İngilizce hazırlık eğitimi alın fark etmez, seçeceğiniz üniversiteye bağlı olarak farklı sertifika türleri istenebiliyor. Speak Up İngilzice hazırlık kursundan mezun olan ve IELTS-TOEFL gibi herhangi bir sınava girmeden, sadece bu kursun sertifikası ile üniversiteye yerleşen birçok öğrencimiz oldu ve bu sene de olacaktır. Bazı üniversiteler ise, kendi bünyelerinde hazırlık eğitimi almış öğrencileri dahi sınavsız bölüme kabul etmezler. O yüzden girmek istediğiniz bölüm ve üniversite bu konuda çok etkili olacaktır.

Dolayısıyla sizin mail adresinize kendi iletişim bilgilerimizi gönderdik ve müsait olduğunuzda sizinle Whatsapp üzerinden görüşerek daha net bilgiler vermiş oluruz 🙂 Sizin profilinizi inceledikten sonra hangi bölümü, hangi üniversitede okuyabileceğinize ve ne tür bir hazırlık eğitimi almanız gerektiğini daha iyi anlamış olacağız.

 

İlgili Konular: 

 


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*