Polonya'da Fizyoterapi üniversiteleri

En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Sanırım sizinle telefonda da konuşmuştuk 🙂 O yüzden size verdiğim bilgileri uzun uzun yazmak yerine, aynı soruya sahip site ziyaretçileri için çok detaya girmeden kısa bir açıklama yapayım.

Polonya’nın En İyi Üniversiteleri başlıklı yazım içerisinde de bahsettiğim gibi, Polonya’da birçok okulda İngilizce veya Lehçe dillerinde Fizyoterapi eğitimi almanız mümkün. Özellikle de bu alanda size önerebileceğim ilk üniversite, Torun şehrinde bulunan Nicolas Copernicus Üniversitesi’dir.

Danışmanlık Firması Kullanmadan Polonya’da Üniversite Kaydı başlıklı yazımda da belirttiğim gibi, Polonya’da Eğitim için esasında danışmanlık firması kullanmanıza gerek yoktur. Öncelikle yapmanız gereken, eğitim almak istediğiniz Polonya Üniversiteleri ile mail yoluyla iletişime geçmektir. Gerisi çorap söküğü gibi gelir 🙂

Aynı zamanda Polonya’da üniversite eğitimine başlamak için en az B2 düzeyinde dil yeterliliğine sahip olmalısınız. Dolayısıyla seçtiğiniz üniversitenin bünyesinde açılan dil hazırlık kursuna kayıt olabilir, veya benim de ücretsiz danışmanlığını yaptığım Lisan Dil Okulu gibi özel kurslara gidebilirsiniz.


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*