Polonya'da Erasmus için konaklama imkanları nelerdir?

Cevaplandı
0
0

Merhaba, ben 2016/2017 güz dönemi için ERASMUS programı ile Lublin’e gideceğim. Lublin Univercity of Technology gideceğim okul. Bu okula ulaşımı kolay olan yerlerde, okulun yurdu dışında, uygun fiyatlı yurt apart ya da tek odalı kiralık ev bulmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Şimdiden teşekkürler.

  • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Öncelikle şimdiden bol eğlenceli bir Erasmus dilerim 🙂

Normalde bazı Polonya Üniversiteleri, Erasmus öğrencileri için kendi bünyelerindeki yurtlarda sizin için yerinizi ayırtır. Eğer gideceğiniz üniversitedeki mentorunuz ile görüşebilirseniz, yurt konaklaması hakkında eminim detaylı bilgiler verecektir.

Ancak bazen üniversite yurtları zaten çok dolu olduğu için, Erasmus öğrencileri için yer ayarlayamayabiliyor. Eğer sizin de bu şekilde bir durumunuz var ise, maalesef özel yurtta kalmaktan ya da ev kiralamaktan başka şansınız yok. Özellikle de Polonya’da Ev Kiralama hakkındaki yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Üniversite yurtları dışında, özel yurt veya ev kiralama olanakları için hazırlanmış (varsa) bazı Facebook sayfalarını da kullanabilirsiniz. Birçok kişi bu sosyal gruplarda öğrenciler için konaklama alternatiflerinden bahsediyor. Ya da buradaki linkte ya da buradaki linkte gördüğünüz gibi bazı özel sitelere de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Polonya’da Ev Kiralama hakkındaki yazımda belirttiğim ev bulma siteleri de işinize yarayacaktır.

Umarım yeterli bilgi verebilmişimdir. Aklınıza takılanları yazmaktan çekinmeyin lütfen 🙂


Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
1
0

Çok teşekkür ederim cevabınız için. İyi çalışmalar.

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 2
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*