Polonya spor akademisi

Cevaplandı
0
0

Polonya’daki Spor Akademisi olan üniversiteler, Spor akademisi için mülakat şartı arıyor mu?Bu konular hakkında bilgi almak istiyorum, cevap verirseniz çok sevinirim.

  • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
2
0

Merhabalar,

Polonya’nın En İyi Ünivetsiteleri 2015 isimli yazımda da belirttiğim gibi, Polonya’da Spor Akademisi olan üniversitelerin listesini burada görebilirsiniz. Güzel Sanatlar, Spor akademileri, Askeri Okulların birçoğunda mülakat şartı aranıyor.

Ancak açıkçası bu zamana kadar Spor Akademilerine çok ilgi olmadığı için çok araştırma yapmadım. İsterseniz size verdiğim linklerdeki üniversitelerin öğrenci işlerine direkt mail atabilirsiniz. Daha sonrasında da size ne gibi hazırlıklar yapmanız gerektiğini mutlaka söyleyeceklerdir.

Ben de bir yandan sizin için bu okullarla ilgili bilgi edinmeye çalışacağım. Aklınıza takılanlar olursa sormaktan çekinmeyin lütfen 🙂Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Çok teşekkür ederim, kaç gündür cevap bekliyordum aklıma takılan soruları kısa zamanda yazarım, tekrar teşekkür ederim.

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Merhaba, Krakow üniversitesi spor akademisi için üniversiteye mail atmak istiyorum ama üniversitenin mail adresini bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

 

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Merhabalar,

Hangi üniversiteyi kast ettiğinizi tam olarak anlayamadım; ancak sanırım University School of Physical Education ‘dan bahsediyorsunuz değil mi? Eğer öyleyse iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz 🙂

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 4
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*