Polonya Schengen vizesi

0
0

Merhaba, ben Schengen vizesine başvuracağım. Kızım Polonya’da erasmusta. Onun yanına gidip bir kaç ülkeyi gezmeyi planlıyoruz. İlk giriş yapacağım ülke Polonya. Vize başvuru formunda gezilecek yerlere iki tane daha ülke yazdım. Otel olarak sadece Polonya’dan rezervasyon yaptırdım. Bunda bir sorun olur mu? Her ülke için  otel rezervasyonu yaptırmak gerekir mi?

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Merhabalar,

 Vize başvuru formunuzda ilk giriş yapacağınız ülke kısmı için;  Aktarmalı gidecekseniz eğer, aktarma yapacağınız ülke ya da ülkeleri yazın. Siz direk Polonya’ya gideceğiniz için  POLONYA  yazın.

Polonya vizesi için başvurduğunuz için, sadece Polonya’dan rezervasyon yapmanız yeterli. Yani diğer gezmek istediğiniz ülkeler için ayrıca otel rezervasyonu yaptırmanıza gerek yoktur 🙂

Polonya’da Gezi konusunda birçok yazı en yakın zamanda yayımlanacaktır. Ayrıca birkaç gün içerisinde Polonya Gezilecek Yerler hakkındaki yazımda yaptığım güncellemeleri tamamlandıktan sonra, gezi planınızı yaparken size faydalı olabilecek bilgileri bulabileceksiniz.

Polonya C tipi Schengen vizesi alma sürecinde aklınıza takılan konularda soru sormaktan çekinmeyin lütfen 🙂 Görüşmek üzere…

 İlgili Konular: 

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*