Krakow ulaşım ve konaklama

Cevaplandı
0
0

Merhabalar, şimdiden teşekkür ederim. 1 Temmuzdan başlayarak 1 ay süre ile Krakow’a geleceğim tatil amaçlı. Fakat uçak biletleri ve konaklama çok pahallı. Tavsiye edebileceğiniz alternatif bir ulaşım ve merkeze yakın bir otel mevcut mu acaba?

  • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Krakow ve diğer Polonya şehirlerine Türkiye’den ulaşım için direkt uçuşlar yerine Almanya, Ukrayna gibi ülkelerden aktarmalı uçuşları tercih ederseniz oldukça ucuz bilet alabilirsiniz. Özellikle de Almanya’nın Tegel havaalanı aktarmalı uçuşlar benim gördüklerim arasında en ucuzları.

Tegel havaalanından sonra PolskiBus isimli otobüslerle Polonya’nın birçok şehrine ucuz bilet de bulabilirsiniz. Bu konuda en yakın zamanda bir yazı yazacağım 🙂

En Ucuz Otel Bulma Yöntemleri başlıklı yazımda yer alan konaklama servislerini kullanmanızı tavsiye edebilirim 🙂 Ayrıca bu sitede yer alan yönlendirmeler de konaklama konusunda işinize yarayabilir.

Umarım yeterli cevap verebilmişimdir. Aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeden sorabilirsiniz 🙂Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 1
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*