Avrupa Birliği vatandaşları için Polonya'da Yüksek Lisans ücretsiz mi?

Cevaplandı
0
0

AB vatandaşıyım ve Varşova ekonomi üniversitesinde yüksek lisans yapmak istiyorum. Sitesine baktığımda 1850£ gibi bir fiyat çıkıyor ama bildiğim kadarıyla AB vatandaşı olanlar harç ödemiyordu. Bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz?

  • Bu yorum için yapabilirsin
En iyi Cevap
0
0

Merhabalar,

Avrupa Birliği vatandaşları, Polonya’da Eğitim ücreti ödemezler (Bazı üniversitelerde) Sizin için kontrol ettim ve Varşova Ekonomi Üniversitesi, devlet üniversitesi olmasına rağmen dediğiniz gibi ücret alıyor. Ancak AB vatandaşları için bir ayrım göremedim. Dolayısıyla kesin bilgi almak için en iyisi, isterseniz üniversitenin kayıt ofisine direk mail atın. Eminim birkaç gün içinde size detaylı bilgi vereceklerdir 🙂Bizi sosyal ağlarda da takip etmeyi ihmal etmeyin 🙂

Facebook  // Twitter  //  Google+  //  Instagram  //  Pinterest

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Teşekkürler bakacağım. Peki sizin işletme üzerine master için önerebileceğiniz bir üniversite var mı Polonya’da?

  • Bu yorum için yapabilirsin
0
0

Rica ederim, aldığınız bilgileri burada paylaşabilirseniz çok sevinirim. Belki bu sorunuzu okuyanlara yardımcı olabilir 🙂

Açıkçası Lisans ya da Yüksek Lisans için her zaman Polonya’nın En İyi Üniversitelerini öneriyorum. Zaten sizin de seçmiş olduğunuz Varşova Ekonomi Üniversitesi, bu alanda Polonya’nın en iyi eğitim veren kurumu. En iyiler listesinde birinci sırada olduğunu buradan görebilirsiniz.

Bu üniversite dışında yine listenin devamında yer alan Varşova Üniversitesi ve Jagiellonian Üniversitesi, bu alanda eğitim almak için en iyiler diyebilirim 🙂 Hatta Yüksek Lisans yapacağınız için zaten sizi etkileyen bir durum değil, ancak yine de belirtmekte yarar var; bu iki üniversite Dünyanın İlk 500 Üniversitesi içerisinde olduğu için YÖK Denkliği ile ilgili herhangi bir sorun da teşkil etmiyor.

  • Bu yorum için yapabilirsin
Gösteriliyor. 3
Senin Cevabın
Misafir olarak soru sormak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*