reklamPOLONYA’DAYIZ NEDİR, NE YAPAR?

Polonyadayiz.Com, 3 Ocak 2014 tarihinde Polonya’da eğitim almak isteyen öğrencilerin yeterli ve doğru bilgi elde edinememesi nedeniyle hayatına başlamış bir platformdur. Her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile Polonya’nın yaşam koşulları, eğitim sistemi, görülmesi gereken güzellikleri, Lehçe ve İngilizce gibi çeşitli konularda güncel ve güven veren yayınlar yapan Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu haline gelmiştir. Google Analytics, Alexa ve diğer sıralama araçlarından elde edilen site verilerini incelemek isteyebilirsiniz…

AYLIK

76.000 SAYFA GÖSTERİMİ & 42.000 TEKİL ZİYARETÇİ

 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014

DÜNYANIN HER YERİNDEN TAKİP EDİLİYORUZ

 • Türkiye
 • Polonya
 • Almanya, İngiltere, Hollanda...

ZİYARETÇİ PROFİLLERİ

 • Erkek
 • Kadın
 • 18-24 Yaş
 • 25-34 Yaş
 • 35+ Yaş

POLONYA’DAYIZ REKLAM SEÇENEKLERİ

Öncelikle Polonyadayiz.Com içerisinde reklam veren/vermek isteyen tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederiz. Kaliteli ve güven veren makalelerimiz sayesinde bizlere reklam vermek istediğinizi çok iyi biliyor ve bundan gurur duyuyoruz.

Polonyadayiz.Com, hızla büyüyen ve günlük tekil ziyaretçi sayısı 1.700-2.000 arasında değişen güncel bir platformdur. Dolayısıyla platform içerisinde yayımlanan reklamların, kullanıcı deneyimlerini olumsuz etkilememesi birinci önceliğimizdir. Polonyadayiz.Com içerisinde yayımlanmasını istediğiniz reklamlardan mümkün olan en büyük faydayı sağlayabileceğiniz 4 adet reklam alternatifi sunuyoruz.

REKLAM TÜRÜ 1

Site içerisinde ana sayfada yer alan ve direkt olarak ziyaretçilerimizin gözüne çarpan reklam alanıdır. Bu alan 728×90 px ebatlarında olup, JPEG-PNG-GIF şeklinde sizler için hazırlanır.

resim

REKLAM TÜRÜ 2

Site içerisinde ana sayfada ve her makale içerisinde bulunan reklam alanıdır. Bu alan 300×280 px ebatlarında olup, JPEG-PNG-GIF şeklinde sizler için hazırlanır.

resim

REKLAM TÜRÜ 3

Site içerisinde özenle hazırladığımız her makalenin giriş kısmında yer alan ve direkt olarak ziyaretçilerimizin gözüne çarpan reklam alanıdır. Bu alan 300×280 px ebatlarında olup, JPEG-PNG-GIF şeklinde sizler için hazırlanır.

resim

SPONSORLU İÇERİK

Polonyadayiz.Com tarafından önerilen ve ziyaretçilerimiz tarafından da en çok ilgi gösterilen reklam türüdür. Bu reklam türü ile tanıtımını yapmak istediğiniz ürününüze ait birçok detayı, kolay ve etkili bir şekilde ziyaretçilerimize aktarabilirsiniz. Ürününüze ilişkin tüm detayları, oldukça ilgi çekici biçimde belirliyoruz ve bu konuda sizler için detaylı bir makale hazırlıyoruz. Aynı zamanda makaleniz site içerisinde devamlı olarak yayında kalacağı için, kalıcı backlink elde edebiliyorsunuz. (Polonyadayiz.Com tarafından sizin sitenize verilecek link ile, google gözünde etkili bir itibar kazanır ve sıralamanızın artmasını sağlarsınız.) Daha önce hazırladığımız sponsorlu yazı örneğini burada görebilirsiniz; İngilizce Öğrenmek İçin Geçerli En İyi 7 Sebep

POLONYA’DAYIZ REKLAM ÜCRETLERİ

 Reklam Türü 1-2-3  Haftalık ücret 50 TL, aylık ücret 200 TL, 3 aylık ücret ise 500 TL şeklindedir. Tüm reklam türlerini seçebileceğiniz gibi, ayrı ayrı da seçim yapabilirsiniz. Bu ücretler hem 728×90 px hemde 300×280 px reklam alanları için geçerlidir.

 Sponsorlu İçerik  Şirketiniz veya ürününüze özel olarak hazırladığımız detaylı makale ücreti ise 500 TL şeklindedir. Sponsorlu içerikler için herhangi bir süre kısıtlaması yoktur ve devamlı olarak site içerisinde kalmaktadır.

Reklam Vermek İçin Bizimle İletişime Geçin

Sponsorlu içerik üretimi, ana sayfa ve sayfa içi reklamlar konusunda görüşmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız info@polonyadayiz.com adresi üzerinden ya da aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

KURUMSAL

Sosyal Medya

Beğenin, takip edin, izleyin!

9,088BeğenenlerBeğen
39TakipçilerTakip Et
1,609TakipçilerTakip Et
783TakipçilerTakip Et
335AboneAbone Ol

Yazıları Beğendiyseniz
Abone Olmak İster Misiniz?

Böldüğüm için özür dilerim. Polonya hakkında özenle hazırladığım yazıları beğeniyorsanız eğer, 6000+ abone arasına katılabilir ve yeni yazılardan öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz!