POLONYADA 250 YILLIK SEKS OYUNCAĞI BULUNDU!

Ana SayfaPolonya'da YaşamPOLONYADA 250 YILLIK SEKS OYUNCAĞI BULUNDU!

Oldukça ilginç bir konuyla karşınızdayız. Polonya‘nın  Gdansk  şehrinde antik bir lağım kazısı yapan arkeologlar, 250 yıllık olduğu tespit edilen bir  seks oyuncağı  buldular. Uzmanlar, 18. yüzyıl’dan günümüze kadar bozulmadan gelen seks oyuncağı için, tuvaleti kullanan kişi tarafından yanlışlıkla düşürülmüş olabileceği tahmininde bulunuyor.

Gdansk Anıtları Koruma Bölge Ofisi, penis şeklindeki  seks oyuncağı  nı “büyük, kalın, deriden yapılmış, içi sert kıllarla doldurulmuş ve ahşap bir ucu var” şeklinde tanımladı ve arkeologlara göre bu keşif, erotizm tarihini araştıran bilim adamları için büyük bir kaynak.

DANIŞMANLIK SORU – CEVAP

polonyada seks oyuncağıEski zamanlarda zevk için kullanılan bu fallusun ayrıca doğurganlığı arttırıcı ve kötü ruhları kovucu özelliklerinin de olduğuna inanılıyormuş.

Ancak uzmanlar seks oyuncaklarının geçmişinin aslında bundan çok daha eskiye dayandığını belirtiyor. Daha önce Almanya’da 28 bin yıllık bir seks oyuncağı bulunurken, 1650 yılından kalma bir prezarvatif ise Avustruya’da bir müzede şu anda sergileniyor.

Antik lağımda ayrıca birçok seramik, mücevherin yanı sıra bulunan birçok ahşap kılıç kalıntısı da
yakın çevrede bir  eskrim okulu  olduğuna işaret ediyor.

kayıp nazi altınlarıPOLONYALI DEFİNE AVCILARI KAYIP NAZİ ALTINLARIYLA DOLU TRENİ BULDU

Son 1 haftadır bütün Dünya, Polonya‘nın Wroclaw şehri yakınlarındaki Wałbrzych‘ta 2 hazine avcısı tarafından bulunduğu iddia edilen altınları konuşuyor… 2. Dünya savaşı sorasında kaybolduğu sanılan zırhlı ve altın dolu 150 metre uzunluğundaki tren vagonları hakkında…

 


Umarım POLONYADA 250 YILLIK SEKS OYUNCAĞI BULUNDU! başlıklı yazımı yararlı bulmuşsunuzdur. Teşekkürlerinizi, bu yazıyı aşağıdaki sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak edebilirsiniz.

Ender Taş
Ender Taşhttps://www.polonyadayiz.com/
Polonya hakkında merak ettiği konularda yeterli bilgilere ulaşamayınca kendi sitesini açmaya karar veren ve elde ettiği bilgileri karşılık beklemeden insanlarla paylaşmayı amaç edinen bir gönüllüyüm :) Polonya’da Yaşam, Eğitim, Gezi, Lehçe ve İngilizce gibi konularda merak ettiğiniz tüm konuları benimle paylaşabilirsiniz. Sizler de kendi bilgi ve tecrübelerinizi de yazıya dökerek bu gönüllülük hareketine katkıda bulunalirsiniz. Ayrıca Polonya genelinde her türlü konuda danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Ender Taş - Mechanical Engineer & Production Manager (Master Degree)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.

Danışmanlık Hizmetleri

Ücretli ve Ücretsiz Danışmanlık

Burs Veriyoruz!

2.000 Euro Polonya Eğitim Bursu Veriyoruz!

Üniversite Arama Motoru

Polonya Üniversiteleri Bir Arada...

En Çok Okunanlar

harcsiz-ogrenci-pasaportu

Harçsız Öğrenci Pasaportu Hakkında Her Şey!

137
10 Şubat 2016 tarihli yeni pasaport harçları yasasına ile birlikte, artık hayatımıza öğrenci pasaportu diye bir terim de girmiş oldu... Bildiğiniz gibi 2016 yılında önce ehliyetlerde, daha...