POLONYA EUROVİSİON 2015 ŞARKISI!

0

Polonya 2014 Eurovision şarkı yarışması sonucu ardından aldığı 13.lüğün ardından, 2015 yılı için yarışma hazırlıklarına başlamış görünüyor. Gelin beraber  Polonya eurovision 2015  şarkısının detaylarına bakalım…

Polonya Eurovision 2015 şarkısı, esasında Polonya‘da oldukça ses getirdi denilemez. Daha hareketli bir şarkı beklentisi varken, daha sakin bir müzik tercihinde bulundu Polonya.  Güncelleme: Polonya Eurovision 2015 şarkı yarışmasında 23. oldu.

Polonya Eurovision 2015 şarkısı

Monika Kuszyńska, Polonya Eurovision 2015 temsilcisi olarak seçildi. 28 Mayıs 2006 tarihinde, Monika Kuszyńska ve Varius Manx grubunu bazı üyeleri ile Polonya‘nın Milicz kentinde araba kazası geçiren sanatçı, kaza sonucu belden aşağı felç olmuş ve tekerlekli sandalye kullanmak zorunda kalmış. Polonya Eurovision 2015 şarkısının sözlerini kendisi yazan sanatçı, müziklerini ise eşi Kuba Raczyński’ye yaptırmış.  In The Name Of Love  isimli duygusal bir İngilizce şarkıyla yarışmaya katılacak olan Polonya‘ya şimdiden başarılar diliyoruz.

DANIŞMANLIK SORU – CEVAP

polonya eurovisionPOLONYANIN EUROVİSİON MACERASI

Eurovision şarkı yarışması yaklaşırken, Polonya’da da heyecan yavaş yavaş artıyor. Danimarka’nın başkenti Kophenag’da, 10 mayısta yapılacak Eurovision şarkı yarışmasında Polonyayı temsil edecek yarışmacı ise Donatan & Cleo ikilisi olacak… Polonyanın eurovision macerası nasıl, gelin birlikte bakalım…Polonya’nın Eurovision macerası çok da parlak değil esasında…


Umarım POLONYA EUROVİSİON 2015 ŞARKISI! başlıklı yazımı yararlı bulmuşsunuzdur. Teşekkürlerinizi, bu yazıyı aşağıdaki sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak edebilirsiniz.

Önceki İçerikLehçe Nasıl Bir Dil ve Nasıl Öğrenilir?
Sonraki İçerikVARŞOVA ÜNİVERSİTESİ BÖLÜMLERİ VE GİRİŞ ŞARTLARI
Polonya hakkında merak ettiği konularda yeterli bilgilere ulaşamayınca kendi sitesini açmaya karar veren ve elde ettiği bilgileri karşılık beklemeden insanlarla paylaşmayı amaç edinen bir gönüllüyüm :) Polonya’da Yaşam, Eğitim, Gezi, Lehçe ve İngilizce gibi konularda merak ettiğiniz tüm konuları benimle paylaşabilirsiniz. Sizler de kendi bilgi ve tecrübelerinizi de yazıya dökerek bu gönüllülük hareketine katkıda bulunalirsiniz. Ayrıca Polonya genelinde her türlü konuda danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Ender Taş - Mechanical Engineer & Production Manager (Master Degree)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.