MİSAFİR YAZARLIK

Misafir Yazar Olmak İster Misiniz?

Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu

Polonyadayiz.Com, 2014 yılının Ocak ayı başında kurulduğu günden bu güne kadar, özellikle Türkiye ve Polonya’da yoğun bir şekilde takip edilen, her geçen gün ziyaretçi sayısını arttıran ve arama motorlarındaki sıralamasında üst sıralarda yer alan profesyonel bir platformdur. Polonya ile ilgili yaptığımız kaliteli paylaşımlar ile beraber, Soru-Cevap bölümü ve Sosyal Paylaşım sitelerinde sizlerden gelen sorulara hızlı ve en doğru biçimde verdiğimiz cevaplar sayesinde hızla büyümeye devam ediyoruz…

Eğer gerçekten Polonya ile ilgili “Benim de bir çift lafım var!” diyorsanız ve emek vererek ürettiğiniz yazıları diğer Polonya severler ile paylaşmak isterseniz kapılarımız her zaman sizlere açık olacaktır. Yazı ya da yazılarınızı dilediğimiz zaman bizimle paylaşabilirsiniz. Dolayısıyla devamlı yazmak zorunda değilsiniz!

 +  Yazılarınızın Yayımlanma Kriterleri 

 • Yazmak istediğiniz yazılar başka sitelerden kopyalanmamış, yani tamamen özgün ve size ait yazılar olmalıdır.
 • Yazınız daha önce başka yerde yayımlanmamış olmalıdır.
 • Yazılarınızın kalitesi, en az Polonyadayiz.Com‘da yayımlanan yazılar kadar kaliteli olmalıdır.
 • Yazınız en az 750 kelimeden oluşmalıdır.
 • Yazınızı Polonyadayiz.Com‘da yayımladıktan sonra, başka bir yerde yayımlamamalısınız.
 • Yazınız reklam veya tanıtım amaçlı olmamalıdır.
 • Yazınızda en az 1 resim kullanmalı ve yazılarınızı düzgün bir Türkçe ile yazmalısınız.
 • Yazdığınız konu ile ilgili linkleri mutlaka yazı içerisinde kullanmalısınız.
 • Yazınızda kendi blogunuza verdiğiniz link sayısı en fazla 2 ile sınırlıdır.

Sizlerden istediğimiz yazı biçimi ve kalitesi, aşağıdaki verdiğimiz örneklerdeki gibi olmalıdır. Aynı zamanda daha önce Misafir Yazar olarak yazılarını bizlerle paylaşan ziyaretçilerimizin yazılarını da görebilirsiniz. 

 +  Hangi Konularda Yazabilirsiniz?

 +  Yazar Hakkında Bölümü

 • 150×150 ebatlarında bir profil resmi ekleyebilirsiniz.
 • Sosyal paylaşım sitelerindeki profillerinize link verebilirsiniz.
 • Yazar biyografisi kısmı için, kendinizi en iyi anlatan ortalama 50 kelimelik yazı ekleyebilirsiniz. Ve bu kısım içerisinde blogunuza 1 adet link verebilirsiniz.

 +  Yazılarınızı Nasıl Gönderebilirsiniz?

Yazılarınızı WORD formatında ve resimleri eklenmiş bir şekilde İLETİŞİM sayfamızdan bizlere ulaştırabilirsiniz. Yazınızın incelenmesi ve değerlendirilmesinin ardından, uygun bulunursa yayımlanacaktır.

Yazınızın yayımlanmasının ardında, yazınız için yapılan yorumları takip etmek ve cevaplamak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

 +  Polonyadayiz.Com‘da Misafir Yazarlık Yaparak Ne Kazanırsınız?

 • Polonyadayiz.Com, özellikle Türkiye ve Polonya’da yoğun bir şekilde takip edilen, her geçen gün ziyaretçi sayısını arttıran ve arama motorlarındaki sıralamasında üst sıralarda yer alan profesyonel bir platformdur. Dolayısıyla böyle kaliteli sitede yazılarınızı yayımlayarak Backlink sağlamış olmak, google gözünde oldukça etkili bir itibar kazanmanızı sağlayıp, sıralamanızın artmasını sağlayacaktır.
 • Günde yüzlerce ve zaman zaman binlerce kişinin ziyaret ettiği, Polonya’nın en kapsamlı bilgi kaynağı olma yolunda ilerleyen Polonyadayiz.Com‘da, kendinizi ve sitenizi tanıtma fırsatı bulursunuz.
 • Polonyadayiz.Com‘da misafir yazarlık yaparak elde edebileceğiniz en büyük kazanç ise, Polonya hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi, binlerce insanla paylaşmaktır. Paylaşacak olduğunuz yazıların insanlara faydalı olması ve işlerini kolaylaştırmasına yardım etmesi de ayrı bir mutluluk kaynağı…

Kurumsal Bilgiler

Yazıları Beğendiyseniz
Abone Olmak İster Misiniz?

Böldüğüm için özür dilerim. Polonya hakkında özenle hazırladığım yazıları beğeniyorsanız eğer, 6000+ abone arasına katılabilir ve yeni yazılardan öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz!