Polonya’ya Gelmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Polonya'ya gelmeden önce aklınıza takılabilecek kayıt süreci, konaklama seçenekleri, çalışma olanakları, masraflar, vize ve oturum işlemleri gibi tüm soruların yanıtlarını bu eğitim setimizde görebileceksiniz. 

Ender Taş · 2 Eylül 2023

Bilgi Metni

Polonyadayiz.Com ekibine ulaşan her öğrencinin, öncelikle aşağıdaki bilgileri okuması ve anlamış olması şarttır. Aşağıda yer alan bilgiler, öğrencilerin kayıt ve sonraki süreçleri hakkında birçok detaylı bilgi içermektedir. Bu bahsi geçen bilgi metni gönderilmiş öğrenciler, tüm bilgileri “okumuş ve anlamış” sayılmaktadır. Kayıt sürecinde metinde yer alan bilgileri okumamasından dolayı yaşanacak sorumluluk tamamen öğrenciye aittir.

Genel anlamda kayıt akışı aşağıdaki şekilde ilerleyecektir:

TABLOOO

Kurs İçerik

Tümünü Genişlet
Ders Content
0% Tamamlandı 0/1 Steps

Kurs Eğitmeni Hakkında

Ender Taş

Polonya hakkında merak ettiği konularda yeterli bilgilere ulaşamayınca kendi sitesini açmaya karar veren ve elde ettiği bilgileri karşılık beklemeden insanlarla paylaşmayı amaç edinen bir gönüllüyüm :) Polonya’da Yaşam, Eğitim, Gezi, Lehçe ve İngilizce gibi konularda merak ettiğiniz tüm konuları benimle paylaşabilirsiniz. Sizler de kendi bilgi ve tecrübelerinizi de yazıya dökerek bu gönüllülük hareketine katkıda bulunalirsiniz. Ayrıca Polonya genelinde her türlü konuda danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Ender Taş - Mechanical Engineer & Production Manager (Master Degree)

3 Kurslar

Not Enrolled

Kurs Includes

  • 7 Dersler
  • 48 Konular

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.