İNGİLİZCE MANYAKLIĞI

Ana Sayfaİngilizce ÖğrenİNGİLİZCE MANYAKLIĞI

İngilizce‘nin öğrenilmesi zorunlu bir dil haline gelmesiyle beraber birçok anadil’in zamanla yok olduğuna ilişkin güzel bir sunum izlemek ister miydiniz? İngilizce hazırlık kurslarının dolup taşması ayrı bir sorun iken, bu dili öğrenmek isteyenleri yanlış yönlendiren kurumlar apayrı bir sorun teşkil ediyor.

Her 14 günde, 1 dilin yok olduğuna ilişkin bir veriye sahip olan Patricia Ryan, kalkınmanın bir yolunun da İngilizce eğitiminden geçtiğini savunuyor; ancak öte yandan da ana dilimizle yapabildiklerimizi göz ardı etmememiz gerektiğini…

DANIŞMANLIK SORU – CEVAP

Polonya'da ingilizce hazırlıkPOLONYA’DA İNGİLİZCE HAZIRLIK KURSU

Polonya’da üniversite eğitimi konusundaki yazılarıma devam ediyorum ve bu yazımda da önemli bir konu olan Polonya’da ingilizce hazırlık kursu konusunda sizlere elimden geldiğince ayrıntılı bilgiler vermeye çalışacağım… Polonya’da üniversite kaydınızı yapabilmeniz için Wroclaw Teknik Üniversitesi Giriş Şartları hakkındaki yazımda…

İngilizce

Özellikle iyi bir eğitim almanın yolunu arayan biz gençler için, İngilizce’yi öğrenmek kaçınılmaz bir durum. Bugün, İngilizce olmadan öğrenebileceğimiz bilgiler çok çok az ve bu durum bizi bu dili öğrenmeye zorlayan en büyük sorun. Ancak esas konu, bizleri İngilizce öğrenmeye mecbur bırakan durumlar gerçekten de olması gereken durumlar mıdır? İşin ucundaki paranın kokusunu sizler de alabiliyor musunuz?

Bugün İngilizce eğitim almak, Dünya’nın en pahalı şeylerinin arasında ve hızla büyüyen bir sektör haline dönüşmüş durumda… bu kursların, sınavların fiyatlarını düşününce, gerçekten bu eğitime ihtiyacım var mı sorusu akıllara geliyor.


Umarım İNGİLİZCE MANYAKLIĞI başlıklı yazımı yararlı bulmuşsunuzdur. Bu yazıdan arkadaşlarınızı da haberdar etmek için aşağıdaki sosyal paylaşım düğmelerini kullanabilirsiniz. Polonya hakkında yayımlanan içeriklerden öncelikli olarak haberdar olmak için ABONE OL bölümüne e-posta adresinizi girmeniz yeterli.

Ender Taş
Ender Taşhttps://www.polonyadayiz.com/
Polonya hakkında merak ettiği konularda yeterli bilgilere ulaşamayınca kendi sitesini açmaya karar veren ve elde ettiği bilgileri karşılık beklemeden insanlarla paylaşmayı amaç edinen bir gönüllüyüm :) Polonya’da Yaşam, Eğitim, Gezi, Lehçe ve İngilizce gibi konularda merak ettiğiniz tüm konuları benimle paylaşabilirsiniz. Sizler de kendi bilgi ve tecrübelerinizi de yazıya dökerek bu gönüllülük hareketine katkıda bulunalirsiniz. Ayrıca Polonya genelinde her türlü konuda danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Ender Taş - Mechanical Engineer & Production Manager (Master Degree)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.

Danışmanlık Hizmetleri

Ücretli ve Ücretsiz Danışmanlık

Burs Veriyoruz!

2.000 Euro Polonya Eğitim Bursu Veriyoruz!

Üniversite Arama Motoru

Polonya Üniversiteleri Bir Arada...

En Çok Okunanlar

harcsiz-ogrenci-pasaportu

Harçsız Öğrenci Pasaportu Hakkında Her Şey!

137
10 Şubat 2016 tarihli yeni pasaport harçları yasasına ile birlikte, artık hayatımıza öğrenci pasaportu diye bir terim de girmiş oldu... Bildiğiniz gibi 2016 yılında önce ehliyetlerde, daha...