Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

 • Polonya’da yaşamak istiyorum

  Posted by Anonim . on 22 Aralık 2019 saat 13:54

  Öncelikle sitenizin harika olduğunu belirtmek isterim.

  Polonya’da yaşamak üzerine birçok sayfayı ziyaret ettim. Daha önce hiç yurt dışı deneyimim olmadığı için bu konuda son derece cahil olduğumu belirtmek isterim. Fakat sizlerinde bilgi paylaşımı ile bir yol çizebileceğimi düşünüyorum.

  Öncelikle kız arkadaşım bir Polonyalı. Bende onun yanına yerleşip, çalışmak ve bir hayat kurmak istiyorum. Aynı zamanda master gibi eğitim imkanlarından da faydalanabilirsem ne mutlu bana. Üniversite mezunuyum ve İngilizceye hakimim.

  Kız arkadaşım bir davet yollayabilir ama bu yöntemle sadece turistik vize mi alabiliyorum, yoksa diğer vize imkanlarından faydalanıp iş bulabilir ve oraya yerleşebilir miyim bilmiyorum.

  Yani tek istediğim Polonya’ya gelip bir iş bulup sonra da mümkünse bir eğitim almak. Kız arkadaşımın bir Polonyalı olması ve davetiye göndermesi bunun için yeterli mi? Nasıl bir yol izlemeliyim?

  Lütfen benim için uygun bir yöntem paylaşır mısınız?

  Çok teşekkür ederim.

  Saygılar.

  sevdayen cevap verdi 1 yıl, 3 ay önce 2 Üye · 1 Cevap
 • 1 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.