Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

POLONYADAYIZ | Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu! Polonya Forum Eğitim Polonya’da Üniversite Kabul Şartları ve Ekonomik Koşul

 • Polonya’da Üniversite Kabul Şartları ve Ekonomik Koşul

  Posted by Anonim . on 7 Eylül 2020 saat 14:46

  Herkese iyi günler. Öncelikle böyle bir sitenin var olmasının Polonya hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için sağladığı kolaylık gözardı edilemez, teşekkür ederim ?

  Üniversite hakkında merak ettiğim 2 başlığı sizlere sormak istiyorum.

  Öncelikle benim lise not ortalama 76.67 ve Polonya’da mühendislik bölümü istiyorum yeterli olur mu acaba? Sayısal derslerim biraz performans notunun etkisi ile yüksek sorun yaratır mı?
  Birde Polonya’da üniversite okumak için örneğin Almanya’da bir öğrenci yıllık banka hesabında ortalama 10.000€ bulundurmak zorunda vize alabilmek için. Polonya’da okul ücretini ödedikten sonra vize de sorun olmaması için hesabımızda ortalama ne kadar para bulundurmamız gerekir veya gerekiyor mu?

  Şimdiden teşekkür ederim.

  Anonim . cevap verdi 2 yıl, 9 ay önce 1 Üye · 0 Cevap
 • 0 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.