Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

 • Polonya’da okurken iş kurmak mümkün mü?

  Posted by Anonim . on 15 Aralık 2019 saat 10:58

  Merhabalar, öncelikle verdiğiniz sağlıklı bilgiler için size çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok kıymetli bilgiler veriyorsunuz . Yazılarınızın bir kısmını okudum ve biraz soru ve cevap kısımlarına göz gezdirdim. Her ne kadar bir kısım bilgi elde etmiş olsam da kendi sorularımı tam olarak cevaplandırabilmiş değilim.

  Ben 4 yıllık üniversite mezunu bir hemşireyim. 10 yıldır saç ekimi ile uğraşıyorum ve bu sene kısmetse ya Polonya yada Macaristan üniversitelerinden birinde tıp fakültesi okumaya gitmeyi düşünüyorum. Üniversitelerle mailleşme safhasında sorunum yok. Gelelim esas probleme. Ben Polonya’da okurken çalışmak istiyorum. Kendi işimi açmayı çok isterim ama önceliğim sağlık alanında tabi ki. Saç ekmeye kalksam Polonya’da ne tür engellerle karşılaşırım bilmiyorum. Ama diyelim yasalar engel oldu başka ne tür bir iş yapıp aynı zamanda okuyabilirim? Bana yardımcı olur musunuz? Şimdiden size çok teşekkür ediyorum.

  Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

  sevdayen cevap verdi 1 yıl, 3 ay önce 2 Üye · 1 Cevap
 • 1 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.