Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

POLONYADAYIZ | Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu! Polonya Forum Para ve Banka Polonya’da en ucuz para transferi nasıl yapılır?

 • Polonya’da en ucuz para transferi nasıl yapılır?

  Posted by Anonim . on 15 Ocak 2020 saat 12:08

  Merhaba,

  Sitenizi Polonya hakkında araştırma yaparken buldum ancak aradığım konu internette ulu orta bulunabilecek bir şey olmayabilir, o yüzden yaşayan birilerine danışmak daha uygun olur diye düşündüm. Zahmet olmazsa öğrenmek istediğim bir şey var.

  Yakın zamanda çalışmak için Wroclaw’a taşınan bir arkadaşım var ve kendisiyle bir online ticaret işi yürütmek istiyoruz. Paypal Türkiye’de yasak olduğu için para Polonya’daki arkadaşımın hesabında toplanacak ve bana tercihen banka yoluyla gönderilecek. Ancak düşündük ki oradan buraya (ya da tam tersi) para transfer eden en ucuz sistemi uzun süredir bunları kullanan bilir. Ben geçmişte Macaristan’da yaşarken Halkbank’la ortaklığı olan bir banka çok ucuz fiyatlara para transferi yapıyordu. Belki böyle bir şey orada da vardır diye düşündük. Ancak baktığımız bir kaç site 25$ gibi sabit fiyatlar belirlemiş. Şimdilik en ucuz yöntem 19,99 PLN fiyatla Western Union gibi görünüyor.

  Siz ne kullanıyorsunuz, ne tavsiye edersiniz?

  İlgilenirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

  sevdayen cevap verdi 1 yıl, 3 ay önce 2 Üye · 1 Cevap
 • 1 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.