Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

POLONYADAYIZ | Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu! Polonya Forum Eğitim Polonya danışmanlık şirketleri hakkında bilgi

 • Polonya danışmanlık şirketleri hakkında bilgi

  Posted by Anonim . on 15 Ocak 2020 saat 11:59

  İyi günler.

  Öncelikle bu Harika platformu oluşturduğunuz için çok teşekkür ederim. Son bir yıldır Polonya hakkında araştırma yapıyorum. Ülkenin eğitimi hakkında çok araştırma yaptım %80’i sayenizde hatırı sayılır bilgi öğrendim.

  ……… adında bir danışmanlık şirketine danıştım ve bana Şubat ayında gidebileceğimi söylediler İngilizce bilgim çok iyi değil ama yazında kalıp bir kursla kendinizi gelecek döneme yeterlilik alacak kadar geliştire bilirsiniz dediler. Ve şu an içinde bulunduğum sıkıntılı durumdan dolayı yaşadığım yerden en kısa süre içinde gitmek istiyorum.

  Bu danışmanlık şirketine ne kadar güvenmem gerektiğini sorabileceğim tek yer bu platform ve varsa başka bir öneriniz onuda uygulaya bilirim. Varşova Teknoloji üniversitesi mimarlık lisans eğitimi düşünüyorum hayalim hep bu meslek oldu. Biraz uzun yazdım umarım rahatsız etmem şimdiden çok teşekkür ederi.

  sevdayen cevap verdi 1 yıl, 3 ay önce 3 Üye · 2 Cevap
 • 2 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.