Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

POLONYADAYIZ | Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu! Polonya Forum Oturum İzni Oturum kartı sahibi TC vatandaşı ile aile birleşimi

 • Oturum kartı sahibi TC vatandaşı ile aile birleşimi

  Posted by Anonim . on 27 Ağustos 2020 saat 12:01

  Merhaba ,

  Eşim 4 yıldır Polonya’da oturuyor ve çalışıyor, 23 Kasım 2019’da Türkiye’de evlendik. Kendisi şu an pandemi nedeniyle Türkiye’de yanımda ve uzaktan çalışmaya devam ediyor.

  Ancak 15 Eylül gibi Almanya üzerinden Polonya’ya gitmesi gerekiyor 2. dalga endişesiyle gittiğinde geri dönmekte zorlanabileceğini düşünüyorum. Ben de eşimle birlikte Polonya’ya gitmek istiyorum, ancak pandemi dolayısıyla Mart ayında işimi kaybettim, eşimin Polonya vatandaşlığı yok.

  Polonya konsolosluğunun şu an turistik vize imkanı sağlamadığını hepiniz biliyorsunuz, sizce Türkiye’den aile birleşimi ya da farklı bir vize seçeneği ile eşimle birlikte Polonya’ya gidebilir miyim .

  Yardımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler.

  Anonim . cevap verdi 2 yıl, 9 ay önce 1 Üye · 0 Cevap
 • 0 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.