Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

POLONYADAYIZ | Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu! Polonya Forum Erasmus Bir Psikoloji öğrencisine Polonya’da hangi okulda Erasmus önerirsiniz?

 • Bir Psikoloji öğrencisine Polonya’da hangi okulda Erasmus önerirsiniz?

  Posted by Anonim . on 16 Ağustos 2020 saat 12:05

  Merhabalar,

  Öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim. Ben Psikoloji 2. sınıf öğrencisiyim ve 3. sınıfta Erasmus yapmak istiyorum. Okulum 3 okulla anlaşmalı bunlar; Osnabrück University, Masaryk University, University Institute of Lisbon ISCTE-IUL.

  Fakat ben Polonya’da yapmak istiyorum. Bunun için kendi okulum ve gitmek istediğim okul arasında elçilik sağlayıp anlaşma yapmaları için uğraşacağım. Bir psikoloji öğrencisine Polonya’da hangi okulda Erasmus yapmayı önerirsiniz? Bölümüm açısından hangisinde kendimi bir adım öne atabilirim ve bu okulla iletişime geçtiğimde neler yapabilirim anlaşma sağlamak için? Bölümümü seviyorum ve psikolojiyi çok iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum.

  Bonus Soru: Polonya ile anlaşma sağlanamazsa, okulumun anlaşma yaptığı okullardan hangisini önerirsiniz veya önerdiğiniz bir ülke ve şehir var mı?

  Teşekkür ederim 🙂

  Anonim . cevap verdi 2 yıl, 9 ay önce 1 Üye · 0 Cevap
 • 0 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.