Polonya Forum

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

POLONYADAYIZ | Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu! Polonya Forum Yaşam Almanya aktarmalı olarak Polonya’ya gitmek

 • Almanya aktarmalı olarak Polonya’ya gitmek

  Posted by Anonim . on 10 Aralık 2020 saat 14:20

  Ender Bey Merhaba,

  Ben Erasmus öğrencisi olarak vizem ile 1 Şubat tarihinde önce Almanya’ya daha sonra Polonya’ya gideceğim (Biliyorsunuz bu aktarma ile uçuş daha ucuza geliyor).

  Uçağa binmeden 48 saat önce covid testi yaptıracağım ve baktığımda Almanya’ya giren herkes 10 gün karantinada kalmak zorunda yazılıyor. Ben Almanya’ya gitmişken 2 gece arkadaşımda kalmak istiyordum, negatif test sonucum olsa bile karantinaya girmeme gerek var mıdır, bilginiz varsa çok sevinirim.

  Transit yolculara karantina zorunluluğu yok arkadaşımda kalamayacak olsam bile uçaktan indiğim ilk gün Polonya’ya gidecek olsam bile ben havalimanından otobüs garına gitmem gerekicek. Bu yine sıkıntı yaratabilir mi?

  Belki bilginiz vardır, teşekkürler iyi günler.

  Anonim . cevap verdi 2 yıl, 9 ay önce 1 Üye · 0 Cevap
 • 0 Cevap

Sorry, there were no replies found.

Cevap vermek için giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Websitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için “çerezler (cookies)” kullanılmaktadır.