Kaydol

Soru sormak, insanların sorularına cevap vermek ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için foruma kayıt olun.

Giriş Yap

Soru sormak, insanların sorularına cevap vermek ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için foruma giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Sorry, you do not have a permission to ask a question, Soru sormak için giriş yapmalısınız..

Bilgi, paylaştıkça çoğalır!

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

Anonim
  • 0

Varşova Üniversitesi yüksek lisans eğitimi hakkında

  • 0

Merhaba,

Ben Sakarya üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümünden şuan mezun olma şartlarını sağlayan birisiyim. Ancak %70 başarı ortalamasını sağlayamadan mezun olmak istediğim için yaz okulu başvurusunda bulundum. Şuan genel ortalamam: 2,7 ve ihtiyaç duyduğum ortalama ise 2,82. Eylül sonuna doğru diplomamı alacağım.

İngilizce yeterliliği konusunda sıkıntılarım var. Varşova üniversitesi’nde kendi alanımda yüksek lisans yapmak istiyorum. Bununla ilgili size bir kaç sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim:

  1. Başvuru için bir sıkıntım yoksa başvuruyu ne zaman yapmalıyım ?
  2. İlk etapta oraya gelirken ne kadar maliyetim olur? Başvuru sürecinden itibaren Polonya’ya ayak basana kadar (okul harçları dahil) ne kadar miktara ihtiyaç duyacağım?
  3. Polonya’dayken çalışmam kendi paramı kazanmam gerekiyor. Herhangi bir iş bulabilir miyim? İlk dönemlerim İngilizce kursu olacağından çalışmak benim için kolay olacaktır. Ayrıca kerestecilik sektöründe usta sayılırım kendi kereste atölyem var. Ama yoksa bulaşıkta yıkarım, yani iş ayırt etmem. 🙂
  4. Varşova Üniversitesi’nde yüksek lisans hakkında hiç bilginiz var mı (politika alanında)?

Teşekkür ederim.. İyi akşamlar…

Related Questions

1 Answer

Üzgünüz, bu cevapları görme izniniz yok. Lütfen giriş yapınız ya da kayıt olunuz.

Üzgünüz, bu cevapları görme izniniz yok. Lütfen giriş yapınız ya da kayıt olunuz.