Anonim
  • 0

Varşova Üniversitesi başvuru aşamaları

  • 0

Merhaba,

  1. Varşova Üniversitesi giriş koşulları yazınızda ilk etapta addmission office ile irtibata geçtikten sonra bize gerekli belgelerin listesini göndereceklerini yazmışsınız. Üniversitenin sitesinde üye olup online form doldurmamız gerektiğini söylemiş ve sonrasında yapılması gerekenleri anlatmış. Kafam karıştı biraz. Önce kısa bir mail atıp üniversite ile iletişime geçtikten sonra mı sitede bahsedilen aşamaları izlememiz gerek. Söz ettiğim siteye linkten ulaşabilirsiniz: http://rekrutacja.uw.edu.pl/en/index.php/how-to-apply/
  2. Üniversiteye atacağımız mail yüksek lisans başvurularında olduğu gibi “letter of motivation” tarzı bir yazı mı gerekli? Yoksa okumak isteğimiz bölümü, hedeflerimizi anlatan kısa bir paragraf mı gerekli? Atacağımız mail tam olarak neleri içermeli?
  3. Son sorum üniversite ile ilgili değil ama önemli bir konu hakkında. Bazı soruların cevaplarında ve yazılarda danışman şirket olmadan üniversite başvuru aşamaları ile ilgili bir yazıyı yakında paylaşacağınızı yazmışsınız. O yazı ne zaman hazır olacak?

Paylaşımlarınız ile yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Related Questions

You must login to can add an answer.