Kaydol

Soru sormak, insanların sorularına cevap vermek ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için foruma kayıt olun.

Giriş Yap

Soru sormak, insanların sorularına cevap vermek ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için foruma giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Sorry, you do not have a permission to ask a question, Soru sormak için giriş yapmalısınız..

Bilgi, paylaştıkça çoğalır!

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

Anonim
  • 0

Varşova Üniversitesi başvuru aşamaları

  • 0

Merhaba,

  1. Varşova Üniversitesi giriş koşulları yazınızda ilk etapta addmission office ile irtibata geçtikten sonra bize gerekli belgelerin listesini göndereceklerini yazmışsınız. Üniversitenin sitesinde üye olup online form doldurmamız gerektiğini söylemiş ve sonrasında yapılması gerekenleri anlatmış. Kafam karıştı biraz. Önce kısa bir mail atıp üniversite ile iletişime geçtikten sonra mı sitede bahsedilen aşamaları izlememiz gerek. Söz ettiğim siteye linkten ulaşabilirsiniz: http://rekrutacja.uw.edu.pl/en/index.php/how-to-apply/
  2. Üniversiteye atacağımız mail yüksek lisans başvurularında olduğu gibi “letter of motivation” tarzı bir yazı mı gerekli? Yoksa okumak isteğimiz bölümü, hedeflerimizi anlatan kısa bir paragraf mı gerekli? Atacağımız mail tam olarak neleri içermeli?
  3. Son sorum üniversite ile ilgili değil ama önemli bir konu hakkında. Bazı soruların cevaplarında ve yazılarda danışman şirket olmadan üniversite başvuru aşamaları ile ilgili bir yazıyı yakında paylaşacağınızı yazmışsınız. O yazı ne zaman hazır olacak?

Paylaşımlarınız ile yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Related Questions

Üzgünüz, bu cevapları görme izniniz yok. Lütfen giriş yapınız ya da kayıt olunuz.