Kaydol

Soru sormak, insanların sorularına cevap vermek ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için foruma kayıt olun.

Giriş Yap

Soru sormak, insanların sorularına cevap vermek ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için foruma giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Sorry, you do not have a permission to ask a question, Soru sormak için giriş yapmalısınız..

Bilgi, paylaştıkça çoğalır!

Polonya hakkında bilgi sahibi insanlar ile bilgi talep eden insanları bir araya getirmek, farklı bakış açılarına sahip insanların buluşmasını sağlayarak Polonya hakkında en doğru bilgi kaynağını sizlere sunmak istiyoruz...

Anonim
  • 0

Polonya’da Lehçe hazırlık kursu için İngilizce bilmek şart mı?

  • 0

Merhabalar ben Oğulcan.

Bu yıl burada okuduğum üniversiteyi dondurup Varşova’daki bir üniversitede eğitim almak istiyorum. Sitenizden çoğu konuyla ilgili bilgi sahibi oldum, teşekkür ederim paylaşımlarınız için. Varşova’daki üniversiteleri de araştırdım ve aklımda 3 üniversite oluştu. Varşova ÜniversitesiVarşova Ekonomi Üniversitesi ve Lazarski Üniversitesi. Bu arada Ekonomi okumayı düşünüyorum.

Hem daha ekonomik olması açısından hem de İngilizcemi geliştirirken Lehçe de öğrenmek istediğim için Lehçe eğitim daha mantıklı geliyor şuan için. Ancak şöyle bir sorum var benim; İngilizcem A2 seviyesinde ve çok fazla konuşma pratiğim olmadı. Ama tabi ki iyi kötü bir şekil de kendimi ifade edebiliyorum her konu da olmasa da. İngilizcemin bu durumda olması Lehçe hazırlık kursu alırken bana sorun yaratır mı merak ediyorum? Lehçe kurslar tamamen İngilizce şeklinde mi veriliyor yoksa hem işitsel, hem görsel yollarla İngilizcesi çok iyi olmayanlar içinde bir şeyler yapılabiliyor mu? Yanıtınız için teşekkürler şimdiden..

1 Answer

Üzgünüz, bu cevapları görme izniniz yok. Lütfen kayıt olunuz.

Üzgünüz, bu cevapları görme izniniz yok. Lütfen kayıt olunuz.