POLONYANIN HİT MÜZİKLERİ

0
3502

2014 yılının en çok beğenilen ve radyolarda en çok çalınan Polonya şarkıları, Polonya‘nın en popüler radyo kanallarında birisi olan RMF FM tarafından belirlendi. Polonya‘nın en meşhur şehirlerinden birisi olan  Sopot ‘ta konser havasında geçen ödül töreni ise izlemeye değerdi.

 Polonya müzikleri , özellikle son yıllarda oldukça popüler olmaya başladı diyebilirim. Dünyaca ünlü sanatçıların da Polonya‘da yapılan geniş çaplı organizasyonlara davet edilmesinin de etkisi var diye düşünüyorum. Polonya müzikleri ile ilgili olanlar ve kaçıranlar için, Polonya’nın En Çok Dinlenen Hit Müzikleri’ni sizlerle paylaşıyorum…

DANIŞMANLIK SORU – CEVAP

polonyanın müzikleriKİM DEMİŞ POLONYANIN MÜZİKLERİ KÖTÜ DİYE?

Polonya’ya gelen biz yabancıların dilinden düşürmediği konulardan birisi de, Polonya müziklerinin kötü olduğu konusudur… Buna benim cevabım ise her zaman şu olmuştur; Kim Demiş Polonyanın Müzikleri Kötü Diye? Her ülke’de olduğu gibi, Polonya’da da her şeyin iyisi ve kötüsü var. Açıkçası Polonya’ya ilk geldiğimde ben de müziklerinin kötü olduğunu düşünüyordum…

Polonya Müzikleri

 1-  Liber & Natalia Szroeder – Teraz Ty

 2-  Mrozu – Rollercoaster

 3-  Yugopolis & Maciej Maleńczuk – Ostatnia nocka

 4-  Bednarek feat. Staff – Chwile Jak Te

 5-  Anna Wyszkoni – Biegnij przed siebie

 6-  Mesajah feat. Kamil Bednarek – Szukając Szczęścia

 7-  Bracia – Po drugiej stronie chmur

 8-  Najlepszy Przekaz W Mieście – Zawsze do celu

 9-  Igor Herbut Wkręceni – nie ufaj mi

 10-  Kasia Popowska – Przyjdzie Taki Dzien

 11-  Grzegorz Hyzy & TABB – Wstaje


Umarım POLONYA HİT MÜZİKLERİ başlıklı yazımı yararlı bulmuşsunuzdur. Teşekkürlerinizi, bu yazıyı aşağıdaki sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak edebilirsiniz.

Yazıları Beğendiyseniz Abone Olmak İster Misiniz?

Polonya hakkında özenle hazırladığım yazıları beğeniyorsanız eğer, 2000+ abone arasına katılabilir ve yeni yazılardan öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz!

Paylaş
Önceki İçerikPOLONYA C TİPİ SCHENGEN VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA HER ŞEY!
Sonraki İçerikPOLONYA’DA İŞ BULMANIN ZORLUKLARI!
Polonya hakkında merak ettiği konularda yeterli bilgilere ulaşamayınca kendi sitesini açmaya karar veren ve elde ettiği bilgileri karşılık beklemeden insanlarla paylaşmayı amaç edinen bir gönüllüyüm :) Polonya’da Yaşam, Eğitim, Gezi, Lehçe ve İngilizce gibi konularda merak ettiğiniz tüm konuları benimle paylaşabilirsiniz. Sizler de kendi bilgi ve tecrübelerinizi de yazıya dökerek bu gönüllülük hareketine katkıda bulunalirsiniz. Ayrıca Polonya genelinde her türlü konuda danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Ender Taş - Mechanical Engineer & Production Manager (Master Degree)