HAKKIMIZDA

Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu

Taklitlerimizden Sakınınız…

POLONYA’DAYIZ NEDİR, NE YAPAR?

Polonya’nın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu

Polonyadayiz.Com, 3 Ocak 2014’te Polonya’da Eğitim almak isteyenlere yönelik bilgi içerikli ve tamamen tecrübeye dayanan paylaşımlarla yayın hayatına başladı. Her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile Polonya’nın yaşam koşulları, eğitim sistemi, görülmesi gereken güzellikleri, Lehçe ve İngilizce gibi çeşitli konularda güncel yayınlar yapan Polonyadayiz.Com, Polonya hakkında bilgi edinmek isteyen ziyaretçilerine detaylı ve doğru bilgi sunması nedeniyle Polonya’nın en iyi eğitim ve kültür platformu olmayı başarmıştır.

Yayın hayatına başladığı günden bu güne kadar, her zaman kaliteli içerik üretmeyi amaç edinmiş olan Polonyadayiz.Com, Polonya hakkında sahip olduğu tüm tecrübesini, hiçbir karşılık beklemeden ziyaretçileri ile paylaşmaktan da büyük bir onur duymaktadır. Aynı zamanda Polonyadayiz.Com, yazdığı güven veren kaliteli içeriklerle birçok kişi ve kurum için referans kaynağı olmayı hak etmiş bir platformdur.

Kurucu/Editor

Ender Taş

(Mechanical Engineer & Production Manager)

Katkıda Bulunan

Xayal Ibrahimov

(Software Developer)

Hakkımızda Ne Dediler?

Fatih Alibaz Dursun

Sitenin tasarımı gayet güzel, bilgiler oldukça faydalı. Ancak asıl en çok hoşuma giden soruların hızlı ve detaylı şekilde cevaplanması. Yabancı bir ülke hakkında ister istemez insanın danışması gerekiyor. Polonyadayiz.Com da bunu kendi dilimizde gayet iyi yerine getiriyor. Siteyi ve sayfayı hazırlayanlara çok teşekkür ediyorum.

Barış Durgun

Erasmus için Polonya’ya gidiyorum ve bu sayfa sayesinde hem prosedürleri hem de edinmem gereken bilgileri fazlasıyla öğrendim. Hızlı cevap gelmesi de şaşırtıcı ve güzel. Çok ilgili birisi, çekinmeyin kafanıza takılanı sorun derim. Ben öyle yapıyorum

Murat Can Aklan

Polonyayı ben bu sayfayla öğrendim, bildim, gördüm yani kısaca Polonya ile bütün bilgileri Polonyadayiz.Com sayfasından edindim. Tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum elinize sağlık.

Meltem Öztürk

Polonya hakkında öğrenmek istediğim tüm bilgiyi elde ettiğim muhteşem site.

Cahit Gönülsüz

Polonya hakkında doğru ve samimi bilgilere ulaşmak istiyorsanız eğer Polonyadayiz.Com ‘dan başka bir yer aramanıza gerek yok. Gerçekten çok ilgililer ve samimiler. Sizlere karşı umut tacirliği yapmıyorlar ve doğruları söylüyorlar. Polonya’ya giden Türklerin bir arada durabilmesi ve kültürlerini yaşayabilmesi açısından da çok hayırlı bir iş yaptıklarını düşünüyorum. Her şey için teşekkürler, umarım ilk kayıt döneminde görüşürüz.

Ertuğrul Öngül

Elinize sağlık, gayet bilgi verici bir site olmuş… Hemen hemen aradığım birçok şey mevcut.

Veysel Özger

Özellikle Ender bey, aklınıza takılan herhangi bir soru için sizi hiçbir zaman kırmayan, sorduğunuz sorulara güzellikle cevap veren bir insan 🙂 Çok güzel bir site.

Baki Balaban

Sorularınıza en hızlı ve en doğru yanıtları bulabileceğiniz faydalı bir sayfa.

Ünal Öztürk

Polonya hakkında bilgi alabileceğiniz en iyi kaynak sayfası, sorularınızı en hızlı şekilde cevaplıyorlar, herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca kendi adıma kendilerine şükranlarımı sunmayı bir borç bilir teşekkür ederim 🙂

Levent Kaya

İçerik olarak çok kaliteli ve düzenli paylaşımlarda bulunuluyor. Yararlı bilgiler içeren faydalanma olasılığınız %100 olan bir grup. Üyesi olduğum için çok memnunum.

Xayal Ibrahimov

Polonya’da 3 yıldan fazla süredir yaşamama rağmen, hala bu ülke hakkında yeni bilgiler edindiğim ve her gün yeni bir şeyler öğrenmeme vesile olan bir platforma, böyle devam etmesi dilekleriyle.

Helin Özçınar

Ben Polonya’ya gelmeden önce İrlanda için baya bir zorlandım, bir acente tarafından yardım aldım ve baya bir para harcadım, fakat olumsuz sonuç aldım. Polonya için araştırma yapmaya başladım. İlk olarak polonyadayız sitesine denk geldim, tek tek okudum yazılanları. Gerçekten buraya gelebilmek için bir acenteye para dökmeye gerek yokmuş, Ender yardımcı oldu her aşamada ve tabi ki hiçbir çıkar gözetmeksizin. Başvuru sürecinde zorlanmadım, gereken belgelerden tutun uçak biletime kadar herşey için danıştım ve şuan polonyadayım. Bu polonyadayiz.com sayesinde. Eeğer sizin de böyle bir amacınız varsa, bırakın paranız cebinizde kalsın bu siteden yararlanmanız yetecektir…

Kurumsal Bilgiler

Yazıları Beğendiyseniz
Abone Olmak İster Misiniz?

Böldüğüm için özür dilerim. Polonya hakkında özenle hazırladığım yazıları beğeniyorsanız eğer, 2000+ abone arasına katılabilir ve yeni yazılardan öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz!